SON DAKİKA
Hava Durumu

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Haber Giriş Tarihi: 25.09.2019 13:55
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank’tan kredi kartı almak için başvuru yapmak isteyen kişiler Anadolubank şubelerinden kredi kartı başvurusu yapmak durumunda. Anadolubank kredi kartı Worldcard özelliği sunan bir kredi kartı ve tüm Worldcard üye işyerlerinde aynı taksitlendirme ve puan imkanlarını sunuyor.Anadolubank Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?
Anadolubank’tan kredi kartı almak için başvuru yapmak için kişilerin kimlikleri ile beraber Anadolubank şubelerine gitmesi ve burada yer alan kredi kartı başvuru formunu doldurup imzalaması gerekiyor. Ayrıca başvuru sırasında Anadolubank’ta hesabı olmayan kişilerin bankada hesap da açtırması şart. Başvuru sonrası en geç 5 işgünü içinde başvuru sonucu kişinin cep telefonuna SMS ile bildiriliyor ve başvurunun onaylanması halinde başvuru formunda belirttiği kişisel adresine kredi kartı gönderiliyor.Anadolubank Kredi Kartı Nasıl Alınır?
Anadolubank’tan kredi kartı almak için kredi kartı başvurusu onaylananlar kartlarını ya belirttikleri adresten kurye aracılığı ile teslim alabiliyor veya kredi kartı başvurusu yaptıkları şubeden kartlarını kendileri teslim alabiliyor. Anadolubank kredi kartı ancak kredi kartı sahibine teslim edilebiliyor ve birincci derece yakını olsa dahi başka bir kimseye verilmiyor.Anadolubank Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?
Anadolubank’tan kredi kartı almanın avantajı müşterilerine ister Worldcard özelliği sunan kredi kartı veya isterse Worldcard özelliği olmayan ancak aynı zaman da aidat da almayan iki tip kredi kartı almaya imkan vermesi. Anadolubank Worldcard özelliği sunan kredi kartlarını üç tipte veriyor:
  • Klasik Worldcard; en fazla 1500 TL limitli bir kredi kartı ve yıllık aidatı 75 TL,
  • Gold Worldcard, en fazla 3500 TL’ye kadar limitli ve yıllık aidatı 93 TL,
  • Platinum Worldcard ise 3500 TL ve üzerindeki limitlerde veriliyor ve yıllık aidatı 106 TL.
Anadolubank Worldcard sahipleri Worldcard üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabiliyor ve puan kazanıyor. Ayrıca müşteri limitleri ile sınırlı olarak kredi kartı limitlerini istedikleri şekilde belirleyebiliyorlar.Anadolubank ücretsiz kredi kartı ise mastercard veya visa özelliği ile kullanıma sunuluyor ve kart sahiplerinden yıllık aidat almıyor. Diğer yandan normal kredi kartı ile yapılabilen tüm alışveriş ve nakit avans gibi işlemler yapılabiliyor.Diğer bir kart ise sanal Worldcard. Sanal kart ile müşteriler özellikle internet alışverişlerinde kullanmak üzere istedikleri zaman oluşturup istedikleri zaman kapatacakları ve limitini tamamen kendileri mevcut asil kart limitleri dahilinde belirleyebilecekleri bir kredi kartı oluşturuyor. Bu sayede müşteri güvenliğinden emin olmadığı bir internet alışverişi yaparken alışveriş tutarı kadar limitli sanal kart oluşturup alışverişini yaptıktan sonra bu sanal kartı kapatabiliyor ve başka bir alışverişinde yeni bir numara ile yeni bir sanal kart oluşturabiliyor. Anadolubank Kredi Kartı Asgari Ödeme Tutarı Nedir?
Anadolubank’tan kredi kartı borcunun asgari ödeme miktarı kanuni sınır ile aynı şekilde %30 olarak belirlenmiş durumda. Diğer yandan bu %30’luk tutarın ödenmemesi halinde kredi kartı borcu gecikmeye düşüyor. Gecikmeye düşen borcun 2 ay içinde ödenmemesi durumunda ise kredi kartı borcu yasal takibe alınabiliyor.Anadolubank Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Kullanımı Nasıl Olur?
Anadolubank’tan kredi kartı kullananlar taksitli nakit avans kullanırken en az 2 en fazla 12 ay vade ile kredi kartı limitlerini aşmadan nakit çekebiliyor ve bu tutarı kredi gibi taksitlendirebiliyor. Anadolubank kredi kartı taksitli nakit avans günlük en az 300 TL ile en fazla 20.000 TL arasında taksitli nakit avansa izin veriyor.Taksitli nakit avans kullanmak için müşterilerin banka şubelerinden, ATM’lerden veya internet şubesinden başvuru yapması yeterli.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.