SON DAKİKA
Hava Durumu

En Uygun Kredi Veren Bankalar 2019

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2019 09:55
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
En Uygun Kredi Veren Bankalar 2019

Uygun faizli kredi veren bankalar sayesinde bütçenizi zorlamadan kredi kullanabilirsiniz. Uygun faiz oranları, müşterilerin faydalanmaları için yeterli vade süresi ve buna benzer avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kredi avantajlarından faydalanmak isteyen kişilerin hali hazırda çalıştıkları bankalar ile çalışmalarına devam etmeleri işlerini daha da kolaylaştıracaktır. Bunun sebebi çalıştıkları banka ile devam etmeleri halinde kişilerin finans bilgilerine erişimin kolay olmasıdır. Uygun kredilerden faydalanmak, nakte sıkışmadan harcamalarını gerçekleştirmek isteyen kişiler onlar için hazırlamış olduğumuz rehberden faydalanarak bilgi sahibi olabilirler. Hızlı bir şekilde kredi almanız gerekiyorsa en kolay kredi veren bankalar listemizi inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Uygun Faizli Kredi

Vakıfbank kredikullanmak isteyen kişilerin yerine getirmeleri gereken şartların başındakişilerin kredi notlarının belirli bir seviyede olması geliyor. Kredi  notları hesaplanırken, kişilerin daha öncekiyapmış oldukları ödemeler, bu ödemelerin ne kadar düzenli yapıldığı, mevcutolarak kişinin adına kayıtlı olan hesapta yer alan para miktarı, varsakişilerin borç durumu gibi özellikler önem taşıyor. Kredi notu riskli alandayer alan kişilere Vakıbank’ta dahil olmak üzere bir çok banka kredi vermekistemiyor. Kredi veren bankalar ise müşterilerinden fazladan belge talebindebulunarak kredi kullanılmasına izin vermiş oluyor.

Finansbank Düşük Faizli Kredi

Finansbank kredi avantajları sayesinde:

 • Bireysel kredi
 • İhtiyaç kredisi
 • Araç kredisi ve buna benzer farklı kreditürlerinden faydalanabilirsiniz.

Her kredi paketi, kredi paketinin özelliğine göreoluşturulmuştur. Bu insanların daha kolay ödeme yapmalarına aynı zamanda ödemeplanlarının daha esnek olmasına olanak sağlaması açısından  olumlu bir durumdur.

Garanti Düşük Faizli Kredi

Garanti kredikullanmak isteyen kişilerin başvuruların değerlendirmeye alınması için ilkaranan şart kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmalarıdır. Buna ek olarak en önemlimaddelerden bir diğeri başvuru yapan kişinin bankaya gelir kaynağı göstermesi.Bankaya gelir götermenin birden fazla yöntemi bulunuyor. Bu yöntemlerindeğişiklik göstermesinin sebebi ise, kişilerin çalışma yollarının farklıolmasından kaynaklanıyor.

SGK kaydı olan ya da vergi levhası olan şirket sahiplerikolay bir şekilde kredi kullanmak için başvuru yapabilirler. Şirket sahibi olanvergi levhası gösterilen durumlarda ise mutlaka kar gözükmesi gerekiyor. Aksihalde kişilerin değerlendirmesi olumsuz sonuçlanıyor. SGK kaydı gösterecek olankişilerin ise SGK kaydının son iş yerinde en az 3 ay kadar dolmuş olmasıbekleniyor. Bu özellikleri sağladığınızdan emin olduktan sonra bankaya kredibaşvurusu yapmanız rica olunur.

Denizbank Uygun Faizli Kredi

Denizbank kredikullanarak ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde gidermeye ne dersiniz? Bunun içinbanka sizin ilk olarak kredi notunuzu araştıracaktır. Kredi notu ile birliktebanka ve borç ilişkisi, daha önceden yapmış olduğunuz fatura geçmişi ve kredikartlarızın durumu dikkate alınır. Kredi notunuz ne kadar yüksek çıkarsa busizin için o kadar olumlu olacaktır. Kredi notunun düşük olması halinde bankasizden farkı belgeleri talep edebilir. Banka sizden kefil koşullarını sağlayankişileri kefil göstermenizi ya da bir gayrimenkulü teminat olarak göstermeniziisteyebilir. Bu koşulları sağladığınız durumlarda, kredi notunuz düşük olsadahi kredi kullanma şansınız bulunuyor.

HSBC Düşük Faizli Kredi

HSBC kredi çekmek isterseniz vade hakkında bilgisahibi olmanızda fayda vardır. Çünkü kredi kullanımlarında her bankada geçerliolan belirli vade sınırlamaları bulunmaktadır. Bu vade sınırlamaları, kullanmakistediğiniz kredi türüne göre değişiklik gösteriyor. Örnek vermek gerekise,ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin yasal olarak kullanabileceklerikredi vade tutarı toplamda 48 ay sınırında bulunuyor. Fakat kişiler ipotek degösterebiliyor. Böyle bir durumda yasal sınır 120 aya kadar çıkıyor. Bu dakişilerin daha uygun taksit tutarları ile ödeme yapması anlamına geliyor.

Akbank Uygun Kredi

Akbank krediçekmek ister misiniz? O halde bankadan kredi çekmek için sizden istenilenbelgeleri eksiksiz şekilde tamamlamanız gerekiyor. İlk olarak sizden nüfuscüzdanı istiyor. TC vatandaşı olmayan kişiler, bankadan kredi çekemiyor. Bukural bütün bankalarda geçerli. Daha sonra banka sizden ikametgah belgesiisteyecek. Bu belgeye sahip değilseniz, kendi adınıza gelen fatura ile başvuruyapabilirsiniz. Başvuru yaptığınız faturanın e n geç son 3 aya ait olmasızorunluluğu bulunuyor. Elbette en önemlisi, kişilerin sabit bir geliri olduğunubelgelemeleri. Bunun için de kişilerin imza sirküleri, emekli hesap cüzdanı,sicil gazetesi ve buna benzer belgeleri sunmaları gerekiyor.

Ziraat Düşük Faizli Krediler

Uygun kredilerdenildiği zaman bir çok insanın aklına, uygun kredi avantajları sayesindeZiraat Bankası geliyor. Özellikle çiftçilik faaliyetleri ile uğraşan kişilerinticari faaliyetlerine nakit sıkıntısı olmadan devam edebilmeleri için Ziraatkredi seçenekleri öneriliyor. Tüketici kredisine başvurmak istediğinizifarz edelim. Bu durumda ödeme planınız hakkında detaylı bilgi edinmek içinbankanın resmi web sitesine gidin. Buradan:

 • TC kimlik no
 • Cep tel no
 • Vade miktarı
 • Tutar
 • Gelir bilgisi
 • Güvenlik kodu bilgilerini doldurun.

Bu bilgileri doldurduktan sonra yapmanız gereken ödemeleridetaylı bir şekilde görüntülemiş olacaksınız. Bu durumda ödemelerinizi öncedenplanlayabilirsiniz.

İş Bankası Düşük Faizli Kredi

İş Bankası kredikullanmak isteyen kişilerin kredi kullanırken 13 ay ile 60 aya varan vadeseçenekleri bulunuyor. Bu vade seçeneklri tüketici kredi başvurusu için geçerliolup, farklı kredi türlerinde farklı vade süresi almak mümkün olabiliyor. Tutarise en az bin TL olup en fazla 3 0 bine kadar çıkabiliyor. Gelir bilginizebağlı olarak banka size kullanabileceğiniz maksimum kredi tutarınıçıkarabiliyor. Örnek vermek gerekirse, ayda bin TL geliri olan bir kişiyetoplam 30 bin TL değerinde kredi çıkma olasılığı oldukça düşük oluyor. Eğerbaşvuru yapan kişi kefil gösterir yahut teminat gösterir ise, tutar miktarı 30bin tl üzerine çıkabiliyor.

Kuveyt Türk Uygun Finansman

Kuveyt Türk kredi kullanmak ister misiniz? Kuveyt Türk katılma payı alan bir bankadır. Ara dönem kar payı ödemeli katıma ile katılma payı seçenekleri ile kullanmak istediğiniz kredi tutarını hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplama aracı ile birlikte:

 • Net kar
 • Büt kar
 • Net oran yıllık
 • Brüt oran yıllık
 • Hesap bilgisi hakkında detaylı bilgi sahibiolabilirsiniz.

Hesaplamalar yapılırken, aylık katılma hesabında ortalama 31gün baz alınmıştır. Fakat güncel kar paylaşım oranlarının güncel olarak takipedilmesi gerekir. Çünkü kar paylaşım oranları ile stopaj oranları süreklihareket halindedir. Bu bilgiler bankanın resmi web sitesi üzerinden erişilebilir.

Albaraka Uygun Finansman

Al Baraka kredikatılım bankaları arasında yer aldığından popüler hizmet sağlamaktadır. Bukredi sayesinde faydalanabileceğiniz ürünler arasında:

 • Beyaz eşya
 • TV
 • Bilgisayar
 • Klima
 • Mobilya yer alır.

Ödemelerinizi vadelendirmek için 60 ay fırsatınız bulunuyor. Ödeme yaparken eşit taksit tutarları ödemiş olursunuz. Dilerseniz ödemelerinizi 2 ayda bir de yapabilirsiniz. Bu şekilde eliniz sıkışık olduğu zaman esnek ödeme şeklinde faydalanmış olursunuz. Dilerseniz ödemelerinizi 3 ayda bir yapma imkanınız da bulunuyor. Bankanın sitesinde yer alan hesaplama aracı size aylık ödemeniz gereken toplam tutar hakkında yol gösterici olacaktır. Dilerseniz detaylı bilgileri almak için 0850 222 5 666 hatlı telefon numarası ile müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

NOT: Emekliler için uygun şartlarda kredi imkanı tanıyan birçok banka bulunmaktadır. Emekliler için kredi veren bankalar listesini inceleyerek cazip şartlarda nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.