SON DAKİKA
Hava Durumu

MÜSİAD Üyesi KOBİ’lere Albaraka’dan Finansman Kampanyası

Albaraka’nın yayınladığı KOBİ destek finansmanı kampanyası kapsamında MÜSİAD üyeleri de unutulmadı. MÜSİAD üyesi KOBİ’ler bu finansman kampanyası ile işletmelerinde ihtiyaç duydukları her türlü gider için nakit sağlayabilmektedir. Uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanları ile kullandırılacak olan krediye ilişkin kullanım detayları ve faiz oranları ise haberimizde yer alıyor.

Haber Giriş Tarihi: 04.04.2020 14:00
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
MÜSİAD Üyesi KOBİ’lere Albaraka’dan Finansman Kampanyası

MÜSİAD üyesi KOBİ’ler için Albara Türk, finansman kampanyası başlattı. Uygun faiz oranlar ve esnek ödeme planlarının uygulandığı bu kredi imkanı ile MÜSİAD üyesi KOBİ’ler işletmelerindeki her türlü ihtiyacı ertelemeden giderebilirler. Başlatılan kampanyaya yönelik kullanım koşulları ise aşağıdaki yazmızda.MÜSİAD KOBİ’LERİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


MÜSİAD üyeliği bulunan KOBİ’lere özel hazırlanan bu finansman kampanyasının özellikleri aşağıdaki gibidir: • Kampanyaya son başvuru tarihi 30 Nisan 2020’dir.
 • Kredi türü için belirlenen maksimum vade süresi 36 aydır.
 • Kredi türü için belirlenen üst limit 500 bin TL’dir.
 • Kredi kampanyasınca belirlenen tüm vadelerde aylık faiz oranı yüzde 0,97’dir.


KAMPANYA KAPSAMINDAKİ ÜCRETSİZ HİZMETLER NELERDİR?


Albaraka Türk’ün MÜSİAD üyesi KOBİ’ler için hazırladığı bu finansman kampanyasında bazı ücretsiz hizmetler kullandırılmaktadır. Bu hizmetler ise aşağıdaki gibidir: • MÜSİAD üyesi KOBİ’lerin işletmesi için Business Kart ücretsizdir.
 • MÜSİAD üyesi işletmeci için Platinum Kart ücretsizdir.
 • Uygun oranlara sahip KOBİ işletmesinin dijital dostu Alneo POS ücretsiz sağlanmaktadır.
 • Bireysel emeklilik planı ürünü ücretsiz kullandırılmaktadır.
 • Masrafsız bankacılık imkanı sağlanmaktadır.


KAMPANYA KAPSAMINDAKİ EK FIRSATLAR NELERDİR?


Albara Türk’ün MÜSİAD KOBİ’lerine özel olarak sağladığı finansman kampanyasında ek fırsatlar sağlanmaktadır. Bu ek fırsatlar başka kredilerle de bağlantılı olabilmektedir. Kampanya kapsamında sağlanan ek fırsatlar aşağıdaki gibidir: • MÜSİAD üyesi KOBİ’nin bireysel araç alımlarında aylık yüzde 0,94’ten başlayan faiz oranları ile araç finansmanı sağlanmaktadır.
 • MÜSİAD üyesi KOBİ’nin bireysel konut alımlarında aylık yüzde 0,89’dan başlyana faiz oranları ile konut finansmanı sağlanmaktadır.


KAMPANYANIN KULLANIMINA İLİŞKİN DETAYLAR NELERDİR?


MÜSİAD üyesi KOBİ’lerin faydalanabileceği bu finansmanda bazı şartlar belirlenmiştir. Belirtilen şartlara uygun KOBİ’ler bu finansmandan faydalanabilmekedir. Albaraka Türk’ün sağlamış olduğu bu finansmanın kullanımına ilişkin detay ve şartlar ise aşağıdaki gibidir: • Finansman kampanyası Türk Lirası cinsindeki Ticari Kredileri kapsamaktadır. Bu krediler ise; İşletme Kredisi, Finansal Kiralama, İthalat Kredisi, İhracat Kredisi, Taksitli Ticari Kredilerdir (Ticari Taşıt, Ticari Konut/İş Yeri ve Ticari Arsa kredileri).
 • Kurumsal finansman desteği kampanyası kapsamında bir MÜSİAD üyesi KOBİ’için maksimum 500 bin TL’ye kadar kredi kullandırılabilmektedir.
 • Kurumsal finansman desteği kampanyası kapsamında kullanılacak kredi için belirlenen maksimum vade süresi 36 aydır.
 • Kampanya kapsamında geri ödemeler aylık taksitli biçimde tahsil edilecektir.
 • Konut finansmanı desteğiyle kullandırılan finansmanlarda maksimum kredi limiti 500 bin TL’dir.
 • Söz konusu kredi kullandırıldığında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Kredi tahsis ücretinin miktarı kredinin toplam tutarının binde beşi kadardır.


ALBARAKA TÜRK FİNANSMAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?


Albaraka Türk’ün sağladığı bu finansmana başvurular sadece Albaraka şubelerinden yapılabilmektedir. MÜSİAD üyesi KOBİ’lerin faydalanabileceği bu finansmanın onaylanması durumunda her türlü işletme ihtiyacı giderilebilmektedir.Özel kullanım koşulları ve miktarlarının bulunduğu bu krediye başvuru için şubelere gidildiğinde ön başvuru süreci başlatılmaktadır. Daha sonra kredi başvurusunun tamamlanması için gerekli belgeler KOBİ’ye bildirilmektedir. Gerekli belgelerin tamamlanması ile başvuru süreci de tamamlanmaktadır. Başvurunun onaylanması durumunda ise kredi KOBİ’ye kullandırılmaktadır. Kredinin teslimi yapılmadan hemen önce de kredi tahsis ücreti otomatik olarak banka tarafından tahsil edilmektedir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.