SON DAKİKA
Hava Durumu

Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat! Vakıfbank'tan 3 Ay Ödemesiz 60 Ay Vade İle Kredi Kampanyası

Haber Giriş Tarihi: 16.07.2019 07:22
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat! Vakıfbank'tan 3 Ay Ödemesiz 60 Ay Vade İle Kredi Kampanyası

Türkiye'nin önde gelen kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarına yönelik sunduğu cazip kampanyalarına devam ediyor. Vakıfbank'ın tüm ihtiyaçlar için 60 aya varan vade seçenekleriyle özellikle kamu personeli, özel sektör ve emekliler için başlattığı tüketici kredisi kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Esnek ödeme seçeneklerinin sunulduğu ve müşteriye göre en uygun vadelerin hazırlandığı tüketici kredisi planında %1.78 oranından başlayan faiz uygulanıyor. Bankanın sunduğu cazip kampanyalar hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında yer alıyor.

Acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar, Vakıfbank'ın tüketici kredisi kampanyasına yoğun ilgi gösteriyor. Vakıfbank'ın 60 ay vadeye varan tüketici kredisi kampanyasından yararlanarak nakit ihtiyacını gidermek isteyenlere ayrıca 3 ay boyunca ödeme yapmama imkanı sunuluyor. Kamu ve özel bankalar arasında sürekli faiz oranlarında kademeli indirime giden Vakıfbank, bu kampanyasında da %1.78'den başlayan faiz oranlarını uyguluyor. Bununla birlikte kamu personeli, özel sektör ve emekliler için başlatılan tüketici kredisi kampanyasında müşterilerin bütçelerine göre uygun ödeme planları oluşturuluyor.

Vakıfbank TüketiciKredisi Kampanyası

Vakıfbank'tan geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulanihtiyaç kredisi kampanyası, özellikle acil nakit ihtiyacı yaşayan kişilertarafından yoğun ilgi görüyor. Halihazırda Vakıfbank müşterisi olanlar dışındailk defa bankanın müşterisi olacaklara da sunulan cazip ihtiyaç kredisifırsatları uygun ödeme planları ile vatandaşların ihtiyaçlarına anında çözümleryaratıyor.

Son dönemde ekonomik gelişmelerle birlikte artış gösteren faiz oranı bir çok sektörün finansal açından zarar görmesine neden oldu. Bu kapsamda gerek konut kredisi gerekse de ihtiyaç kredisi çekerek ekonomik sıkıntılarının üzerinden gelmek isteyen kişiler, yüksek faiz oranlarından şikayet ederken, yine müşterilere sunulan en uygun faiz oranları kamu bankalarından geliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ödemeler;

 • Aylık eşit taksitli
 • Artan taksitli
 • Azalan taksitli
 • İlk 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli
 • 3 ayda bir eşit taksitli
 • Son taksit balon ödemeli
 • Değişken taksitli

gibi birbirinden farklı seçeneklerle müşterilere en uygunşekilde planlanıyor. Bu sayede ekonomik açıdan zorluk çekmeden pek çok vatandaşfinansal sorunlarını ortadan kaldırabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

Vakıfbank 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvurusu

Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası detaylarında; tüm ihtiyaçlarınız için 60 aya varan vade seçenekleri, %1.78'den başlayan cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle birlikte kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için uygun tüketici kredileri sunulmaya devam ediliyor.

Bu kampanyaya başvuruda bulunarak acil nakit ihtiyacınaçözüm arayan kişiler, cep telefonları aracılığıyla başvuru işlemlerinikolaylıkla gerçekleştirebilirler. Kısa mesaj (SMS) yöntemi ile ne kadar kredikullanabileceğinizin yanında başvuru yapmak için;

 • KREDI yazıp bir boşluk bırakın
 • T.C. kimlik numarasınız yazıp bir boşluk bırakın
 • Aylık gelirinizi yazın ve
 • 5724'e kısa mesaj gönderin.

İlk 3 ay ödemesiz avantajlı tüketici kredisi kampanyasındanyararlanmak isteyen ihtiyaç sahiplerinden genel olarak kefil şartı aranmasa da gereklidurumlarda kefil talebi gündeme gelebilmektedir. Bununla birlikte 60 aya varanvade seçenekleri ve %1.78 faiz oranlarının uygulandığı ihtiyaç kredisikampanyası hakkında detaylı bilgileri size en yakın Vakıfbank şubesindenöğrenebilirsiniz. Artan taksit uygulaması, müşteri gelir ve skor bilgileribağlamında Vakıfbank tarafından değerlendirmeye alınmaktadır. Bankanın gereklihallerde kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.Detaylı bilgiler için https://www.vakifbank.com.tr/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.aspx?pageID=2675internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.