SON DAKİKA
Hava Durumu

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Haber Giriş Tarihi: 15.06.2019 16:06
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir belgesi göstermeyenler için kredi fırsatları sayesinde, sabit bir geliri olmayan kişiler de kredi kullanma şansına sahip oluyorlar. Evlenmek isteyen çiftler, elektronik eşya satın almak isteyenler, araba modellerini yükseltmek isteyen kişiler çareyi yüksek giderlerin altından kalkabilmek adına kredi kullanmakta buluyor. Kredi kullanmak isteyen kişilerden bir takım belgeler talep ediliyor. Bu durum bankaların farklı çalışma prensipleri ile açıklanabiliyor. Kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi notu, gelir ve gider oranları ve buna benzer bazı etkenler, kredi kullanımında istenilen belgelerin sayısının artması ya da azalması anlamına geliyor. Gelir belgesiz kredi kullanmak emekliler, öğrenciler ve ev hanımları tarafından sık tercih ediliyor. İşsize kredi veren bankalar şu şekildedir:

Vakıfbank Gelir Belgesiz Kredi

Vakıfbank kredi başvurusu mu yapmak istiyorsunuz? O halde bankanın bireysesl kredi başvurusu aracından yararlanarak, bulunduğunuz yerden işlemlerinizi tamamlamanız mümkün. İşlemler için:

 • TC kimlik no
 • Cep tel no
 • Onay kodu

Gerekiyor. Bu belgeleri tamamlayan kişiler, kolay birşekilde başvurularını tamamlamış oluyorlar. Bu bilgilere ek olarak ikinciaşamada müşterilerden kredi bilgileri, gelir ve çalışma bilgileri ve son olarakonay isteniyor.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

ING Bank kredisi kullanmak isteyen kişiler, düşük faizli kredi faiz oranlarından faydalanma imkanına erişmiş oluyorlar. Kredi başvurusu yapmak için bir çok kişi bankaların internet sitesinden faydalanıyor. ING Bank resmi web sitesinde yer alan kredi başvurusu sekmesi, kişilerin başvuru işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamalarını sağlamış oluyor. Bankanın resmi web sitesine girdikten sonra kişisel bilgilerinizi formda doldurun. Bu bilgiler:

 • TC kimlik no
 • Doğum tarihi
 • Cep tel no
 • Cep tel numaranıza gelecek olan doğrulamakodudur.

Garanti Gelir Belgesiz Kredi Fırsatları

Garanti krediçalışmayan kişiler için de uygun. Fakat banka kredi kullanmak isteyenkişilerden mutlaka teminat ya da kefil talebinde bulunuyor. Müşteriler 4 farklıkredi türünden Garanti Bankası sayesinde faydalanmış oluyor. Bu kredi türleri:

 • Bireysel ihtiyaç kredisi
 • Taşıt kredisi
 • Avans hesap
 • Konut kredisi olmak üzere değişiklik gösteriyor.

Karşılamak istediğiniz ihtiyaç ne olursa olsun, araba almakistiyorsanız da, ev satın alarak hayalini kurduğunuz evde yaşamak istiyorsanızda ya da ihtiyaçlarınızın süresi kısa ise, Garanti Bankası’na başvuruyapabilirsiniz.

N Kolay Gelir Belgesiz Kredi

''N Kolay Kredi'' kolay kredi almanın yollarından birisidir. İhtiyaç duyduğunuz zaman anında yanınızda olan N Kolay kredi, paranızı hemen almanız için gelir belgesi talebinde bulunmuyor. Bunun yanında gelir belgesi ile de başvuru yapmak mümkün oluyor. Gelir belgesi göstermeyen adaylardan banka, kefil talebinde bulunuyor. Kefil olarak gösterdiğiniz kişinin ise, kefil kriterlerini sağlamış olması bekleniyor. Bu kişilerin kredi notlarının riskli aralıkta yer almaması, önceki ödemelerinin düzenli şekilde yapılmış olması ve sabit bir gelirlerinin bulunması gerekiyor. N kolay ile kredi başvurusu yaptığız zaman, hafta sonu da dahil olmak üzere paranızı alabiliyorsunuz. Hem de şubelere gitmenize gerek kalmadan!

TEB Anında Gelir Belgesiz Kredi

TEB kredi başvurusu yaptığınız zaman  izlemeniz gereken ilk adım, ihtiyacınız olan parayı girmek, daha sonra bankanın size sunduğu sözleşmeleri onaylamak ve son olarak hesabınıza yatırılan parayı almak! Anında onaylı limitinizi öğrenmeniz için internet üzerinden hizmet veriyor. Başvurunuzu tamamlamadan önce, örnek aylık ödeme planınızı çıkarmanız mümkün. CEPTETEB kredi faiz oranları yüzde 1,86’dan başladığından vatandaşlar uygun faizli kredi kullanma fırsatından yararlanmış oluyorlar. Yerinizden bile kalkmanıza gerek kalmadan gelir belgesiz kredi için başvuru yapabilirsiniz. Kredi kullanma limitiniz ise 30 bin TL’dir. Daha fazla kredi kullanmak isterseniz de, bankanın şubesine gitmeniz gerekir.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank kredi kullanmak isteyen kişilere bankafarklı bir hizmet sunuyor. Eğer aldığınız farklı bir kredi teklifi var ise,karşılaştırma yaptıktan sonra ödeme planını oluşturmanız mümkün. Dilersenizhazırlanan ödeme planlarını e posta olarak da gönderebilirsiniz. Bu kreditüründen faydalanmak isterseniz en az bin TL değerinde en fazla da 30 bin TLcivarında kredi kullanma imkanınız bulunuyor. Kredi başvurusu yapmak isteyenkişilerin belli bir yaş aralığında olması bekleniyor. Başvuru yapmak için en az18 yaşında en fazla da 65 yaşında olması gerekiyor. Ödeme yaparken dilersenizkredinin taksini eşit olarak aylık ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Finansbank kredi kullanan müşteriler uygun faiz oranlarından ve esnek ödeme planlarından faydalanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar. Başvuru yaparken Finansbank müşterilerinden ek teminat ya da kefil gibi bilgileri istemez. Yalnızca sizden beklenen koşul, size gelen aylık taksitlerin düzenli bir şekilde zamanında ödenmesidir. Kredilerin taksitlerini ödemek için dilerseniz bankanın internet şubesini dilerseniz mobil şubeleri ve destek merkezi ile Finansbank ATM’lerini kullanabilirsiniz. QNB Finansbank'ın finans kollarından olan Enpara'dan da kredi talebinde bulunabilirsiniz. Enpara; çalışmayanlara, baş bordrosu olmayanlara, ev hanımlarına kredi veren bankalar içerisinde yer almaktadır.

Akbank’tan Gelir Belgesiz Kredi

Akbank kredi kullanan kişiler bankanın güncel faizoranlarından faydalanabilirler. Bu oranlara erişmek için bankanın resmi webadresini sürekli kontrol etmenizde fayda var. Bankanın kredinin kullandırılmasıkonusunda son kararı verme hakkı bulunuyor. Eğer bir kampanyadan yararlanarakkredi kullanıyor iseniz, banka, kampanya koşullarını değiştirme e kampanyakoşullarını sonlandırma hakkını elinde tutar.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat Bankası kredikullanmak isteyen kişilerin yapmış oldukları başvuruların sonucu başvuruformunu doldurur doldurmaz sonuçlandırılmış olun. Başvuru sonucunun 3 dakikaiçinde başvuru yapılan telefona gelmesi beklenir. Bazı durumlarda, kişininkredi notu ve diğer bilgilerine göre ekstra belge talebi söz konusu olabilir.Böyle bir durumda kişilerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekebilir.Kredinizi kullanmadan önce kredi skorunuzu öğrenmenizde fayda var. Bu notuniçinde detaylı ödeme ile birlikte borç bilgileri yer alır. Kredi skorunuöğrenmek için ise 5 TL bedel ödemeniz gerekir. Kredi notunu öğrenmek içinFindeks’in resmi web adresini kullanabilirsiniz.

Aktif Bank Gelir Belgesiz Kredi Fırsatları

Aktif Bank kredi kullanmayı düşünüyorsanız, kredinotunuzun yüksek olması gerekir. Eğer kredi notunuzu öğrendiyseniz ve kredinotunuz düşük çıktıysa üzülmeyin. Kredi notunuzu yükseltmek içinyapabileceğiniz bazı işlemler var. En çok etki eden iki faktör yüzde 35’likağırlık ile kredi kartı ve kredi kartı ödeme alışkanlıkları. Bunun yanı sıra mevcuthesap ve borç durumu da öenm taşıyor. Kredi kullanım yoğunluğunuzun çokolmaması gerekiyor. Başvuru yaptığınız tarihler arasında belirli bir zamanbulunması şartı aranıyor. Eğer notunuzu yükseltmek isterseniz, yapabileceğinizen etkili şeylerden bir tanesi, bütün kredi kartlarınıza bulunan borçlarısıfıra indirmek.

Vakıf Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Vakıf Bankası kredi fırsatlarıyalnızca kredi notu yüksek olan kişiler için açılmış oluyor. Kredi notu düşükolan kişiler, kredi kullanamadığından, kredi notunuzu önceden öğrenin. Kredikartlarınızdaki limitin yalnızca ihtiyaç duyduğunuz miktar kadar olduğundanemin olun. Limitlerin yüksek olması halinde kredi notunuzun olumlu olaraketkilenmeyeceğini unutmayın. Kısa zamanda yaptığınız çok sayıda başvurununkredi puanınızı olumsuz yönde etkilemesi, kredi kullanmakta zorlanacağınız anlamına gelir. Tek birihtiyacınız var ise farklı farklı krediler için başvuru yapmayın. Tek krediiçin bir tane başvuru yapın.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.