SON DAKİKA
Hava Durumu

Nakit Para İhtiyacı Olanlar Dikkat! Bankaların Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Haber Giriş Tarihi: 16.07.2019 15:23
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Nakit Para İhtiyacı Olanlar Dikkat! Bankaların Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Konut kredisi faiz oranlarında müşterilerde memnuniyetverici indirimler yaşanırken, ihtiyaç kredisi ürünlerinde ne gibi değişiklikyapılacağı merak konusu olmuştu. Zira nakit paraya ihtiyaç duyan kişiler,mevcut ekonomik durumda parasal sıkıntılarını aşmak için bankaların tüketici ve ihtiyaç kredisi olaraksunduğu finansmanlara başvurmaktadır. Son dönemde özel ve kamu bankalarınınihtiyaç kredisi kampanyalarında da cazip faiz oranları uygulanmaya devametmektedir. Bu kapsamda yakın bir zaman içinde ihtiyaç kredisi kullanmayıplanlayan kişiler bankaların müşterilerine sundukları güncel ihtiyaç kredisifaiz oranları hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirler.

Enflasyon oranlarının planlanan şekilde düşürülmesiylebirlikte mevcut ekonomik durumun etkileri, bankaların müşterilerine sunduklarıihtiyaç kredisi ürünlerinde kullandıkları faiz oranlarına da yansıdı.Geçtiğimiz hafta sonundan itibaren ülkemizde bankacılık sektöründefaaliyetlerini sürdüren pek çok banka ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyerekuyguladıkları uygun faiz oranlarınımüşterilerin bilgisine sundu.

Bankaların Güncelİhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Kurban Bayramı da yaklaşırken nakit ihtiyacı duyanvatandaşların sayısı da giderek artıyor. Bu bağlamda bankaların sunduklarıihtiyaç kredileri hakkında detaylı bilgilere erişmek isteyen müşterileraraştırma yapmaya devam ediyor. Enflasyon oranlarında yaşanan düşüşle birliktebankalar önce konut kredisi kampanyalarında faiz oranı indirimlerini gündemegetirmişti. Şimdi de pek çok banka ihtiyaç kredisi ürünlerinde uyguladıklarıfaiz oranlarını da düşürdü. Güncel ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkındadetaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bu yazımızda bankalarınmüşterilerine sundukları ihtiyaç kredisi kampanyalarından yalnızca 20 bin TLkredi kullanımlarında 12 ay vade seçeneğine uygulanan faiz oranlarını listeledik.

En Uygun İhtiyaçKredisi Veren Bankalar Güncel Liste

Türkiye'de bankacılık faaliyetlerini sürdüren tüm kamu veözel bankalar arasında müşterilerine uygun faiz oranları üzerinden tüketici veihtiyaç kredisi veren bankaların listesini şu şekilde görüntüleyebilirsiniz:

  • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) İhtiyaç KredisiKampanyası Faiz Oranı: %1,69
  • T.C. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi KampanyasıFaiz Oranı: %1,80
  • Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı:%1,84
  • Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası FaizOranı: %1,89
  • QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası FaizOranı: %1,99
  • EnPara İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı: %2,15
  • Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi KampanyasıFaiz Oranı: %2,18
  • Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı: %2,25
  • Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Kampanyası FaizOranı: %2,30
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.