SON DAKİKA
Hava Durumu

Yüzde 0,94’ten Başlayan Faizlerle Halkbank Herkesi Ev Sahibi Yapıyor Şimdi Alın Kasım Ayında Ödemeye Başlayın!

Evet doğru, yüzde 0,94’ten başlayan faizlerle kredinizi alıp, en temel ihtiyacınız olan barınmayı hayallerinizi süsleyen evle tamamlayabilirsiniz. Halkbank’ın müşterilerine sunduğu Konut Finansmanı, Canım Evim Konut Kredisi ve Hesaplı Evim Konut Kredisiyle birçok ayrıcalık ve fırsat tanıyor. Kredinizi 3 ay sonra ödemeye başlayarak toplamda 180 ay vadelerde ödemeniz mümkün.

Haber Giriş Tarihi: 31.07.2020 19:08
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Yüzde 0,94’ten Başlayan Faizlerle Halkbank Herkesi Ev Sahibi Yapıyor Şimdi Alın Kasım Ayında Ödemeye Başlayın!

Sizde hayalini kurduğunuz, o çok beğendiğiniz finansal açıdan size hep uzak olduğunu düşündüğünüz eve 15 yıla ( 180 ay ) varan vadelerle kira öder gibi düzenli ödeme yaparak sahip olabilirsiniz yüzde 0,94 ve yüzde 0,99 faizlerle kredi hesabına ve kampanyalı kredi paketlerinin ayrıntılarına ulaşmak için haberimizi okumaya devam edin.MORTGAGE NEDİR?Ev sahibi olmak isteyen müşterileri yeterli bütçesi olmaması dahilinde konut almak için başvurduğu kredidir. Mortgage Kredisi ile birikiminiz olmasa bile kira öder gibi evinizin kredisini ödemeniz mümkün bankanın ipotek karşılığında müşterisine isteği doğrultusunda istediği finansmanı verebilir. Müşterinin almak istediği ev banka tarafından ipotek altına alınır ve borcun ödenmesi durumunda ipotek kalkar. Uzun vade seçenekleriyle kira öder gibi ödeyeceğiniz taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz.CANIM EVİM KONUT KREDİSİHalk Bankasının müşterilerine sunduğu düşük faizli uzun vadeli bu kredisinde 180 aya vadede esnek ödeme planıyla yüzde 0,99 faizle ödemek mümkün. Hem hayallerinizdeki eve sahip olun hem de gelir durumunuza ve ödeme gücünüze göre taksit ödemelerinizi aylık eş taksitli, 3 ayda bir ödemeli ya da gelir belgenizle tasdikleyerek para akışınızla paralel ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Size en yakın Halk Bankası şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvururken sizden istenecek belgeler;  • Kimlik kartı fotokopisi (Pasaport / ehliyet)
  • Gelir belgesi (Maaşlı çalışanlar için çalıştığı mevcut şirketten onaylı. Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının örneği. Emekliler için maaş cüzdanı kopyası. Kira geliri olanlar içinse tapu veya kira kontratı kopyası yeterli olacaktır.)
  • Son 3 ay içerisinde yaşanan ikametgah belgesi (Doğalgaz, elektrik, telefon, su gibi aboneliklerin son 3 aya ait faturası da kabul edilir.)
  • Satın almak istediğiniz konutun tapusunun kopyası.


CANIM EVİM KONUT KREDİSİ HESABI100.000 TL finansman isteyen bir müşteri istediği tutarın yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti öder. 100.000 TL’ için 500 TL tahsis ücreti ödedikten sonra yüzde 0,99 faizle 120 ay vadede aylık 1.427,78 TL taksit öder. Faiz tahsis ücreti ve vergileri kapsayan yıllık maliyet oranı yüzde 12,9980’dir. Diğer Masraflar; Ekspertiz ücreti 950 TL ve ipotek tesis ücreti 155,76 TL’dir. Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 100.000 TL 120 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 210,90 TL’den hesaplanmıştır. Aynı krediyi azami 180 ay vadede ödemek isteyen bir müşteri aylık 1.192,46 TL taksit öder, yıllık maliyet oranı yüzde 12,8860’tır.HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİHalkbank Hesaplı Evim Konut Kredisiyle şimdi finansman sağlayan müşterilerine Kasım ayında (3 ay sonra) ödemeye başlama imkanı sağlıyor. Halk Bankasından en az taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az üç adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası ve Konut Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerin faydalanacağı bu krediden sizde 180 aya varan vadelerle ve ertelemeli ödeme ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız hayalinizdeki evi ister yaşamak için isterseniz de yatırım yapmak için daha fazla bekletmeden alın. Halkbank size en uygun ödeme planını hazırlasın.HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ HESABI100.000 TL finansman isteyen bir müşteri yüzde 0,94 faizle 950 TL ekspertiz ücreti ve 155,76 TL ipotek tesis ücreti olarak toplamda 1.105,76 TL çıkan masraflarınızı ödeyebilirsiniz. Ekspertiz ücreti, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası prim tutarları; konutun lokasyonu, metrekaresi vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir. 180 ay vade ile ayık 1.154,24 TL taksit ödeyen müşteri; faiz, tahsis ücreti (BSMV vergisinden muaftır.) ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücretini kapsayan yıllık maliyet oranı yüzde 12,2113’tür.
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.