SON DAKİKA
Hava Durumu

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları 2019

Haber Giriş Tarihi: 05.07.2019 11:55
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları 2019

Kredi kartı akaryakıt kampanyaları 2019'da da devam ediyor. Birçok bankanın katıldığı kampanyalar sayesinde akaryakıt alımında avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kredi kartlarının sunduğu akaryakıt kampanyalarını sizin için listeledik.

Maximum Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları 2019

Kredi kartı sahiplerine akaryakıtta yapılan indirim ve avantajlar Maximum Kart için şu şekilde sıralanabilir:

 • Petrol Ofisi’nde kullanabileceğiniz 40 TL’yevaran Maxi Puan,
 • BP Akar yakıt istasyonlarında tek seferdeyapacağınız 100 TL değerinde harcamalar için 20 TL değerinde para puan!

Kredi kartı içinakaryakıt avantajları her bankanın kredi kartı için farklı olmaklarberaber, eğitim, sağlık, yemek benzeri diğer harcama türlerinde de benzeravantajlardan faydalanabilirsiniz.

Denizbank ve Opet İşBirliği ile Akaryakıt Kampanyası

Denizbank ve Opetakaryakıt kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler başvurularını 1 ile 31Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirmeliler. Denizbank’tan üretici kartolanlar kampanyadan faydalanabilir. Opet’ten alınan her yakıtta faiz olmadan 6aya kadar vade yapma şansına sahip olacaklar. Detaylı bilgi almak isteyenkişiler; Denizbank şubelerini ziyaret edebilir ya da 0 850 222 6 800 hatlı telefonnumarasından Denizbank müşteri temsilciniz ile konuşabilirsiniz.

Bonus KrediKartlarına Opet’ten Bonus Kampanyası

Bonus kredi kartına Opet kampanyası sayesinde akar yakıt alanlar avantajlardan faydalanıyor. Kredi kartı için akaryakıt avantajlarından faydalanmak isteyenler mutlaka bu kampanyaya göz atmalı! Bonus üyesi olan OPET istasyonlarında geçerli olan bu kampanya tek seferde yapılan alışverişlerde geçerlidir. 4 defa 125 TL ve daha fazla akar yakıt almanız halinde (otogaz harcamaları da kampanyaya dahildir), 30 TL kazanma şansı kazanın. 30 TL Bonus kazanmak isteyenler Bonus Flaş üzerinden başvurularını yapmalılar. SMS ile kampanyaya katılan kişiler 25 TL bonus kazanabilirler. Başvuru tarihleri 16 Haziran ile 31 Temmuz 2019 arasındadır.

Bonus KrediKartlarına Opet’ten Bonus Kampanyası Kullanım Detayları

Bonus kredi kartınaOpet kampanyası kullanımı geçerli olması için ayrı günlerde harcamalarıntek seferde yapılmış olması gerekiyor. Aynı gün içinde birden fazla gaz alımıgerçekleşirse, yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanya için geçerliolacaktır. Kampanyaya katılım müşteri bazında olacaktır. Eğer bonuskazandıysanız, kazandığınız bonusları 6 ile 16 Ağustos 2019 tarihleri arasındaharcamanız gerekiyor. Bu tarihler arasında harcanmayan bonuslar hesaptançekilir. Bonus Flaş ile başvuru yapabilecek olan müşteriler şirketsahipleridir.

Hangi Bonus KrediKartları Opet Akaryakıt Kampanyasına Dahildir?

Opet kampanyasına dahil olan bonus kredi kartları şuşekilde sıralanabilir:

 • Garanti Bonus,
 • Flexi,
 • Money,
 • Diğe bankaların Bonus kartları,
 • TEB Bonus Business,
 • Easy kartlar.

Bu kampanyaya dahil olmayan kartlar arasında:

 • ING Bonus Business,
 • Alternatifbank Business,
 • Shop & ly kredi kartları,
 • Miles & Smiles kredi kartları,
 • Sanal pos,
 • Sanal kartlar,
 • Paracardlar yer alır.
Bonus Kredi KartıSahipleri Akaryakıt Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapabilir?

Opet kampansınabaşvuru yapmak isteyen Bonus kart sahipleri SMS üzerinden başvuru yapmakisterlerse, büyük harflerle OPET yazıp 3340’a gönderebilir. Eğer Deniz Bonussahibi iseniz, mesajınızı 3280’e gönderin. Diğer bonus kart sahiplerininmesajlarını göndermeleri gereken numaralar şu şekildedir:

 • ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e,
 • Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e,
 • Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarınınson 6 hanelerini yazıktan sonra 2242’ye,
 • Fibabanka Bonus sahipleri SMS ile katılımgösterememektedir.

Gönderilen SMS’ler için katılım ücreti 2,99 TL olarakbelirlenmiştir. SMS göndereceğiniz numaranın bankanın sisteminde kayıtlı olannumara olmasına özen gösterin.

Shell’den Axess’eÖzel 40 TL Değerinde Akaryakıt Kampanyası

Shell ile Axess iş birliğinde akaryakıt kampanyası 1 Haziran ile 15 Temmuz arasında geçerlidir. Bir gün içinde Shell istasyonlarından yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. Akaryakıt harcamalarınızda 40 TL’ye varan chip para kazanabilirsiniz. Axess Mobil kullanarak yapacağınız başvurularda 40 TL, SMS göndererek yapacağınız katılımlarda ise 30 TL değerinde chip para kazanırsınız. Aynı gün içinde birden fazla 125 TL değerinde yapağınız harcamalar da kampanyaya dahil edilecektir. Bank O Card Axess kartları kampanyadan faydalanamazlar. Başvuru yapmak isteyen şahıs şirketi sahipleri, başvurularını yalnızca Axess Mobil üzerinden yapabilirler.

Shell’den Axess’eÖzel 40 TL Değerinde Akaryakıt Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Shell ile Axess işbirliğinde akaryakıt kampanyası başvuru yapmak isteyen kişilertelefonlarının SMS kısmına geldikten sonra shell yazıp 4566’ya SMS göndermelerigerekmektedir. SMS ile yapılan başvuruların kart sahibinin adına kayıtlı olantelefonlardan yapılması gerekmektedir.

Axess Mobil üzerinden katılım yapmak isteyen kişiler iseprofil kısmından katıldığınız kampanyalar kısmına gelmeli buradan kayıt olup,kayıt oldunuz mesajını görmeleri gerekmektedir. Chip para kazanmanız halinde,kazandığınız puanlar anında hesabınıza yatırılacaktır. Kullanılmayan chip paralar23 Temmuzda silinmektedir. Kampanyadan faydalanabilecek olan kart sahipleri enfazla 30 TL değerinde chip para kazanabilirler. İşlemlerin iptal edilmesihalinde, chip para yüklemesi de iptal edilecektir. Kazandığınız chip paralarile mil dönüştürmesi yapamazsınız.

Shell’den Axess’eÖzel 40 TL Değerinde Akaryakıt Kampanyasından Hangi Kartlar Faydalanabilir?

Shell ile Axess iş birliğinde akaryakıt kampanyasındanfaydalanabilecek kart türleri aşağıda sıralanmıştır:

 • Axess kart sahipleri,
 • Axess Business,
 • Wings Business,
 • Wings,
 • Neo,
 • Neo Business,
 • Axess KOBİ,
 • Free,
 • Yukarıda sayılan kartlara bağlı olan ek kartlarkampanyadan faydalanabileceklerdir.
Garanti Bonus Flaş’aÖzel Shell’den Akaryakıt Kampanyası

Garanti BonusFlaş’tan Shell akaryakıt kampanyası 16 Şubat ile 31 Mart 2019 tarihleriarasında geçerlidir. Bonus üyesi olan bütün Shell istasyonlarında kampanyadanfaydalanmanız mümkün. Kampanya süresi dahilinde tek seferde yapacağınız 125 TLve üzeri harcamalarınızda kartınıza tam 30 TL değerinde bonus para yatacaktır.Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin başvuru yapması gerekmektedir. Eğerbaşvurunuzu SMS üzerinden yaparsanız en fazla 25 TL, eğer Bonus Flaş kullanarakbaşvuru yaparsanız 30 TL kazanmış olursunuz. Kartınıza yatan bonus puanları 12Nisan 2019 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadarharcanmayan puanlar geri silinir.

Yapı Kredi WorldCard’a Özel Aytemiz Puan Kazanma Akaryakıt Kampanyası

Yapı Kredi World Card için akaryakt fırsatı ile birlikte alışveriş yaparak, bütçe dostu şekilde harcama yapmaya ne dersiniz? Kampanya World üye iş yeri olan istasyonlarında geçerlidir. KAMPANYA 1 Haziran ile 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olacak ve 4 seferde yapılan 125 TL değerinde yapılacak akaryakıt ve otogaz harcamalarını kapsayacaktır. Yapacağınız harcamalara karşılık 25 TL değerinde Aytemiz puanın sahibi olacaksınız. Eğer kampanyaya World Mobil ile katılım gösterseniz, ek 5 TL kazanma hakkına sahip olacaksınız!

BP Club CardSahiplerine Akaryakıt Kampanyaları

BP club kart sahipleri için akar yakıt kampanyaları kazandırıyor. 1 ile 30 Eylül arasında yapacağınız harcamalarda geçerli olan bu kampanya sayesinde otogaz alımlarınızda 6 TL değerinde puanın sahibi olacaksınız. Kampanyadan faydalanmak için farklı günlerde 60 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekiyor. Para puan, hesabınıza ikinci otogaz alımızda yatıyor. Başvuru yapmak isteyen kişiler 16 haneli BP kart numaralarını yazarak, ad ve soyad bilgisini verdikten sonra, 2802’ye kısa mesaj göndermek. Başvuruda gönderdiğiniz her bir kısa mesaj için kendi hizmet tarifeniz üzerinden ücretlendirileceksiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.