SON DAKİKA
Hava Durumu

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2019 10:30
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Çalışmayan ev hanımları için kredi fırsatları sayesinde hanımlar aktif olarak çalışmıyor olsalar dahi, kredi kullanarak ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Kredi kullanmak isteyen kişilerin bankaların sunmuş olduğu koşulları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bankaların birçoğu klasik kredi kullanma koşulları olarak gelir belgesi gösterme zorunluluğu bulunur. Fakat ne var ki öğrencilerin ve çalışmayan kişilerin sabit bir gelir gösterme ihtimali bulunmaz. Bundan dolayı çalışmayan kişilerin kredi kullanması olanaksız olur. Ev hanımları için kredi veren bankalar sayesinde sabit bir geliriniz olmasa dahi, kredi kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan rehberden faydalanabilirsiniz. Düşük faizlerle kredi almak istiyorsanız en uygun kredi veren bankalar 2019 listemize de bakabilirsiniz.

TEB Ev Hanımlarına Kredi

TEB kredi sayesindemüşteriler anında kredi kullanmanın keyfini sürüyorlar. TEB kredi başvurusuyapmak için, aşağıda yer alan belgelerin tamamlanması gerekiyor. Belgelerineksik olması halinde kişilerin yapmış oldukları başvurular usulen reddedilmişoluyor. Başvuru yapmadan önce:

 • TC kimlik ya da bunun yerine geçen pasaport yada ehliyet belgesi
 • Son 3 ay tarihine gelmiş fatura
 • İkametgah belgesinin tamamlanmış olmasıgerekiyor.
Aktif Bank Ev Hanımları için Kredi Fırsatları

Aktif Bank kredi kullanmak istiyorsanız ilk olarakkredi puanınızın belirli bir seviyenin üzerinde olduğundan emin olun. Kredinotunuz ne kadar düşükse, kredi kullanma ihtimaliniz de o kadar zor olur. Kredipuanınızı yükseltmek isterseniz bazı faktörleri bilmeniz gerekir. Bu faktörlerarasında en çok etki eden kişilerin kredi kartı hareketleridir. Krediskorunuzun yüksek çıkmasını isterseniz, eğer varsa kredi kartı borçlarınızısıfırlayın. Kredi başvurusu yaparken başvuru sürelerinin çok sık olmamasınaözen gösterin. Çok sık kredi başvurusu yapmanız olumlu algılanmaz. Ödemelerinizidüzenli yaparsanız zaten kredi notunuz kendiliğinden yüksek çıkacaktır.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Ziraat Bankası kredikullanmak isteyen müşterilerini bankanın ayrıcalıklı dünyasına davet ediyor.Bankanın ne yazık ki gelir belgesi göstermeyen kişilere kredi verme uygulamasıbulunmuyor. Başvuru yapmak isteyen kişilerin ilk olarak kurumun internetsitesinde yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmuş olmalarıgerekiyor. Başvuru formalarına ek olarak nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya dapasaport fotokopilerini göstermeleri gerekiyor. Kredi kullanmak isteyenkişilerin çalışma durumlarına göre gelir belgesi göstermeleri gerkiyor. Örnekvermek gerekirse eğer serbest meslek çalışanı iseniz, bağlı bulunmuş olduğunuzmeslek kuruluşundan üyelik belgesini temin etmeniz gerekiyor.

Akbank’tan Ev Hanımlarına Kredi

Akbank kredi sayesinde kredi kullanırken gelir belgesi göstermenize gerek kalmadan kolay kredi kullanabilirsiniz. Gelir belgesi olmayan kişilerin başvuru yaparken kefil ya da teminat göstermeleri gerekiyor. Teminat gösterilirken bankanın görevlendireceği ekspertiz mal varlığını değerlendirme altına alarak, ürüne değer biçiyor. Mal varlığı olarak gösterilen teminatların kredi miktarını karşılayacak durumda olması önem taşıyor. Aksi halde gösterilen teminat yeterli olmuyor. Eğer teminat gösterme durumunuz bulunmuyorsa, kefil göstererek de kredi kullanmanız mümkün. Elbette kefil olarak gösterilen kişinin kredi kullanma yetkisi bulunması gerekiyor. Diğer bir değişle, kredi kullanacak kişiye kefil olan bireyin, kredi kullanabilmesi için aktif olarak çalışıyor olması gerekiyor. Sabit geliri olmayan kefillerin kefillikleri geçerli sayılmamış oluyor.

Garanti Ev Hanımları İçin Kredi

Garanti kredi fırsatları ile birlikte aylık 2,71 faiz oranından faydalanarak anında kredi kullanmanız mümkün. 10 bin TL değerinde kredi kullanmanız gerektiğini düşünürsek, 24 ay vade süresi kullanırsanız aylık toplamda ödemeniz gereken tutar 606 TL olacak. Bu koşullar size uyuyor ise, internetten hemen başvur sekmesini tıklayabilirsiniz. Buradan banka sizi giriş yapmanız için ana ekrana yönlendirecek. Bu ekrana kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. TC kimlik no, cep tel no ile son olarak güvenlik kodunu girdikten sonra başvuru için gerekli sayfaya ulaşmış olacaksınız.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Denizbank kredi kullanmak isteyen kişiler eğermaaşlarını banka üzerinden alıyor iseler, bulundukları yerden uzaklaşmalarınadahi gerek kalmadan başvurularını yapabilirler. Denizbank müşterilerine özelolarak krediler imzaya gerek kalmadan, herhangi bir belge götürülmeden işlemsonlandırılabiliyor. Eğer Denizbank’ın müşterisi değilseniz formu doldurmanızgerekiyor. Ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenmek için bankanın kredihesaplama araçlarından faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank Ev Hanımı Kredisi

Finansbank kredikullandırmak için bankanın kredi notu talebi bulunuyor. Bankanın bu koşulu,kullanılmak istenilen farklı kredi türleri için geçerli. Kredi kullanmak içinen çok talep edilen türler arasında:

 • Taşıt kredisi
 • Konut kredisi
 • Elektronik kredi yer alıyor.

Bu kredileri kullanmak için banka kredi notunuzun en az 1500olmasını şart koşuyor. 1500’den düşük olan kredi notları az riskli, orta riskliya da en riskli grupta yer alıyor. Banka bu risk gruplarında yer alan kişilerinkredi kullanma olasılığı oldukça düşük.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi

Vakıfbank kredi kullanmak mı istiyorsunuz? O haldebaşvurunuzu yapmadan önce, cüzi bir ücret karşılığında notunuzu öğrenmenizmümkün. Kredi notları her banka için 5 farklı risk kategorisinde yer alıyor. Bukategoriler arasında:

 • En riskli
 • Orta riskli
 • Az riskli
 • İyi
 • Çok iyi risk grupları yer alır.

Vakıfbank riskli gruplara da kredi veren bir bankadır. Fakatbu kişilerin bankaya ek belge göstermeleri gerekiyor. Aksi halde bu kişilerinyapmış oldukları başvurular reddedilmiş oluyor. Kredi notu her ne kadar bubankanın tek değerlendirdiği faktör olmasa da en önemli faktörler arasında yeralıyor.

ING Bank'tan Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

ING Bank kredikullanmak isterseniz, aylık yüzde 2 faiz oranında faydalanmanız mümkün. 10 binTL değerinde 60 ay vade ile kredi kullanmak istediğiniz farz edelim. Toplamödemeniz gereken maliyet 19 bin TL olacaktır. Bu da aylık taksitlerinizin 321TL olması anlamına gelir. Bu ödeme şeklini, tarihli olacak şekilde, bankanınresmi web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız ödemeler hakkındaönceden bilgi sahibi olarak kendinizi bu plana göre hazırlamış olursunuz. Bu daödemelerinizi daha düzenli yapmanız anlamına gelir.

N Kolay Kredi'den Ev Hanımlarına Kredi

N Kolay kredi adı üzerinde kolay yoldan kredikullanmak isteyen kişilerin bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor. Kredikullanan kişilerin esnek ödeme planlarından faydalanması da bir artı olarakkarşımıza çıkıyor. Eğer kredi kullanmak isterseniz aylık yüzde 1,94 faizoranlarından faydalanabilirsiniz. Toplam ödemeniz gereken maliyet ise 18 bin TLoluyor. Bu da aylık toplamda ödemeniz gereken taksitin 311 TL olması anlamınageliyor.

Kredi notunuzu yüksek tutmanız kredi kullanırkenbaşvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi anlamına geliyor. Peki herkesinkredi notu oluşur mu? Kredi kartı kullandıysanız, daha öncen herhangi birbankadan kredi çektiyseniz, eğitim ya da farklı giderleriniz için kredilimevduat hesabı açtırdıysanız ve son olarak bir başka kişiye kefil olduysanızkredi notunuz bulunur. Bu kredi notunuzu öğrenmek için analiz yapan tek kurum olanFindeks’ten faydalanmanız gerekecek. Bankalar dahi, kredi notunuzu öğrenmekiçin bu kuruluştan faydalanmaktadır. Eğer kredi notunuz sıfır çıktı ise, budurum bankalarla daha önceden hiçbir ilişkiniz olmadığı anlamına gelecek. Kredinotunun sıfır olması birçok insan tarafından olumlu bir şey olarak algılansada, bu doğru değil. Kredi notunun bulunması bankaların dikkat ettiklerihususların başında geliyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.