SON DAKİKA
Hava Durumu

Özel Sektör ve Kamu Çalışanlarına En Uygun Kredi Kampanyaları: 2020 Çalışanlara Özel En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Özel sektör ve kamu çalışanlarına en uygun kredi kampanyaları 2019 yılı bitmeden her gün güncelleniyor. Merkez Bankası faiz indirimi ardından bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranı indirimleri sürerken, özel sektör ve kamu çalışanlarına kredi 2019 yılında daha uygun hale geliyor. 2020 en uygun kredi fırsatlarına kamu bankaları yanında özel bankalar öncülük etmeye devam ederken en uygun kredi hesaplama sonrası aylık taksit miktarları azalışını sürdürüyor. Çalışanlara en uygun kredi kampanyaları ve özel sektör ile memura faizsiz kredi 2019 2020 kampanyaları ayrıntıları haberimizde…

Haber Giriş Tarihi: 18.12.2019 03:15
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Özel Sektör ve Kamu Çalışanlarına En Uygun Kredi Kampanyaları: 2020 Çalışanlara Özel En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bankaların faiz oranları düşüyor, özel sektör ve kamu çalışanlarına en uygun kredi faiz kampanyaları güncelleniyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları pek çok bankada %1 altına çekilirken özel sektör çalışanlarına ve memura en uygun kredi faiz oranları gerilemeyi sürdürüyor. En uygun kredi kampanyaları ile çalışanlar artık daha düşük faizle ihtiyaç kredisi kullanabilecek!



ÖZEL SEKTÖR VE KAMU ÇALIŞANLARINA (MEMURA) EN UYGUN KREDİ VEREN BANKALAR 2020


Kamu ve özel sektör çalışanlarına en uygun kredi veren bankalar listesine özel bankalar eklenmeye devam ediyor. Faiz oranları eşliğinde özel sektöre ve kamu çalışanlarına (memura) en uygun kredi veren bankalar şunlardır:



•    ING Bank
•    TEB
•    Ziraat Bankası
•    Halkbank
•    Vakıfbank
•    İş Bankası
•    Denizbank
•    QNB Finansbank
•    Enpara
•    Garanti BBVA
•    Şekerbank
•    ICBC Turkey
•    Yapı Kredi Bankası
•    Burgan Bank



ÇALIŞANLARA EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI 2020


Yeni yıla girerken çalışanlara en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %0,98 olarak ilk sırada yer alıyor. Özel sektör ve kamu çalışanları, kredi skoruna göre özel bankaların pek çoğundan 0,98 ve 0,99 ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.



Özel sektör ve kamu çalışanlarına en uygun kredi veren banka ise TEB oluyor. 0,98 faiz oranı ile 1.850 puan ve üzeri kredi skoruna sahip tüm çalışanlar, TEB ile en uygun faiz oranından yararlanarak ihtiyaç kredisi çekebiliyor.



Ziraat Bankası Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Ziraat Bankası en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,17 olarak belirlendi. Özel sektör ve kamu çalışanları Ziraat Bankası’ndan “Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi” paketi ile 60 aya kadar vadeli %1,17 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilirler.





Halkbank Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Halkbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,19’dur. Maaşını Halkbank’tan alan özel sektör ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi Halkbank faiz oranı olan ilgili oran dışında kalan çalışanlar, %1,25 faiz oranlı ihtiyaç kredisini Halkbank’tan kullanabilirler.





Vakıfbank Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Vakıfbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,17’dir. Vakıfbank’ta maaş müşterilerine özel verilen %1,17 faiz oranından, maaşını Vakıfbank’tan alan özel sektör ve kamu çalışanları faydalanabilir. Maaşını farklı bir banka üzerinden alan kamu ve özel sektör çalışanları için Vakıfbank ihtiyaç kredisi faizi %1,25 olarak uygulanır.





ING Bank Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

ING Bank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %0,99’dur. Özel sektör ve kamu çalışanlarına en uygun kredi veren banka olarak listenin başlarında yer alan ING Bank’ta 0,98 faiz oranı, kredi skoru yüksek çalışanlarına yöneliktir. Kredi skoruna göre ING Bank’ta ihtiyaç kredisi faiz oranı değişebilir.





TEB Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

TEB en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %0,98’den başlar. En uygun ihtiyaç kredisi veren banka olan TEB’de özel sektör ve kamu çalışanları, kredi puanlarının en az 1.850 olması halinde 0,98 kredi çekme olanağı bulurlar.





Garanti BBVA Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Garanti BBVA en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %0,99’dur. Özel sektör ve kamu çalışanları, Garanti BBVA en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranından yararlanmak için 60 ay vadede en az 75.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak zorundadırlar.





QNB Finansbank Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

QNB Finansbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranını %0,99’a çekti! Finansbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen özel sektör ve memurlar, 0,99 faiz oranlı ihtiyaç kredisini 60 ay vadeli olarak en uygun şartlarda kullanabilirler.





Yapı Kredi Bankası Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Yapı Kredi en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,19’dur. Bahsi geçen faiz oranı özel sektör ve kamu çalışanlarının 60 ay vade ile 75.000 TL ve üzeri kredi kullanımlarında geçerlidir. Farklı tutar ve vadelerde ihtiyaç kredisi faiz oranları Yapı Kredi Bankası’nda değişir.





Burgan Bank Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Burgan Bank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,29’dan başlar. 12 ay vadeli Burgan Bank ihtiyaç kredisi için geçerli olan faiz oranı, vade süresi uzadıkça yükselir. Özel sektör ve kamu çalışanları, Burgan Bank’ta en uygun ihtiyaç kredisini 12 ay vade ile kullanabilirler.





Şekerbank Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Şekerbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,09’dur. Çalışanlar, Şekerbank’ın en uygun ihtiyaç kredisi faizinden yararlanarak nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.





Denizbank Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Denizbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,09’dur. 2.000 TL ihtiyaç kredisi 12 ay vade için bahsedilen faiz oranı geçerli olup farklı kredi tutarı ve vadelerde, çalışanlar için Denizbank ihtiyaç kredisi faizi değişir.





ICBC Turkey Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

ICBC en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,12’dir. Kamu ve özel sektör çalışanları en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarını giderebilirler.





İş Bankası Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

İş Bankası en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,09’dur. Özel sektör çalışanları ve memurlar, İş Bankası’ndan hayat sigortası yaptırarak en uygun ihtiyaç kredisi faizinden yararlanabilirler.





Enpara Çalışanlara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Enpara en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,21’dir. 12 ay vade için geçerli olan Enpara en uygun ihtiyaç kredisi faizi, farklı vade sürelerine göre değişir.





ÖZEL SEKTÖR VE KAMU ÇALIŞANLARINA (MEMURLARA) EN UYGUN KREDİ HESAPLAMA 2020


Özel sektör ve kamu çalışanlarına en uygun kredi hesaplama işleminde %0,98 faiz oranı kullanıldı. Farklı vade türleri için 10.000 TL 0,98 ihtiyaç kredisi hesaplama sonuçları şu şekildedir:



* 12 ay vade en uygun ihtiyaç kredi hesaplama aylık taksit tutarı 898,40 TL



* 24 ay vade en uygun ihtiyaç kredi hesaplama aylık taksit tutarı 480,66 TL



* 36 ay vade en uygun ihtiyaç kredi hesaplama aylık taksit tutarı 342,32 TL



* 48 ay vade en uygun ihtiyaç kredi hesaplama aylık taksit tutarı 273,83 TL



* 60 ay vade en uygun ihtiyaç kredi hesaplama aylık taksit tutarı 233,26 TL



En uygun kredi veren banka bilgisini anlık takip etmek, en hesaplı koşullarda ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi veren bankaların faiz oranlarını öğrenmek ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için /haberi/kredi linki üzerinden Kredi sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.