SON DAKİKA
Hava Durumu

4 Adımda Yeni Evinize Kavuşun! Peşinat Ödemesi Yapmadan Yüzde 0,98 Faizlerle Konut Kredisi QNB Finansbank’ta

QNB Finansbank, peşinat ödemesi yapmadan sahip olunmak istenilen konutun ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar kredi kullandırdığını duyurdu. 180 aya kadar vade seçenekleri ile 4 adımda hızlı bir şekilde yeni konut sahibi olmanın sağlandığı bu kredide aylık yüzde 0,98’den başlayan faizlerle kullandırılıyor. QNB Finansbank’ın kullandırdığı peşinatsız konut kredisinin detayları ise bugünkü haberimizde yer alıyor.

Haber Giriş Tarihi: 27.06.2020 01:09
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
4 Adımda Yeni Evinize Kavuşun! Peşinat Ödemesi Yapmadan Yüzde 0,98 Faizlerle Konut Kredisi QNB Finansbank’ta

Peşinat ödemesi yapmadan hızlı bir şekilde konut kredisi çekmek isteyenlere müjdeli haber QNB Finansbank’tan geldi. 4 adımda hızlı bir şekilde konut kredisi kullandıran QNB Finansbank, kredide aylık yüzde 0,98’den başlayan faiz oranlarını uyguluyor. Krediye ilişkin tüm kullanım detayları ve kredinin özellikleri ise aşağıdaki yazımızda bulunuyor.4 ADIMDA YENI EVINIZE AYLIK YÜZDE 0,98’DEN BAŞLAYAN FAIZLERLE KAVUŞUNQNB Finansbank peşinat ödemesi yapmadan kullandırdığı bu konut kredisinde 4 adımda hızlı bir şekilde nakit finansmanı sağlıyor. Üstelik peşinat ödenmediği halde satın alınması planlanan konutun ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar kredi limiti kullandırıyor. QNB Finansbank şubeleri ve internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapılabilen bu kredi için gerekli belgeler ise aşağıdaki gibi sıralanıyor:* Satın alınması planlanan konutun tapu fotokopisi* Krediyi çekecek kişinin kimlik belgesi* Güncel tarihli ve krediyi çekecek kişinin adına açık su, elektrik, doğal gaz, telefon ya da internet faturası* Krediye başvuran kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesiKrediye başvuru işlemi yapıldıktan sonra satın alınması planlanan konutun ekspertiz değeri ölçülmektedir. Kredi onayı alındıktan sonraki 3 iş günü içerisinde konutun ekspertiz değeri belirlemektedir. Ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar kredi kullandırılmaktadır. 
Ekspertiz değeri ölçülen konuta yönelik kullandırılacak kredinin geri ödemeleri kişinin bütçesine göre planlanmaktadır. Sonrasında ise satın alınan konuta QNB Finansbank tarafından ipotek konularak kredi kullandırım süreci tamamlanmaktadır.PEŞINATSIZ KONUT KREDISININ KOŞULLARI NELERDIR?Konutun ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar kredi limiti kullandırılan ve peşinat alınmayan bu konut kredisinin özellikleri ve kullanım koşulları aşağıdaki gibi belirlenmiştir:* Kredi sadece TL cinsinden kullandırılmaktadır.* Hem mevcut hem de satın alınması planlanan konut için ekspertiz değeri ölçülmektedir.* Tapuda “mesken” olarak görünen yerler için gerçek kişilere kredi kullandırılmaktadır.* Sabit faizli kredilerde kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edilirse, kalan vade süresi 36 ayı aşmıyorsa anapara tutarının yüzde 1’ini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilmektedir. Kalan vade süresi 36 ayı aşıyorsa, yüzde 2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilmektedir.* Teminat olarak mevcut evin ve satın alınması planlanan evin gösterilmesi yeterlidir.PEŞINATSIZ KONUT KREDISI VEREN BANKALAR VE FAIZ ORANLARIQNB Finansbank’ın aylık yüzde 0,98’den başlayan faizlerle kullandırdığı peşinatsız konut kredisinin yanı sıra başka bankalar da farklı faiz oranları ile peşinatsız kredi sağlamaktadır. Peşinatsız konut kredisi veren diğer bankalar ve faiz oranları ise aşağıdaki gibidir:* Garanti BBVA peşinatsız konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 2,25* Denizbank peşinatsız konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,09* Akbank peşinatsız konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,92* Türkiye İş Bankası peşinatsız konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,87 - 0,89* Ziraat Bankası peşinatsız konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,74

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.