SON DAKİKA
Hava Durumu

Telefon İçin Kredi Veren Bankalar 2019

Haber Giriş Tarihi: 02.07.2019 11:47
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Telefon İçin Kredi Veren Bankalar 2019

Telefon kredisi veren bankalar, genellikle kredi ile teknolojik cihaz satın almak isteyen kişilere kredi sağlayan bankalardır. Taksitli olarak telefon ya da elektronik cihaz satın almak isteyen kişilerin farklı bir alternatif olarak başvurmuş olduğu bu yöntem, akıllı telefon kredileri ile oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır. Akıllı telefon kredisi ise mağazalar ve bankalar arasında yapılan anlaşmalardan doğan bir kredi çeşididir. Telefonlarını kredi çekerek almak isteyen kişilerin başvurmuş olduğu bu yöntem taksitli olarak telefon almanın yeni metodu olarak düşünülebilir.

TelefonKredisi Nedir?

Telefon kredisi, diğer kredi türleri ile karşılaştırıldığında kullanım amacından dolayı bu isimle anılır. Normal ihtiyaç kredileri gibi bankalar tarafından sağlanan kredilerdir. Bu kredilerde değişen tek şey bankanın bir teknoloji mağazası ile anlaşma yapmış olması ve telefonun gereken finansman desteğini yine bankanın kişiye sağlıyor olmasıdır. Böylece kredi kullanan kişiler borçlarını telefonu aldıkları yere değil de bankaya öderler. Bu sayede oldukça uygun avantajlarla alınabilen kredilerin yapılandırılmaları da aynı oranda kolay olacaktır.

QNB Finansbank Konuşturan Kredi

QNB Finansbank’tan telefon kredisi almak isteyen kişiler, faizsiz olarak bankanın kredilerinden faydalanabilmektedirler. Faiz ödemeden müşterilerine telefon kredisi sağlayan banka, konuşturan kredi paketi adı altında bu kredilerini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Özellikle tablet ve telefon alımlarında müşterilerinin ihtiyaçları için sunulan bu krediler sayesinde kişiler tabletlerini ya da telefonlarını taksitli bir şekilde alma avantajına sahip olurlar. Ancak Finansbank’tan konuşturan kredi alacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli şey bu kredileri bireysel kart sahiplerinin değil ticari kart sahiplerinin alabiliyor olması durumudur.

QNB Finansbank Turkcell Konuşturan Kredi

QNB Finansbank ve Turkcell arasında yapılan anlaşma ile konuşturan kredi kampanyası, tüm Turkcell mağazalarında geçerli olan bir kampanyadır. Özellikle faizsiz olarak veriliyor olmasından dolayı oldukça avantajlı olan bu krediler sayesinde kişiler ihtiyaçları olan telefonları veya tabletleri hiçbir masrafa girmeden ya da ek bir faiz ödemeden kredi ile alabilmektedirler. Alınan kredilerin ödemeleri ise kişilerin kredi aldıktan sonra ödemelerini faturalarına yansıtarak ödemeleri şeklinde yapılır.

QNB Finansbank Konuşturan Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’tan sıfır faizle ve dosya masrafsız olarak alınabilen bu krediler için kişilerin bankanın internet bankacılığı sistemini kullanmaları gerekmektedir. Banka konuşturan kredi başvurusunu online sistem üzerinden almakta olup aynı zamanda herhangi bir Turkcell şubesinden de alabilir. Bankanın konuşturan kredi avantajından faydalanmak isteyen kişiler, Finansbank resmi internet sitesi olan https://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/konusturan-kredi.aspx linkine tıklayarak başvurularını yapabilirler.

Hemen başvursekmesinden sonra kişiler T.C. kimlik numaraları, doğum tarihleri ve telefonnumaraları gibi bilgilerini sayfa üzerinde beyan ederek doğrulama kodunugirerler ve sonrasında ileri butonunu tıklayarak başvuru işlemlerinitamamlayabilirler. Başvuruların sonuçları kişilere aynı gün içerisinde SMSyoluyla bildirilecektir.

QNB Finansbank Konuşturan Kredi Taksit Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Konuşturankredi taksit ödemeleri,yapmak için öncelikle kişilerin Turkcell müşterisi olmaları gerekmektedir. Busayede krediyi alabilen kişiler, taksit ödemelerini Turkcell faturalarıüzerinden yapacaklardır. Yani kredi ödemesi yapacak olan kişinin bankayauğramasına gerek yoktur.

FinansbankKonuşturan Kredi Taksitleri Kaç Vadedir?

Finansbankkonuşturan kredi vade oranları,genellikle kişilerin bütçesine göre şekillenmektedir. 12 ile 24 ay arasındavade seçeneği sunulan bu krediler, en fazla vade üst limiti olarak 36 ay vadeile alınabilmektedir. Oldukça uygun geri ödeme koşullarına sahip olan bankanın sıfırfaizle vermiş olduğu krediler, bankanın online sistemleri üzerinden devadelendirilebilmektedir.

KonuşturanKredi Onaylandıktan Sonra Ne Yapılması Gerekir?

Konuşturankrediniz onaylandıktan sonra yapılması gereken tek şey kimlik fotokopisi ilekişilerin herhangi bir Turkcell mağazasına uğramaları ve istedikleri telefonuya da tableti almalarıdır. Mağazanın bayisine uğradıktan sonra imzalayacağınızbirkaç evrakla istediğiniz telefonu ya da tableti alabilir ve kendi ödemeplanınıza göre taksitlerinizi başlatabilirsiniz.

KonuşturanKredi ile Kaç Telefon Alınabilir?

Konuşturankredi ile alınacak olan telefon sayısı,bankanın kişiye vermiş olduğu kredi miktarına bağlıdır. Bu durumun kesinlikleTurkcell mağazaları ile bir alakası yoktur. Krediler banka tarafından verildiğiiçin alınan konuşturan kredi miktarı bankanın inisiyatifine bağlıdır. Bunagöre kişiler bankadan ne kadar kredi alabilirlerse ona göre o kadar da telefonalabilirler.

ING BankTekno Kredisi

ING Bank’tan tekno kredi ile telefon almak isteyen kişiler, bankanın teknosa ile yaptığı anlaşmadan faydalanabilir ve bu sayede gereken teknolojik cihazlarını alabilirler. Yapılan anlaşmaya göre taksitle telefon alabilen ve anında almış olduğu telefonları kullanabilen kişilerden herhangi bir komisyon ya da dosya masrafı istenmemektedir. Bankanın tekno kredisi adı altında vermiş olduğu bu krediler alt limit olarak 500 TL, üst limit olarak da 15.000 TL’ye kadar alınabilmektedir. ING Bank yapılacak olan kredi başvurularını SMS ile ve internet şubesi üzerinden kabul etmektedir.

Tekno KrediBaşvurusu Nasıl Yapılır?

Tekno kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, bankanın müşterileri için sunmuş olduğu farklı başvuru kanallarını kullanabilirler. Banka genel olarak SMS ve internet bankacılığı sistemleri üzerinden başvurularını kabul etmektedir. SMS ile başvuruda bulunmak isteyen kişiler, T.C. kimlik numaralarını aralarda boşluk bırakarak Teknosa’dan aldıkları kodlarla birlikte 2229’a gönderirler. Aynı zamanda kredi geri ödemelerini de internet şubesi ya da ATM üzerinden yapabilen kişiler, aynı zamanda geri ödemeleri için bankanın şubelerini de kullanabilmektedirler. ING Bankasından alınan Tekno kredinin vade oranları 9 aydan başlayıp 36 aya kadar devam etmektedir.

DenizbankMedia Market Web Kredi ile Telefon Satın Almak

Denizbank’ın Media Market ile yapmış olduğu anlaşmadan doğan web krediler, özellikle teknolojik cihaz satın almak isteyen kişilerin başvurdukları en önemli kanallardan bir tanesidir. Banka, internet sitesi üzerinden kredi başvurularını kabul eder ve web kredi ürün numarası ile kredi işlemlerini tamamlar. 5 dakika içinde ön onayları alınabilen bu krediler aynı zamanda 36 aya kadar vade ile geri ödenebilmektedir.

VatanBilgisayar Odeabank Kredisi

Vatan bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon almak isteyen kişiler, bankanın Vatan bilgisayarla yapmış olduğu anlaşma sayesinde oldukça uygun koşullarla kredi alabilmektedirler. Telefon alımlarını Odeabank’tan kredi çekerek yapabilen kişiler, bankanın sunmuş olduğu uygun geri ödeme koşullarıyla da geri ödemelerini yapabilmektedirler. Banka kredi başvurularını T.C. kimlik numaralarını yazarak 8444’e mesaj atarak yapabilmektedirler. Bankanın online sistemi üzerinden oldukça hızlı değerlendirilebilen bu ön başvurular ile kişiler, kredi ön onaylarını da anında alabilmektedirler.

İhtiyaçKredisi ile Telefon Almak

Telefonalmanın diğer bir yolu olan özel ihtiyaç kredileri, kişilerin normal olarakbankaya yaptıkları kredi başvuruları ile yapılabilmektedir. Düşük limitli vekısa vadeli olarak verilen ihtiyaç kredileri ile kişiler her türlü acilihtiyaçlarını giderebilirken aynı zamanda telefon ya da tablet gibi teknolojikaraçları da bu sayede kolayca alabilirler. Ancak burada dikkat edilmesi gerekenen önemli nokta bankaların kişiler için sunmuş olduğu kredi faiz oranları vevade seçenekleridir. Kendisine en uygun bankayı seçen kişiler, satın alacaklarıcihazın modeline ve fiyatına göre bir kredi limiti belirlerler. Bu sayedeoldukça uygun şartlarda ödenebilen ihtiyaç kredileri ile kişiler aradıklarıteknolojik cihazlara zorlanmadan sahip olabilmektedirler.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.