SON DAKİKA
Hava Durumu

Vakıfbank Faiz Oranları Düştü Mü? Düşen Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları Yerine Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Oranları Mantıklı Mı?

Vakıfbank mevduat faiz oranları 2019 yılında gerilemeyi sürdürüyor! Vakıfbank 32 günlük faiz oranı %8,50 seviyesine kadar gerilerken mevduat sahipleri, enflasyon baskısını tasarrufları üzerinde hissettirmeyi sürdürüyor. Aylık mevduat faizi yerine Vakıfbank günlük mevduat faizi tercih etmek mantıklı mı? Vakıfbank Arı hesap ile günlük ne kadar faiz alınır? Vakıfbank Arı ve Genç Arı Hesabı faiz oranı ne? Vakıfbank Arı Hesabı faiz oranları, mevduat hesaplama ve günlük Vakıfbank Arı hesabı faiz oranı hesaplama ayrıntıları haberimizde…

Haber Giriş Tarihi: 23.12.2019 12:15
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Vakıfbank Faiz Oranları Düştü Mü? Düşen Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları Yerine Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Oranları Mantıklı Mı?

Vakıfbank mevduat faiz oranları 2019 yılında düşmeye devam ediyor. 32 günlük vadede Vakıfbank vadeli hesap faiz oranı %8,50’ye gerilerken Vakıfbank Arı Hesabı faiz oranları, tanışma faizi ile birlikte 100 gün süre ile bankanın en yüksek faizini müşterilerine sunuyor.VAKIFBANK ARI HESAP NEDİR, ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Vakıfbank Arı Hesap gecelik faiz ile parasını değerlendirmek isteyen Vakıfbank mevduat müşterilerine sunulan alternatif bir vadeli hesap türüdür. Vakıfbank Arı Hesabı TL yanında Dolar ve Euro için açılabilir.Vakıfbank Arı Hesabı açmak için Vakıfbank şubeleri yanında çağrı merkezi, internet ve mobil bankacılık kanalları kullanılabilir. TL için minimum 5.000 TL mevduat tutarı için açılabilen Vakıfbank Arı Hesabı, dolar ve Euro için 1.000 USD – EURO limitinde açılabilir.Vakıfbank Arı Hesabı Çeşitleri Nelerdir?

Vakıfbank Arı Hesabı için iki alternatif bulunur. İlk alternatif klasik Vakıfbank Arı Hesabıdır. İsteyen her Vakıfbank müşterisi, gecelik faiz ile parasını yüksek faiz avantajı ile değerlendirmek için Vakıfbank Arı Hesabı kullanabilir.İkinci alternatif ise Vakıfbank Genç Arı Hesabıdır. 35 yaşına kadar tüm Vakıfbank müşterileri, mevduatı için yüksek faiz almak amacıyla Vakıfbank Genç Arı Hesabından yararlanabilir.Vakıfbank Arı Hesabı Kapatma Nasıl Yapılır?Vakıfbank Arı Hesabın kapatılması için Vakıfbank şubeleri yanında internet ve mobil bankacılık kanalları ile Vakıfbank Çağrı Merkezi kullanılabilir. Hesap açma işleminde olduğu gibi kapatma işlemi dakikalar içerisinde bahsedilen kanallar üzerinden gerçekleştirilir.VAKIFBANK ARI HESABI FAİZ ORANLARI NEDİR?


Vakıfbank Arı Hesabı faiz oranları gecelik olarak belirlenir. Klasik ve Genç Arı Hesabı’na göre faiz oranları Vakıfbank’ta şu şekilde uygulanır:Vakıfbank Arı Hesabı faiz oranı %10,35 (TL Mevduat)Vakıfbank Genç Arı Hesabı faiz oranı %10,45 (TL Mevduat)Vakıfbank Arı Hesabı dolar faiz oranı %1,95Vakıfbank Genç Arı Hesabı dolar faiz oranı %2Vakıfbank Arı Hesabı Euro faiz oranı %0,35Vakıfbank Genç Arı Hesabı faiz oranı %0,40VAKIFBANK ARI HESABI FAİZ GETİRİSİ HESAPLAMA


Vakıfbank faiz hesaplama işleminde Arı ve Genç Arı faiz hesaplaması farklı seyreder. Aşağıdan Arı Hesabı faiz oranları kullanılarak yapılan mevduat hesaplama ayrıntılarına ulaşabilirsiniz:Vakıfbank Arı Hesabı 5.000 TL faiz hesaplama 1,25 TL

Vakıfbank Genç Arı Hesabı 5.000 TL faiz hesaplama 1,27 TL

Vakıfbank Arı Hesabı 1.000 dolar faiz hesaplama 0,04 ABD Doları

Vakıfbank Genç Arı Hesabı 1.000 dolar faiz hesaplama 0,04 ABD Doları

Vakıfbank Arı Hesabı 2.000 Euro faiz hesaplama 0,01 Euro

Vakıfbank Genç Arı Hesabı 2.000 Euro faiz hesaplama 0,01 Euro

Bankaların günlük, gecelik ve aylık mevduat faiz oranları, mevduat hesaplama ayrıntıları ile en yüksek mevduat faizi veren banka bilgisi için /haberi/mevduat linki üzerinden Mevduat sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.