SON DAKİKA
Hava Durumu

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Haber Giriş Tarihi: 16.06.2019 18:42
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Kefil olmadan kredi kullanmak isteyen kişiler bankaların düzenlemiş oldukları kampanyalardan faydalanarak aradıklarını bulabilirler. Kefil isteyen bankalar, kefil olarak gösterilmesi beklenen kişinin belirli özelliklere sahip olmasını zorunlu kılar. Buna göre, kefil olacak olan kişinin mutlaka kredi notunun yüksek olması bekleniyor. Kredi notunun yüksek olması kişinin kredi kullanması için yeterli olmuyor. Kefil olacak olan kişinin mutlaka resmi belge ile kanıtlayabileceği sabit bir gelire sahip olması bekleniyor. Kefilsiz kredi kullanma fırsatları bu açıdan müşteriler için avantajlı oluyor. Farkı bankalar farklı prosedürlerinizi izlemenizi isteyerek banka müşterilerine yardımcı oluyor.

TEB Kefilsiz Anında Kredi

TEB kredi kredikullanmak isteyen kişilerin tercih ettikleri banka sıralamasında ilk sıralardayer alıyor. Çünkü TEB’te kredi kullanmak istediğiniz zaman dosa masrafı olarakda adlandırılan kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmiyor. Buna ek olarak kredikullanmak isteyen kişilere kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılıyor.Hayat sigortası bedeli farklı faktörlere göre değişiklik gösteriyor. Bankalar

 • Müşterinin yaşı
 • Kullanılacak olan kredinin vadesi
 • Kredi taksit tutar miktar
 • Kredinin faiz oranı gibi etkenleri değerlendirmealtına aldıktan sonra hayat sigortası pirim tutarı hesaplaması yapıyor.

Sigorta tutarının uygun olması da müşterilerin bankayıtercih etmesini sağlıyor.

ING Bank Kefilsiz Kredi

ING Bank kredi kullanmak isteyen kişilerden başvuru esnasında gelir belgesi getirmesini talep ediyor. Kredi kullanmak istediğiniz zaman 10 bankadan 9’u sizden gelir belgesi talep edecektir. Eğer bir banka sizden bu belgeyi talep etmez ise, bu durumda farklı koşulların yerine getirilmesi beklenecektir. Bu koşullardan en sık karşımıza çıkanı ise bankaya kefil ya da teminat gösterilmesidir. Bu koşulları sağlayan kişiler doğrudan gelir belgesi göstermelerine gerek kalmaksızın kredi kullanmış oluyorlar. Eğer gelir belgesi göstermek isterseniz, çalşma şeklinize göre, maaş bordrosu, imza sirküsü ya da maaş yazısı göstermeniz gerekebilir.

Vakıfbank Kefilsiz Kredi

Vakıfbank kredikullanacak olan kişilerden ilk olarak kredi notunun yüksek olması bekleniyor.Kredi notu riskli aralıkta yer alan kişilerin herhangi bir bankadan kredikullanması çok da mümkün olmuyor. Çünkü kredilerde banka kendilerini sizinödeme yapacağınıza dair garantiye almak istiyor. Eğer kredi notunuz gerekliseviyede değilse böyle bir durumda teminat göstermeniz yerinde olacaktır.Teminat göstermek istediğiniz mal varlığının tapusu mutlaka sizin üzerinizdeolmalı. Teminat olarak gösterdiğiniz mal varlığının ekspertizler tarafındandeğerlendirmeye alınması gerekir. Teminat gösterilen ürün değeri, en az kredibedeli kadar olmalıdır.

Denizbank Kefilsiz Kredi

Denizbank kredi kullanmak isteyen kişiler, bütün nakit ihtiyaçlarında geçerli olmak üzere, yüzde 2 değerinde faiz oranlarında n faydalanabiliyorlar. Toplamda uzatabileceğiniz vade süresi 60 ay ile sınırlı. Bu nedenle ödeme yapmak için geniş bir zaman aralığınız bulunuyor.  Başvuru yaparken, Denizbank resmi web sitesinde karşınıza bir başvuru formu çıkacak. Bu başvuru formunda sizden kişisel bilgileriniz istenecek. TC kimlik no, cep tel no, güvenlik kodu, kullanmak istediğiniz kredi miktarı ve vadesi belirtmeniz gereken temel bilgiler arasında yer alıyor. Başvurunuzun onaylanması için ilk olarak kredi kullanım koşullarının onaylanmış olması bekleniyor.

N Kolay Kefil İstemeyen Kredi

N Kolay kredi adıüzerinde kolay kredi kullanmak isteyen kişilerin tercihidir. Bankamüşterilerine özel 60 ay vade seçenekleri ile 3 aylık dönemler halinde ödemeyapma imkanı sunuyor. Dilerseniz, taksitlerle birlikte geri ödeme seçeneğindende faydalanabilirsiniz. Elbette kredi fırsatlarında n faydalanmak ve kefilsiz kredi ayrıcalığındanyararlanmak için belirli ve düzenli bir gelirinizin olması gerekiyor. Ticarinitelikte olan kişilerin kredi kullanması mümkün olmuyor. İstihbaratı lumluolan gerçek kişilerin kredi kullanmasında bir engel bulunmuyor.

Garanti Kefilsiz Kredi Fırsatları

Garanti kredi kullanmak istiyor fakat nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Evlenmek için giderleriniz var ve bu giderler için paraya mı ihtiyaç duyuyosunuz? Araba modelinizi yükseltmek mevcut arabanızın yerine yeni bir araba mı almak istiyorsunuz? O halde Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu kredi fırsatları tam da sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olacak. Kredi kullanırken kefil göstermenize gerek kalmadığı için kredinizi teminat karşılığında kullanacaksınız. Kredi kullanan kişiye kredi kullanım süresi boyunca hayat sigortası yapılması zorunluluğu bulunuyor. Bu sigortanın bedeli kişinin kullanacağı kredi tutarı, vade süresi, faiz oranı gibi faktörlerle birlikte değişiyor.

QNB Finansbank Kefilsiz Kredi

QNB Finansbank kredi kullanarak bütün kredi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Dilerseniz araba almak, dilerseniz eğitim giderlerinizi tamamlamak ve buna benzer ihtiyaçlarınız için bankaya giderek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi için başvuru yapmanıza yardımcı olacak birden fazla kanal bulunuyor. Bu kanallar arasında en çok tercih edilenler şu şekilde sıralanabilir:

 • İnternet bankacılığı
 • Mobil bankacılık
 • Bankaların size en yakın olan şubesi
 • Müşteri hizmetleridir.
Akbank’tan Kefilsiz Kredi

Akbank kredi fırsatlarından faydalanmak isterseniz banka tarafından sizin için hazırlanan 3 farklı paket bulunuyor.  Bu paketler arasında en çok tercih edilenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Yeni bir otomobil almak için taşıt kredisi
 • Sarı panjur ev kredisi ile, yıllardır hayallinikurmuş olduğunuz eve sahip olabilirsiniz
 • Taksitli ihtiyaç kredisi ile evlilik ve eğitimgibi temel ihtiyaçların nasıl karşılanacağını kolay şekilde öğrenmişolacaksınız.
Aktif Bank Kefilsiz Kredi

Aktif Bank krediavantajlarından faydalanmak isterseniz bankanın müşterilerinden istediği temelbaşvuru evraklarını tamamlamanız gerekmektedir. Bu belgeler arasında:

 • Nüfüs cüzdanı ya da bunun yerine geçen pasaportya da ehliyet aslı ile fotokopisi
 • Kredi çeşidine göre gerekli talep edilmesimümkün ek belgeler
 • Gelirinizi gösteren yazılı belge yer alır.

Başvurunuzu yaparken gerekli olan belgeleritamamladığınızdan emin olmanız önemlidir. Aksi halde başvurunuz değerlendirmeyedahi alınmadan reddedilecektir. Bu durum kredi notunuz üzerinde olumsuz etkiye sahipolduğundan, bir sonraki sefer yapacağınız başvurunun olumsuz şekildedeğerlendirilme olasılığı artmış olacaktır. Bunun yerine kredi notunuzuyükseltmek için girişimlerde bulunun ve notunuzun yükselmesini sağladıktansonra başvurularınızı yapın.

Ziraat Bankası Kefilsiz Kredi

Ziraat Bankası kredi kullanmayı düşünüyorsanız bankanın en çok dikkat ettiği belgeler arasında gelir belgesi olduğunu bilmenizde fayda var. Gelir belgesi sunulduğu zaman kişilerin çalışma türlerinin ne olduğu önem taşır. Farklı türde çalışan kişilerden aynı belgelerin istenmesi söz konusu olamaz.

Örnek vermek gerekirse özel sektör çalışanı olarak görülenbir kişinin SGK hizmet dökümü belgesi yeterli olacaktır. Buna ek olarak bankason aya ait olmak koşulu ilse maaş net tutarını gösteren yazı talep edecektir.Eğer hali hazırda zaten bankanın müşterisi iseniz ve maaşınızı banka üzerindenalıyorsanız, bu durumda gelir belgesi getirmenize gerek kalmaz.

Eğer kamu çalışanı statüsünde iseniz, ilgili kişilerinçalışmış olduğu kurum tarafından erilmiş olan gelir belgesini göstermelerizorunludur. Emekli olan kişilerde ise durum biraz daha farklı. Bu kişilerturkiye resmi web adresi üzerinden sorgulama yaparak maaşlarının dökümünüalabilirler. Bunu yapmak için e hizmetler sekmesini tıklayın.

Şirket ortağı iseniz ya da serbest çalışan iseniz de güncelvergi levhanız ile birlikte ticaret sicil gazetinizi getirmeniz banka içinyeterli olacaktır. Levhada kar gözükme şartı bulunuyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.