SON DAKİKA
Hava Durumu

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Üst Limitini Artırdı! Emeklilere, SGK’lı Çalışanlara, Kendi İşinin Patronlarına Yüksek Tutarlı Kredide Tek Şart…

Alternatif Bank düzenli gelir sahiplerine büyük avantaj sağlıyor. İhtiyaç kredisini üst limitlere taşıyan Alternatif Bank uygun faiz oranları ve avantajlı ödeme seçenekleri ile yüksek miktarlarda kredi veriyor.

Haber Giriş Tarihi: 28.10.2020 12:00
Haber Güncellenme Tarihi: 28.10.2020 12:00
https://gazetebanka.com/
Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Üst Limitini Artırdı! Emeklilere, SGK’lı Çalışanlara, Kendi İşinin Patronlarına Yüksek Tutarlı Kredide Tek Şart…

Alternatif Bank gerekli şartları taşıyan vatandaşlara yüksek miktarda ihiyaç kredisi veriyor. Birçok vatandaşı kapsamına alan ihtiyaç kredisi ile herkes nakit sıkıntısı çözecek. Alternatif Bank'ın uygun faiz oranları ile verdiği ihtiyaç kredisi başvuruları çok hızlı şekilde sonuçlanıyor ve anında hesaba yatıyor. Beklemeye gerek kalmadan nakit ihtiyacını karşılamak mümkün oluyor.Alternatif Bank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşların dikkatini çekmeyi başardı. Yüksek mevlalarla kredi veren bankaya nasıl başvuru yapılacağı, gerekli belgeler, faiz oranları ve kredinin geri ödeme seçenekleri araştırılmaya devam ediyor.ALTERNATİF BANK YÜKSEK LİMİTLİ İHTİYAÇ KREDİSİNE BAŞVURU YAPARKEN HANGİ BELGELER GEREKLİDİR?

Alternatif Banka yapılacak yüksek limitli ihtiyaç kredisi başvurusu yalnızca Alternatif Bank şubeleri üzerinden yapılabilmektedir. Yüksek miktarda nakit ihtiyacı olan vatandaşların gerekli belgelerle şubeye başvuru yapmaları gerekmektedir. Alternatif Bank şubelerine başvuruya gidecek vatandaşların nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi, gelir belgesi ve ipotek gösterilecek gayrimenkul tapusunu yanında götürmesi gerekmektedir. Çok hızlı şekilde sonuçlanacak bu krediye başvurmak için gerekli en önemli şart ipotek gösterebilmektir. Başvuru yapacak vatandaşların sahip oldukları işe göre farklı belgeler de istenebilir. Örneğin şahıs şirketi sahibi olarak başvuru yapacak olan vatandaşların işletmenin vergi levhası ve son 2 yıllık gelir belgesini bankaya götürmesi gerekmektedir. Emekli olan vatandaşlardan emekli tanıtım kartı vb. emekli olduğunu kanıtlayacak belge istenmektedir. Başvuru yapan kişinin bulunduğu sınıfa göre belgelere ekleme yapılabilir.ALTERNATİF BANK'TAN KİMLER YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ ÇEKEBİLİR?Alternatif Bank'ın 36 aya kadar vade seçeneği ile üst limitlerde verdiği krediden emeklile, SGK'lı çalışanlar, şahıs ya da sermaye şirketi sahipleri ve kira geliri sahipleri faydalanabilmektedir. Krediyi alabilmek için düzenli gelir sahibi olmak gerekmektedir.ALTERNATİF BANK KREDİSİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?Alternatif Bank'tan alınacak yüksek limitli kredi ile hiçbir nakit sıkıntısı kalmaz ve bütçeler rahatlar. Hızlıca sonuç veren kredi sayesinde vatandaşlar çıkıp çıkmayacağı belli olacak diye beklemek durumunda kalmaz. Uygun faiz oranlarına ve geniş vadeli ödeme seçeneğine sahip bu kredi ile ilgili her türlü sorun için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerinden bilgi alınması da mümkündür.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.