SON DAKİKA
Hava Durumu

Son Dakika Kredi Faiz İndirimi Kamu Bankalarından Geldi! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Kredi Faizleri Son Durum Ne Oldu?

Kamu bankaları son dakika kredi faiz indirimi yaptı! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi faiz oranları düştü. Kamu bankalarının ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranları gerilerken, en uygun kredi veren bankalar listesine yeniden Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank oturdu! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi güncel faiz oranları ve kredi hesaplama ayrıntıları haberimizde…

Haber Giriş Tarihi: 28.12.2019 19:13
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Son Dakika Kredi Faiz İndirimi Kamu Bankalarından Geldi! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Kredi Faizleri Son Durum Ne Oldu?

Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank kredi faizlerini indirdi! Kamu bankalarından gelen kredi faiz indirimi müjdesi ardından ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi hesaplama ayrıntıları değişti. En uygun kredi veren bankalar listesine kamu bankaları yeniden girerken, kredi faizlerinde son durum ne oldu?KAMU BANKALARI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ NE OLDU, KAÇA DÜŞTÜ?


Kamu bankalarında ihtiyaç kredisi faizleri %1,05’e kadar geriledi. En uygun ihtiyaç kredisi veren banka %1,05 faiz oranı ile Ziraat Bankası oldu. Ziraat Bankası ile birlikte Halkbank, maaş müşterileri için ihtiyaç kredisi faiz oranını %1,05 seviyesine düşürdü. İşte kamu bankalarının güncel ihtiyaç kredisi faizleri son durumu…Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Ne Oldu, Kaça Düştü?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faizlerinde en düşük %1,05 görüldü! Tüketici kredisi adı altında sunulan ihtiyaç kredisi ürünlerinde güncel Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları şu şekilde değişti:Ziraat Bankası çalışanın artısı tüketici kredisi faizi %1,05Ziraat Bankası emeklinin artısı tüketici kredisi faizi %1,05Ziraat Bankası tüketici kredisi faizi %1,12Ziraat Bankası tüketici ürün paketi kredi faizi %1,12Halkbank İhtiyaç Kredisi Faizleri Kaça Düştü?

Halkbank’ta en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,05’e geriledi! Maaş müşterilerine özel sunduğu ihtiyaç kredisi faizlerini %1,05’e çeken Halk Bankası’nda güncel ihtiyaç kredisi faizleri şöyle değişti:Halkbank hızlı kredi faizi %1,15Maaşını Halkbank’tan alanlara özel ihtiyaç kredisi faizi %1,05Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faizi %1,11Halkbank özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faizi %1,11Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi faizi %1,05Halkbank gayrimenkul işyeri satış satışı kredisi faizi %1,19Halkbank gayrimenkul arsa satışı kredisi faizi %1,19Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faizleri Kaça İndi, Son Durum Ne?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faizi %1,12 seviyesine geriledi. Maaşını Vakıfbank’tan alanlara özel Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi faizi ise %1,05’e geriledi. Faiz indirimi sonrası güncel Vakıfbank ihtiyaç kredisi faizleri şu şekilde değişti:Vakıfbank taksiti ihtiyaç kredisi faizi %1,12Vakıfbank ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi faizi %1,05Vakıfbank arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi faizi %1,05Vakıfbank taşıt rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi faizi %1,05Vakıfbank bireysel işyeri ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi faizi %1,05Vakıfbank maaş müşterileri ihtiyaç kredisi faizi %1,05KAMU BANKALARI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI KAÇA DÜŞTÜ, SON DURUM NE?


Kamu bankalarında taşıt kredisi faizleri gerileyerek %1,02 seviyesine çekildi. En uygun taşıt kredisi veren kamu bankası unvanı Vakıfbank’tan Ziraat ve Halk Bankası’na devroldu. Kamu bankalarından gelen kredi faiz indirimi müjdesi ardından işte güncel kamu bankalarının taşıt kredisi faizleri…Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faizi Kaç Oldu, Güncel Faiz Oranı Ne?

Ziraat Bankası taşıt kredisi faizi %1,02’ye kadar geriledi. Ziraat Bankası tarafından sunulan kaskolu ve kaskosuz taşıt kredisi faiz oranları son hali şöyle oldu:Ziraat Bankası kaskolu taşıt kredisi faizi %1,02Ziraat Bankası kaskosuz taşıt kredisi faizi %1,04Halk Bankası Taşıt Kredisi Faizleri Kaça Düştü, Güncel Durum Ne?

Halkbank taşıt kredisi faizleri sıfır km araçlar için %1,02 seviyesine geriledi. 2. El taşıt satın alımı için Halkbank taşıt kredisi faiz oranı ise %1,03’e geriledi.Vakıfbank Taşıt Kredisi Ne Oldu, Düştü Mü?

Vakıfbank taşıt kredisi faizi %1,05’te sabit kaldı. Sıfır ve 2. El taşıt alımları için Vakıfbank taşıt kredisi faiz indirimi yapmadı.KAMU BANKALARI KONUT KREDİSİ FAİZLERİ NE, İNDİRİM GELDİ Mİ?


Kamu bankalarından henüz konut kredisi faiz indirimi müjdesi gelmedi. Bakan Albayrak tarafından verilen 0.79 faiz oranlı konut kredisi uygulamasına Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank henüz geçmedi. Kamu bankaları güncel konut kredisi faiz oranı ise şöyle:Ziraat Bankası konut kredisi faizi %0,99Halk Bank konut kredisi faizi %0,99Vakıfbank konut kredisi faizi %0,991.05 İHTİYAÇ KREDİS HESAPLAMA


En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı olan %1,05 faiz oranı kullanılarak yapılan ihtiyaç kredisi hesaplama sonuçları şu şekildedir:60 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 238,53 TL60 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 477,06 TL60 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 954,12 TL60 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 1.192,65 TL60 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 2.385,30 TL1.02 TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA


En uygun taşıt kredisi faizi %1,02 ile yapılan taşıt kredisi hesaplama sonuçları aşağıdadır:48 ay vadeli 10 Bin TL taşıt kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 276,73 TL48 ay vadeli 20 Bin TL taşıt kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 553,46 TL48 ay vadeli 40 Bin TL taşıt kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 1.106,91 TL48 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 1.383,64 TL48 ay vadeli 100 Bin TL taşıt kredisi hesaplama aylık taksit tutarı 2.767,28 TLBankaların son dakika kredi faiz indirimi müjdeleri, güncel kredi faiz oranları ve en uygun kredi faiz oranları kullanılarak bulunan kredi hesaplama sonuçları için /haberi/kredi linki üzerinden Kredi sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.