SON DAKİKA
Hava Durumu

Albaraka Aylık Yüzde 0,79’den Başlayan Faiz Oranları ve Kullanıcıya Özel Avantajlarla Konut Kredisi Kampanyasını Başlattı

Albaraka konut sahibi olmak isteyenlere aylık yüzde 0,79’dan başlayan faizlerle konut kredisi kampanyasını duyurdu. Konut sahibi olmak isteyenler için başlatılan bu kredi kampanyasında vade süresinde göre faiz oranı değişiklik gösteriyor. Ayrıca konut finansmanını kullanan müşterilere özel seçili mağazalarda geçerli indirimler de sağlanıyor. İşte düşük faiz ve avantajlı imkanlarla Albaraka konut finansmanına dair tüm detaylar...

Haber Giriş Tarihi: 19.06.2020 11:05
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Albaraka Aylık Yüzde 0,79’den Başlayan Faiz Oranları ve Kullanıcıya Özel Avantajlarla Konut Kredisi Kampanyasını Başlattı

Konut satın almayı düşünenlere Albaraka, aylık yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranları ile kredisini duyurdu. Vade süresine göre değişen faiz oranları, seçili mağazalarda yüzde 10’a varan indirimler ve esnek ödeme planları ile kullandırılan bu kredi ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar nakit sağlıyor.120 AYA VARAN VADE SEÇENEKLERI VE EKSPERTIZ DEĞERININ YÜZDE 100’ÜNE KADAR NAKIT FINANSMANIKonut sahibi olmak isteyenler için Albaraka’nın duyurduğu konut kredisinde 120 aya varan vade seçenekleri sağlanıyor. 1-65 ay arası vadede aylık yüzde 0,79, 66-120 ay arası vadede aylık yüzde 0,83 faiz oranının uygulandığı bu kredi kampanyasının detayları ise aşağıdaki gibi sıralanıyor: • Kampanya kapsamında belirlenen faiz oranları 500 bin TL’ye kadar nakit finansmanında geçerlidir.
 • Satın alınmak istenilen konutun ekspertiz değerinin 500 bin TL’ye kadar olan kısmında yüzde 90, 500 bin TL’nin üzerinde ise yüzde 80’ine kadar kredi limiti belirlenmektedir.
 • Kredi talebinde bulunan kişinin ek teminat göstermesi durumunda konutun ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar kredi kullanılabilmektedir.
 • Krediye ilişkin geri ödemeler aylık eşit taksitler halinde ya da her ay farklı miktarlar şeklinde belirlenebilmektedir.
 • Başvuru sırasında söz konusu konutun kat mülkiyeti ve kat irtifakı tapusunun ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Kuveyttürk’ten konut finansmanı kullanılması durumunda Kaynak Kullanım Destekleme Fonu (KKDF), Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) ödemelerinden muaftır.


ALBARAKA KONUT FINANSMANINA BAŞVURU ŞARTLARI NELERDIR?Albaraka konut finansmanından faydalanan müşterilerine özel olarak; temizlikyolda.com üzerindeki alışverişlerinde 25 TL ve enakliyat.com üzerindeki taşınma masraflarına yüzde 10 indirim avantajı da sağlamaktadır. Krediye ilişkin başvuru şartları ise aşağıdaki gibidir: • Krediye 18 yaşını tamamlamış adaylar başvurabilmektedir.
 • Konut finansmanından faydalanmak için bireysel başvuru sırasında kimlik kartı, çalışma durumuna göre gelir belgesi, satın alınacak olan konutun tapu fotokopisinin ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Konut finansmanından tüzel kişi olarak faydalanmak isteyenler ise satın alınacak konutun tapu fotokopisi, ortakların kimlik kartları, noter onaylı şirket imza sirküleri, Ticaret Sicil Gazetesi örneği, oda kayıt belgesi, faaliyet belgesi, son 3 yıla ait bilanço ve gelir tablosu, son 3 yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisi başvuru sırasında ibraz edilmelidir.
 • Kredi başvuruları Albaraka şubeleri ve Albaraka internet şube aracılığı ile yapılmaktadır.
 • Kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir.
 • Ekspertiz ücretinin maliyeti banka tarafından kredi tutarı üzerinden tahsil edilmektedir.
 • Konuta kredi kullandırımı süresince ipotek konulmaktadır. Söz konusu ipotek tahsis ücreti de yine kredi tutarından banka tarafından tahsil edilmektedir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.