SON DAKİKA
Hava Durumu

TEB Taşıt Kredisi ile Opel Marka Otomobil Sahibi Olmak Çok Kolay!

Haber Giriş Tarihi: 11.07.2019 14:07
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
TEB Taşıt Kredisi ile Opel Marka Otomobil Sahibi Olmak Çok Kolay!

Türkiye EkonomiBankası (TEB) müşterilerinesunduğu uygun faiz oranlı taşıt kredisi ile otomobil sahibi olmak isteyenvatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. TEB bünyesinde oluşturulaniştiraklerden biri olan TEB Cetelem ve PSA Finans arasında gerçekleştirilenişbirliği anlaşması kapsamında temmuz ayı boyunca sınırlandırılan uygun faizoranlı taşıt kredisi imkanından yararlanmak için elinizi çabuk tutun!

TEB Cetelem ile PSA Finans şirketleri arasında işbirliğianlaşması imzalandı. Söz konusu işbirliği anlaşması kapsamında temmuz ayısüresince Satış Noktasından Hizmetiş modeliyle bütün Opel marka araç modellerinde %0.99 oranından uygun faizlitaşıt kredisi imkanı sunuluyor. Araba satın almak isteyenleri yakındanilgilendiren fırsat ve avantajlar sadece uygun faiz oranıyla sınırlı kalmıyor.Aynı zamanda beğendiği Opel markaaracını TEB Cetelem aracılığıyla taşıt kredisi kullanarak satın alanmüşterilere ekim ayına kadar taksit erteleme seçeneği de sunuluyor!

TEB Cetelem'den %0.99Oranlı Taşıt Kredisi Fırsatı

Son dönemde konut kredisi faiz oranlarında kampanyalar yapanbankalar, taşıt kredisi talebinde bulunan müşterilerine karşı sessizliğinikorumaya devam ediyor. Ancak bu süreçte müşterilerine tüm kredi seçeneklerindeen uygun faiz oranları sunmayı hedefleyen Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), dikkatçekici faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

PSA Finans ile imzalanan ekonomik işbirliği anlaşmasıkapsamında otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine kaçırılmayacak derecedecazip fırsatlar sunan TEB'in bu kampanyası yoğun ilgi görüyor. Bununla birlikteTEB Cetelem ile PSA Finans işbirliği de Opel marka araçlarla büyümeye devam ediyor.TEB'den konuya ilişkin bilgilendirme açıklaması yapıldı.

2014'ten Bu YanaDevam Eden Ortaklık

TEB yetkilileri tarafından yapılan kamuoyu duyurusunda; 2014yılının nisan ayından günümüze değin TEB Cetelem ile PSA Finans'ın Citroen, Peugeot ve DS Automobiles marka araçlarla birlikteyürüttükleri işbirliği sürecine Opel'in de dahil olduğu vurgulandı. Açıklamayagöre bundan sonraki dönemde Opel marka araçlar için de TEB Cetelem bünyesindeuygun fiyatlı taşıt kredisi desteği sağlandığı ifade edildi.

İşbirliği kapsamında kişiye özel güvenilir, hızlı finansalçözümlerin sunulduğu uygun faiz oranlı taşıt kredisi kampanyasında, Opel marka tüm araç modellerindegeçerli olmak üzere aylık %0.99'dan başlayan uygun faizli taşıt kredisi sağlanıyor.Ancak fırsatlar sadece uygun faiz oranıyla sınırlı kalmıyor. Bu kampanyadanyararlanarak Opel marka bir otomobile sahip olmak için TEB taşıt kredisikullanan müşteriler, ödemeleri gereken  taksitleri ekim ayına kadar da erteleyebiliyor.

Hangi Model Araca NeKadar Kredi Veriliyor?

TEB'in dikkat çekici taşıt kredisi kampanyasına başvurudabulunmak isteyen müşteriler hangi model araca ne kadar kredi sağlandığıhakkında da detaylı bilgilere ulaşmak istiyor. Bu bağlamda TEB - PSA Finansişbirliğinde Opel marka araçlarda temmuz ayı kampanyasında, Corsa ve AstraSedan model araçlar için farklı tutarda kredi desteği sağlanırken, Astra HB -Insignia - Combo - SUV modellerinde de farklı miktarda kredi desteği sunuluyor.

Kampanya dahilinde Corsa ve Astra Sedan model araç satın almak isteyen müşteriler, 36 bin lira kredi kullanımında 15 ay vadedeki seçeneklerde aylık faiz oranı olrak belirlenen %0.99'dan yararlanabiliyor. Öte yandan Astra HB - Insignia - Combo - SUV modellerinde de taşıt kredisi tutarı 45 bin lira olarak sunuluyor. Bu model araçları satın almayı tercih eden banka müşterilerine de 15 ay vadeli ödemelerinde aylık faiz oranı %0.99 üzerinden hesaplanıyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.