SON DAKİKA
Hava Durumu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Takip ve Sonucu Öğrenme

İş Bankası kredi kartı başvurusu ve takip işlemleri ile ilgili detaylar yazımızda yer alıyor. İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? İş Bankası kredi kartı başvuru takip nereden yapılır? İş Bankası kredi kartı başvurusu sorgulama ve bankaya ait kredi kartlarının özellikleri hakkında detaylar yazımızda yer alıyor.

Haber Giriş Tarihi: 13.06.2019 20:13
Haber Güncellenme Tarihi: 03.12.2021 14:12
https://gazetebanka.com/
İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Takip ve Sonucu Öğrenme


İş Bankasına ait kredi kartlarına başvuruda bulunmak için tercih edilen birçok farklı yöntem bulunmaktadır. İş Bankası, müşterilerine farklı özelliklere sahip çeşitli kredi kartları ile uzun yıllardır hizmet veren bankalar arasında yer almaktadır. İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların ilk olarak sahip olmak istedikleri kart türüne karar vermeleri gerekmektedir. Hangi kart türünü istediğine karar veren vatandaşların başvuru için tercih edebilecekleri yöntemler şu şekildedir: • İş Bankası SMS hattı aracılığı ile kredi kartı başvurusu,
 • İş Bankası müşteri destek hattı kanalı ile kredi kartı başvurusu,
 • İş Bankası müşterileri için mobil bankacılık uygulaması ile kredi kartı başvurusu,
 • İş Bankası banka şubeleri aracılığı ile kredi kartı başvurusu,
 • İş Bankası internet sitesi aracılığı ile kredi kartı başvurusu,
 • Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İş Bankası ATM’leri aracılığı ile kredi kartı başvurusu.


İş Bankası Kredi Kartları Nelerdir?

İş Bankasına ait kredi kartları sundukları avantaj ve özellikler sayesinde farklılık göstermektedir. İş Bankası tarafından vatandaşlar için hazırlanan kredi kartları şu şekildedir: • İş Bankası Maximum Kart (Farklı aidat seçeneklerine sahiptir.),
 • İş Bankası Maximiles Özellikli Kart,
 • İş Bankası Maxipara  Kredi Kartı,
 • İş'te Üniversiteli Kredi Kartı,


İş Bankası Maximum Kart Nedir? Özellikleri

İş Bankasının Maximum kartları vatandaşlar için çeşitli avantajlar sunmaktadır. Maximum Kart sayesinde birçok mağaza ve internet sitesinden taksitli alışveriş yapılabilmektedir. İş Bankası bu sayede müşterileri için çeşitli ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Maximum kart ile alışveriş esnasında MaxiPuan kazanıp, bu puanları bir sonraki alışverişlerde kullanmak mümkündür. İş Bankası tarafından hazırlanan Maximum Karta ait diğer özellikleri şu şekildedir: • İş Bankası Maximum Kart, hem yurtiçinde hem de yurtdışında kullanılabilmektedir. VISA/ Mastercard logosuna sahip tüm iş yerlerinde geçerlidir.
 • İş Bankası Maximum Kart ile hem yurtiçi hem de yurtdışı alışverişlerinde MaxiPuan kazanılabilmektedir.
 • İş Bankası Maximum Kart ile yurt dışında yapılan alışverişlerde hem döviz hem de Türk Lirası cinsinden ödeme kolaylığı tanımaktadır.
 • Maximum Kart ile nakit avans çekmek son derece kolaydır. Çekilen nakit avansları 12 aya varan vadeler halinde ödeme imkanı sağlamaktadır.


İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Özellikleri

İş Bankası Maximiles özellikli kredi kartları vatandaşlar için yurtdışı ve yurtiçi harcamalarında MaxiMil özelliği sunmaktadır. Toplanan MaxiMiller sayesinde uçak bileti satın alınabilmektedir. MaxiMil puanları tüm yurtiçi uçuşlarında birebir aynı değere, yurtdışı uçuşlarında 1,5 ya da 2 kat değere sahiptir. MaxiMiles’ın vatandaşlar için sağladığı diğer kolaylıklar şu şekildedir: • MaxiMiles sadece uçuş kartı olarak değil, standart bir İş Bankası kredi kartı olarak da kullanılabilmektedir.
 • İş Bankası MaxiMiles kart ile ortalama bir kredi kartının sahip olduğu tüm özelliklere erişmek çok kolaydır. Nakit avans, yatırım hesabı ve havale işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.
 • İş Bankası MaxiMiles ile Maximum kart özelliklerinden yararlanılabilmektedir. Maximum’a ait taksitlendirme fırsatları, indirimler ve Maximum puan avantajlarından yararlanılabilmektedir.
 • MaxiMiles, hem yurtiçi hem de yurtdışı alışverişlerinde VISA/Mastercard logosu taşıyan tüm iş yerlerinde geçerlidir.


İş Bankası Platinum Kart

İş Bankasının Platinum Kartları vatandaşlar için birçok avantaj ve fırsata sahiptir. Platinum kartın sahip olduğu bazı özellikler şu şekildedir: • İş Bankası Platinum kart yurtdışı harcamalarında kolaylıklar sağlamaktadır. Yurtdışında yapılan harcamalar sonrası geri ödeme aşamasında vatandaşların borçlarını TL olarak ödemelerine olanak tanımaktadır.
 • İş Bankası Platinum karta sahip olarak, kayıp ve çalıntı sigortası, alışveriş sigortası ve bireysel kaza sigortası imkanlarına sahip olunabilmektedir.
 • Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri sırasında shuttle ve lounge hizmetleri sunmaktadır.


İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankasının öğrenci kredi kartları, tüm öğrenciler için aidatsız kredi kartı özelliği taşımaktadır. İş’te Üniversiteli aidatsız kredi kartına başvurmak için öğrencilerin İş Bankası şubelerine uğralamaları gerekmektedir. Ayrıca, AİDATSIZÜNİK yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numarasını 4402 numaralı hatta mesaj göndererek de kredi kartı başvurusu tamamlanabilmektedir.İş’te Üniversiteli aidatsız kredi kartına sahip olmak için gerekli belgeler şunlardır: • Öğrenci kimlik belgesi,
 • Nüfus Kağıdı.


İş’te Üniversiteli aidatsız kredi kartının öğrenciler için sunduğu avantajlar şu şekildedir: • İş Bankası öğrenci kredi kartlarının yıllık aidat ödemeleri bulunmamaktadır.
 • İş’te Üniversiteli aidatsız kredi kartlarına sahip tüm öğrenciler standart bir Maximum kartın taşıdığı özelliklerden yararlanabilmektedirler. Kart sahibi öğrenciler MaxiPuan ve taksit avantajlarına sahip olabilmektedirler.
 • İş’te Üniversiteli aidatsız kredi kartları bankamatik kartı olarak da kullanılabilmektedir.  


İş Bankası MaxiPara Kartları

İş Bankasına ait MaxiPara kartları vatandaşların nakit ihtiyaçlarını pratik bir şekilde çözmeyi amaçlamaktadır. MaxiPara kartları ile yüklenen para kadar harcama yapma özelliği sunulmaktadır. İş Bankası MaxiPara kartlarının özelliklerinden bazıları şu şekildedir: • İş Bankası MaxiPara kartları kredi kartı ya da bankamatik kartı özelliğine sahip değildir.
 • MaxiPara kartları müşterilerin bireysel kullanımları için hazırlanmıştır.
 • MaxiPara kartları herhangi bir banka hesabına bağlı değildir. Kullanıcılar
  karta yükledikleri tutar kadar harcama yapma yetkisine sahiptir.


İş Bankası Başvuru Takip Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartı başvurusu takibi süreci hakkında bilgi almak için İş Bankası şubeleri ziyaret edilebilmektedir. Bunun yanı sıra başvuru sürecinde ekstra bilgiye ihtiyaç duyulması halinde 0850 724 06 77 numaralı hattan yararlanılabilmektedir. İş Bankası müşteri destek hattı ve banka şubeleri vatandaşların her türlü bilgi ihtiyacını hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

İş Bankası kredi kartlarının başvuruları sonuçlandığında kısa mesaj, elektronik posta ya da telefon görüşmeleri yolu ile bilgi verilmektedir. Sonuç hakkında ekstra bilgi isteyen vatandaşların İş Bankası Şubeleri ya da müşteri destek hattı ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.İş Bankası Kredi Kartı Aidatları Ne Kadar?

İş Bankası kredi kartlarının aidatları kart türüne göre farklılık göstermektedir. İş Bankası yıllık kredi kartı ücretleri her yıl değişiklik göstermekle beraber müşteriler için geliştirilen aidatsız
kart türleri de mevcuttur. Yıllık kart ücretleri hakkında güncel bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler İş Bankası internet siteleri aracılığı ile bilgi sahibi olabilmektedir.İş Bankası Debit Kart Nedir?

İş Bankasına ait debit kartları müşterileri nakit para kullanımı konusunda çeşitli çözüm önerileri getirmektedir. İş Bankası debit kartları nakit para taşımadan alışveriş yapma imkanına sahiptir. Standart bir bankamatik kartının tüm özelliklerinin yanı sıra Maximum özelliği de sunan çeşitli özellikteki debit kartlarına başvuruda bulunmak oldukça kolaydır. İş Bankası debit kart sahibi olmak isteyen müşterilerin İş Bankası şubelerine giderek hızlı bir şekilde başvurularını tamamlamaları mümkündür. Vatandaşlar debit kart başvurusu sonrası zaman kaybetmeden kartlarını teslim alabilmektedir. İş Bankası debit kartlarının sunduğu özelliklerden bazıları şu şekildedir: • İş Bankası debit kartları ile yılın her günü ATM’ler aracılığı ile nakit para çekimi sağlanabilmektedir.
 • İş Bankası debit karta sahip olarak İş Bankası tarafından geliştirilen mobil bankacılık uygulamalarına erişilebilmektedir.


İş Bankası mobil uygulamaları, internet sitesi ve müşteri destek hattı sayesinde havale ve EFT işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.