SON DAKİKA
Hava Durumu

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2019

Haber Giriş Tarihi: 24.06.2019 16:36
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2019

Şubeye uğramadan kredi veren bankalar, kredi işlemlerini online bankacılık sistemi üzerinden ya da SMS yoluyla halleden bankalardır. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle pek çok banka online bankacılık sistemlerini geliştirerek müşterilerine daha hızlı hizmet vermeye başlamıştır. Online bankacılık sistemleri ile pek çok işlem oldukça hızlı ve kolay bir şekilde halledilmeye başlamış ve bunun yanı sıra kredi alımı gibi başvurular da online bankacılık sistemi üzerinden yapılmaya başlamıştır. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar, düşük limitli ve kısa vadeli kredileri ile finansman ihtiyacı hisseden herkese kredi imkanlarını sunmaktadır.

BankayaGitmeden Kredi Veren Bankalar Listesi

Bankaya gitmeden kredi veren bankalar şu şekildedir;

 • GarantiBankası,
 • İşBankası,
 • Vakıfbank,
 • QNBFinans Bank,
 • Akbank,
 • ZiraatBankası,
 • YapıKredi,
 • HalkBank,
 • Enpara.com,
 • NKolay Kredi Aktifbank’tır.

Yukarıdaverilen bankalar, kredi imkanlarını online bankacılık sistemi üzerindenmüşterilerine sunan bankalardır. Bu bankaların internet bankacılığı özelliklerikullanılarak kolay bir şekilde kredi başvurularında bulunulabilir.

GarantiBankası İhtiyaç Kredisi

GarantiBankası’ndan kolay kredialmak isteyen kişiler, bankanın müşterileri için sunmuş olduğu acil finansmandesteklerinden faydalanabilmektedirler. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisiolanaklarını uygun oranlarda sunmuş olduğu faizlerle müşterilerineulaştırmaktadır. Verilen krediler aynı zamanda 48 aylık vade seçeneklerinesahiptir. Bankanın internet adresine gerekli bilgilerle giriş yapan kişiler,online sistem üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak başvuru işlemlerinitamamlayabilirler.

GarantiBankası Online Kredi Başvurusu

Garanti Bankasından şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişilerin bankanın web sayfası üzerinde beyan etmeleri gereken bilgiler şunlardır;

 • Adı-Soyadı,
 • T.C.kimlik numarası,
 • Ceptelefon numarası,

Gibi gerekenbilgiler doldurularak internet bankacılığı üzerinden başvurularyapılabilmektedir. Oldukça kolay olan Garanti Bankası ihtiyaç kredibaşvuruları, hızlı bir değerlendirmenin ardından kredi başvurusunda bulunankişilere aynı gün içinde geri dönüş sağlar.

İş Bankasıİhtiyaç Kredisi

İş Bankasından kolay ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler, 25.000 TL’ye kadar kredi alımlarını gerçekleştirebilmektedirler. Vade üst limiti olarak 48 aya kadar yardımcı olan banka, istenilen şartları sağlayan herkese kolay kredi vermektedir. Şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişiler, eğer son birkaç hafta içinde herhangi bir bankaya kredi başvurusu yapmamışlarsa, bu kişilerin kredi başvuruları aynı gün içinde onaylanacaktır. Türkiye İş Bankası üzerinden kredi almak isteyen kişiler;

 • İnternetbankacılığı üzerinden kredi başvurularını online olarak hızlı bir şekildeyapabilmektedirler.
 • Krediyebaşvuran kişilerin kredi limitleri 25.000 TL’nin aşağısındaysa kredibaşvuruları oldukça hızlı bir şekilde alınacaktır.
 • Başvurudabulunulan kredilerin ön onayları en fazla bir gün içinde onaylanır.

Yukarıdaverilen durumlar, bankadan kredi almak isteyen kişilerin kredi başvurusundabulunurken dikkat etmeleri gereken hususlardır.

TEB KolayKredi Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankasından kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, bankanın sunmuş olduğu kredi kampanyalarından faydalanabilmektedir. Dosya masrafsız ve uygun faiz oranları ile verilen krediler, bankanın mobil uygulaması olan CEP TEB üzerinden yapılmaktadır. 30.000 TL’ye kadar kredi olanağına sahip olan kişiler, aynı zamanda internet bankacılığı kullanarak 60 ay vade imkanına da sahip olabilmektedirler. Ancak kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin başvurularını CEP TEB üzerinden yapabilmeleri için TEB bankası müşterisi olmak zorundalardır. Kredi değerlendirmesine aldığı kişilerin başvurularını oldukça hızlı bir şekilde cevaplayan banka, aynı gün içerisinde kredi başvurularına ilişkin ön onayları verebilmektedir.

Akbank’tanŞubesiz İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler, bankanın sunmuş olduğu uygun kredi olanaklarından faydalanabilmektedirler. Akbank, mobil uygulaması olan direkt hesabıyla başvuruda bulunan kişilere dosya masrafsız ve anında kredi imkânı tanımaktadır. Yaklaşık 20.000 TL’ye kadar kredi olanağı sağlayan bankanın ödeme planları da müşterilerinin bütçesine göre yapılmakta ve oldukça uygun vade seçenekleri müşterilerine sunulmaktadır. Ancak Akbank üzerinden şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişilerin Akbank müşterisi olmaları ve bankanın Direkt uygulamasını kullanıyor olmaları gerekmektedir. Bu uygulamayı kullanarak kolay kredi başvurusunda bulunabilirler.

Yapı KrediŞubesiz Kolay Kredi

Yapı Kredi'den şubesiz kolay kredi almak isteyen kişiler, Yapı Kredinin kendi müşterisi olması halinde banka üzerinden kolay kredi alabilmektedirler. Kendi müşterilerine %99 oranında kredi imkânı sağlayan banka, müşterilerine aynı zamanda şu avantajları sağlamaktadır;

 • Kişileringenel gelirlerinin 10 katı üzerinde yapılan başvurular banka tarafındanreddedilecektir,
 • Bankanınkredi verirken uygulamış olduğu faiz oranları diğer bankalara kıyasla oldukçauygundur.
 • Bankayayapılan başvurular en kısa sürede değerlendirilir ve aynı gün içinde onaymesajı kişilere gönderilir.
 • Bankadiğer bankalara kıyasla kredi verme konusunda oldukça hızlıdır.

Yukarıdaverilen durumlar bankanın kişilere sağlamış olduğu önemli avantajlardan sadecebirkaçıdır. Bankanın kredi avantajlarından faydalanmak isteyen kişilerinbankanın online internet adresini ziyaret etmeleri ya da banka şubelerineuğramaları gerekir. Yapı Kredi bankasının ilk kez kredi çekecek olan kişileriçin sunmuş olduğu kredi üst limiti 25.000 TL’dir. Bu kredi limitinin üzerindekredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi başvuruları değerlendirmesonrasında reddedilecektir.

ING BankŞubeye Gitmeden Kolay Kredi

INGBankasından şubeye gitmeden kolay kredi almak isteyen kişiler, bankanın dönemsel olarak sunmuşolduğu kredi olanaklarından faydalanabilmektedir. Özellikle ilk defa kredialacak olan kişiler için uygun fırsatlarda kredi paketleri sunan bankanın minikredi paketleri hem düşük limitli hem de kısa vadeli kredi alacak olan kişileriçin oldukça avantajlı kredilerdir. ING Bank’tan kefilsiz ve şubeye gitmedenkredi başvurusu yapmak isteyen kişiler;

 • Alacaklarıkrediler için bankaya gitmeden online olarak başvuru yapabilirler.
 • İlkdefa kredi alacak olan kişilere banka tarafından 6.000 TL üst limitle krediverilebilmektedir.
 • Kredivadeleri bankanın müşterileri için sunmuş olduğu inisiyatifle 60 ay vadeyekadar yükseltilebilir.
 • BankanınATM’leri üzerinden de T.C. kimlik numarası ile kredi başvurusualınabilmektedir.

Buna göreyukarıda verilen durumlar, bankanın kredi kullanacak olan kişiler için sunmuşolduğu avantajlı durumlardır. Bankaya gitmeden mobil işlemler üzerinden ya dainternet bankacılığı kullanarak kredi başvurusunda bulunan kişiler, kredionaylarını aynı gün içerisinde alabilirler. Buna göre banka üzerinden 6.000 TLkredi alan bir kişinin 60 ay vade ile almış olduğu kredilerin geri ödemeleriaylık 194 TL şeklinde olacaktır.

EnparaŞubesiz Kolay Kredi

Enpara.com üzerinden şubesiz kolay kredi almak isteyen kişiler, Finansbank ayrıcalığı ile kredilerini dosya masrafsız olarak oldukça uygun bir şekilde alabilmektedirler. Finansbank’ın elektronik bankası olan Enpara.com, müşterilerinin bankacılık işlemlerini online olarak gerçekleştirmektedir. Diğer bankalara kıyasla daha uygun olarak kredi imkânı sunan banka, kendi müşterilerine anında kredi imkânı tanımaktadır. Banka üzerinden ilk kez kredi kullanacak olan kişiler, 60 ay vade ile 9.700 TL’ye kadar kredi imkanına sahiptirler.

HalkBankası Şubesiz Kredi

Halk Bankasından şubesiz kredi almak isteyen kişiler, bankanın online sistemlerini ve internet bankacılığı sistemini kullanabilmektedirler. Banka üzerinden kredi almak isteyen kişilerin genel olarak sağlamaları gereken şartlar şunlardır;

 • Kişilerinkredi başvurusunda bulunabilmek için düzenli bir gelire sahip olması,
 • Kredikartı borçlarını düzenli olarak ödüyor olması,
 • Faturaödemelerini geciktirmeden düzenli olarak yapıyor olması,

Bankanınmüşterilerinden beklemiş olduğu kredi şartlarıdır. Bu şartları sağlayan herkesbanka üzerinden kolay kredi alabilir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.