SON DAKİKA
Hava Durumu

Kuveyt Türk Faizsiz Kredilerde Kampanyaya Devam Ediyor! 2020 Faizsiz Araç, Konut, İhtiyaç ve Seyahat Finansmanları

2020 yılında Kuveyt Türk faizsiz kredi kampanyaları devam edecek. Sıfır faizli olarak sunulan araç, konut, ihtiyaç kredileri cazip kar payı oranlarıyla sunuluyor. 0 km ya da 2.el araç alımlarında faizsiz kredi sunan banka, konut kredilerinde 120 aya kadar vade seçeneği sunuyor. İhtiyaç kredilerinde de hac, umre, eğitim, seyahat gibi ihtiyaçlara göre finansman desteği sunan Kuveyt Türk, birçok ihtiyacınıza dönük bireysel finansmanlar veriyor.

Haber Giriş Tarihi: 15.12.2019 12:12
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Kuveyt Türk Faizsiz Kredilerde Kampanyaya Devam Ediyor! 2020 Faizsiz Araç, Konut, İhtiyaç ve Seyahat Finansmanları

Kuveyt Türk Kredileri, her zaman olduğu gibi 2020 yılında da ihtiyaç sahibi olan müşterilere verilmeye devam etmektedir. Banka, 1989 yılından itibaren faizsiz kredi alanında faaliyetlerini yürütmektedir.Katılım bankacılığında liste başını Kuveyt Türk çekmektedir. Kuveyt Türk kredileri, faizsiz kredi almak isteyen müşteriler için amaca, limite ve vadeye göre değişen çeşitlilik göstermektedir.2020 KUVEYT TÜRK FAİZSİZ KREDİLERİ NELERDİR?


Kuveyt Türk’ün verdiği kredileri 3 başlık altında toplamak mümkündür. Bunlar; Konut Kredisi, Araç Kredisi ve İhtiyaç Kredisi şeklinde sıralanabilir.İhtiyaç kredileri de seyahatten eğitime, hac ve umreden evlilik harcamalarınıza kadar çeşitli ihtiyaçlar için verilen finansal destektir. Kuveyt Türk Faizsiz Konut Kredisi (120 Aya Varan Taksit)

Ev fiyatları gün geçtikçe artıyor. Birikim yaparak ev almak hem çok zor hem de çok zaman alan bir süreç olabilir. Bu kredi ev sahibi olmak isteyenler ya da ya da ikinci ev almak isteyenler için verilen kredidir. Konut kredisi veren birçok banka var ancak,Kuveyt Türk, verdiği faizsiz konut kredileriyle tercih edilmektedir. Kuveyt Türk konut kredisi; avantajlı kar oranları kullanılarak, 120 aya varan vade seçeneklerini sunar.Konut işlemlerinde A sınıfı konut alınacaksa konut değerinin %90’ına kadar kredi verir. B sınıfı konutların değerinin %85’ine kadar kredi verir. Diğer enerji sınıfı konutların ise %80’ine kadar kredi verir.Her ay eşit taksitle geri ödeme imkân sunulduğu gibi aydan aya değişen geri ödeme seçenekleri de sunar. Kuveyt Türk konut kredisinden yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları da TL cinsinden ödeme yapmak koşuluyla bu imkândan yararlanabilir. Kuveyt Türk Faizsiz Araç Kredisi (0 km ve 2.El İçin)

Kuveyt Türk kredilerinden biri de araç kredisidir. 0 km ya da 2.el araç satın almak isteyen vatandaşlar için nakit desteği verir. • Sıfır ve ikinci el araçlar için müşterilere TL ve döviz cinsinden finansman sağlanır.
 • 2. El araçlar için 8 yaşa kadar kredi verilir. Ancak, kullanılacak aracın yaşı ve kredinin vadesi toplamı 108 ayı geçmez. (6 yaş için en fazla 36 ay, 7 yaş için en fazla 24 ay ve 8 yaş için en fazla 12 ay vade yapılır)
 • Asgari tutarda ödenecek ücret aracın türü ve modele göre değişebilir.
 • 0 km ve ikinci el binek araçlar, kasko değerinin 120.000 TL’ ye kadar kısmı için %70’i için kredi verilir ancak, 120.000 TL’yi aşan kısmı için yüzde 50’si oranında finansman sağlanır.


Kuveyt Türk Faizsiz Motosiklet Kredisi (Araç Kredisi Kapsamında)

Kuveyt Türk’ün sunduğu hizmetler arasında motosiklet almak isteyen müşteriler için binek araç kredisinden ayrı olarak motor kredisi seçeneği de vardır. Motosiklet kredisi, araç kredisiyle aynı özelliklere sahiptir.Kuveyt Türk Faizsiz İhtiyaç Kredisi (İhtiyaçlara Göre Çeşitler)

İhtiyaç Kredileri; Hac ve Umre Kredisi, Seyahat Kredisi ve Eğitim Kredisi adı altında verilmektedir.Hac ve Umre için Kredi

Kutsal toprakları ziyaret etmek isteyen vatandaşların, hac ve umre masraflarını karşılamak için Diyanet İşleri Başkanlığı'na veya tur firmalarına ödediği masraflar için sunulan finansman desteğidir.  • Hac ve umre ziyaretleri bütçeye uygun kar oranlarıyla, 60 aya varan vade ödemesi yapılabilir.
 • Hac ve umre ziyaretleri için harcanacak tüm masraflar için kredi alınabilir.
 • Dileyen müşteriler, esnek ödeme planlarıyla geri ödemesini yapabilir.
 • Kişinin 18 yaşını tamamlamış olması gerekir.


Seyahat için Kredi

Seyahat edecek kişilerin seyahat acentelerine yapacakları ödemenin finansal desteği bu kredi ile sağlanır.  • Kişinin bütçesine uygun kâr payı oranları ile 60 aya varan vadelerle ödeme yapılabilir.
 • Bütün Bilet ücreti, konaklama vb. seyahat masrafları için seyahat kredisi kullanılabilir.
 • Seyahat kredisi başvuru yapan kişiler için sadece TL cinsinden kredi verirken, işletmeler için Dolar veya Euro cinsinden kredi verebilir.


Eğitim için Kredi

Kuveyt Türk kredilerinden biri de eğitim kredisidir. Bu kredi, kişinin eğitim hayatı boyunca karşılanması gereken tüm masraflar için kredi desteği sağlar. Bu masraflara eğitim, konaklama, beslenme gibi masraflar da dahildir. • Eğitim kredisi, öğrencinin velisi tarafından yapılır.
 • Bu kredinin vadesi maksimum 48 aydır.
 • Eğitim kredisinin kapsamına ilköğretim, lise, üniversite, yüksek lisans ve dil eğitimi gibi eğitimlerin masrafları da dahildir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.