SON DAKİKA
Hava Durumu

En kolay (gelir belgesiz, evraksız) hızlı kredi veren 7 banka (2020 için güncel)

En kolay kredi veren bankalar 2020 yılında gelir belgesiz (maaş bordrosuz), evraksız, kefilsiz kredi desteğini sürdürecek. Hızlı ve kolay bir şekilde şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz 7 banka bulunmaktadır. CEPTETEB, N Kolay Kredi, Enpara, Akbank, ING Bank, Yapı Kredi ve İş Bankası anında ön onaylı kredi vermektedir. Kefilsiz, uygulama üzerinden acil kredi desteği alabileceğiniz bu bankaların şartları, kredi limitleri, faizleri ve başvuru yöntemleri hakkında detayları yazımızda hazırladık. Bu bankalar dışında başvuru yapabileceğiniz alternatif bankaları da inceleyebilirsiniz. Gelir belgesiz, evraksız, öğrencilere, asgari ücretlilere kredi veren bankalar ile 2020 yılı için ''Yeni Yıl'' kredisi sunan bankaları da tüm detaylarıyla okuyabilirsiniz. Kredi çekmeyi düşünüyorsanız finansal rehber özelliği taşıyan yazımızdan banka banka bilgilere ulaşacaksınız. Maaş, gelir durumu ve kredi puanına göre kolayca kredi alabileceğiniz bankalar yazımızda.

Haber Giriş Tarihi: 03.12.2019 15:01
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
En kolay (gelir belgesiz, evraksız) hızlı kredi veren 7 banka (2020 için güncel)

Kolay kredi alabileceğiniz bankalar arasında öncelikle şubesiz bankacılık hizmeti olanlara bakmak gerekir. Şubeye gitmeden, hızlıca başvurabileceğiniz şubesiz bankacılık olanağı en kolay kredi alma yöntemleri arasında ilk sıradadır.Şubeye gitmeden kolay (hızlı, evraksız) kredi veren bankalar şunlardır: • CEPTETEB 
 • N Kolay 
 • Enpara.com
 • Akbank Direkt Kredi
 • ING Bank E-Kredi
 • Yapı Kredi 
 • İş Bankası


EN KOLAY KREDİ ALINABİLECEK BANKALAR HANGİLERİDİR? (BAŞVURU KANALLARI)


Bu bankacılık hizmetleri, evrak talebinde bulunmadığından dolayı hızlı ve kolay bir şekilde kredi olanağı sağlamaktadır. CEPTETEB, TEB'in dijital bankacılık hizmetidir.N Kolay ise Aktif Bank'ın dijital bakacılık hizmetidir. Enpara.com ise QNB Finansbanka bağlı bir dijital bankacılık sistemidir. Bu sistemlerde kredi notuna, SGK geçmişi dökümüne ulaşabildiklerinden dolayı herhangi bir evrak talebinde bulunmamaktadırlar. CEPTEB Kolay Kredi Başvurusu (30 Bin TL Limitli)

CEPTEB uygun kredi başvurusu için web sitesi üzerinden veya mobil uygulamasını indirerek online bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.CEPTEB ortalama 1000 TL ile 30.000 TL arası kredi imkanı sağlamaktadır. En yüksek vade olarak 60 ay vade tanımlayan CEPTEB'de kredi başvurusunu gerçekleştirdikten sonra bankaya belirlediğiniz saat ve konumdaki yere giderek gerekli evrakları imzalamanız ile birlikte size kredi tanımlamasını kolayca sağlamaktadır. N Kolay Kredi (Online Başvuru)

Aktif Bank'ın şubesiz kredi hizmeti olan N Kolay uygun kredi hizmeti, online bir bankacılık hizmetidir. N Kolay kredi almak isteyen bireyler şubeye gitmeden kolay kredi alabilirler. Bankanın müşterisi değil iseniz eğer bir kurye aracılığı ile adresinize gerekli belgeler ve evraklar gelecektir ve size imzalatılacaktır.NOT: Belirlemiş olduğunuz kredi tutarı, onaylandığı takdirde hesabınıza geçirilecektir.Enpara.com Kolay Kredi (5 Dakikada Kredi)

Finansbank'ın uygulaması olan Enpara.com ile birlikte hiç bir dosya masrafı ödemeden, sigorta ücreti vermeden ve şubeye gitmeden Enpara.com uygun kredi imkanından yararlanabilirsiniz.Online başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra onaya girerse eğer müşterisi iseniz hiç bir şekilde şubeye gitmeden işleminizi bitirebilirsiniz.NOT: Eğer Finansbank müşterisi değil iseniz sizin belirlediğiniz saat ve konumda yanınıza uğrayarak gerekli evrakları imzalamanız talep edilecektir. KOLAY KREDİ ALINABİLECEK DİĞER BANKALAR (ALTERNATİF LİSTE)


Kolay kredi veren bazı bankalar ise şunlardır: • Akbank Direkt Kredi
 • ING e-kredi
 • Yapı Kredi
 • İş Bankası 


1) Akbank Direkt krediye başvurmak için online sitesinden veya mobil uygulamasından başvuruda bulunabilirsiniz, evrak veya kefil istemeden 20.000 TL'ye kadar kredi imkanı tanımaktadırlar.2) İmza yoluna başvurmadan direkt kredi vermektedirler. ING e-kredi ise ING müşterisi olmasanız dahi siz kredi hizmeti sağlamaktadır. Kredi başvurusunda bulunduğunuz takdirde, onay gelirse hesabınıza direkt yatırılmaktadır. Herhangi bir üst veya alt limiti bulunmamaktadır.3) Yapı Kredi bankası ise yine aynı şekilde online veya mobil uygulaması üzerinden hizmet vermektedir. Yapı Kredi sitesine girerek hızlıca müşteri kaydınızı oluşturduktan sonra ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Onay gördüğü takdirde herhangi bir evrak veya imza talep etmeden kredinizi hesaba yatırmaktadırlar.4) İş Bankası ise İşCep uygulaması ile hızlı bir kredi imkanı sağlamaktadır. Belge veya imza istemeden kredi veren İş Bankası 25.000 TL'ye kadar üst limit tanımlamaktadır. GELİR BELGESİZ (MAAŞ BORDROSUZ), KEFİLSİZ KREDİ VEREN BANKALAR (KREDİ PUANIYLA)


Gelir belgesi ve kefil istemeden kredi veren bankalar genelde öğrenci, ev hanımı veya kredi notu düşük olmayan yan gelirli insanlara kredi tanımı yapmaktadır.Aynı zamanda bu bankalar kredi notu düşük fakat SGK prim günleri olan, aktif halde çalışan insanlara kefil dahilinde kredi tanımı sağlamaktadır. Sağladıkları kredi türü ihtiyaç kredisi türüdür.Kefilsiz veya gelir belgesi olmadan kolay kredi tanımlayan bankalar şunlardır: • Odeabank Acil Nakit Kredisi
 • Enpara Acil Kredisi
 • İş Bankası Kredisi
 • Aktif Bank Kredisi
 • Ing Bank Kredisi


1) Odebank'dan ihtiyaç kredisi kullanmak için herhangi bir belge veya kefil göstermeniz gerekmemektedir. 15.000 TL'ye kadar üst limit sağlayan Odeabank'ın aylık faiz oranı %0,99'dan başlamaktadır. Şayet 15.000 TL ve üzerinde kredi talebinde bulunduysanız sizden evrak talebinde bulunabilir. Ortalama aylık tahsis ücreti 50 TL'ye gelmektedir. Kredi notunuz veya özel durumlarınız göz önünde bulundurularak faiz oranınız değişiklik gösterebilmektedir.2) Ing Bank'ın verdiği kredi türünde ise 5.000 TL gibi bir üst limit ile birlikte hızlı bir kredi verimi sağlayabilir. Ortalama 5 dakika içerisinde talep içeriğinin onayı veya ret'ine karar verilir. Kredi talebiniz onaylandığı takdirde 15 dakika içerisinde hesabınıza aktarımı yapılmaktadır. İng Bank'ın aylık faiz oranı %1,99'dur ve 60 aya kadar taksit imkanı sağlamaktadır.3) Enpara.com'da kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veren bankacılık hizmetlerinden biridir. Gelir belgesi veya herhangi bir evrak talebinde bulunmadan üst limiti 60.000 TL olacak şekilde kredi tanımı yapmaktadır. 60 aya kadar taksit imkanı sunan enpara kredi için dosya masrafı veya tahsis ücreti talep etmemektedir. 12 ayda %1,95, 24 ayda %1,92, 36 ayda %1,89, 48 ayda %1,85, 60 ayda ise %1,79  oranlarında faiz oranı çıkartmaktadır.4) İş Bankası'nın verdiği kredi türünde iste üst limit 40.000 TL olarak belirtilmiştir, 60 aya kadar taksit imkanı sağlayan İşbankasın'da ise herhangi bir kefil veya evrak istenmemektedir.5) Aktif Bank'ın tanımladığı kredide ise 2.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Herhangi bir şekilde kefil veya evrak istenmemektedir. 3 ay ile 60 ay arası taksit imkanı sağlanabilmektedir. ÖĞRENCİLERE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR? (2020 İÇİN GÜNCEL LİSTE)


Eğitim görenlere kredi veren bankalar herhangi bir kefil istemeden okula bağlı olarak kredi imkanı vermektedirler. Özel öğrenim gören öğrencilerde direkt hesaba yatabildiği gibi devlet okulunda okuyan öğrencilere ise burs şeklinde bir ödeme gerçekleştirebilmektedirler.Öğrenciye kredi veren bankalar ise şunlardır: • Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi
 • Denizbank Öğrenci Kredisi
 • İş Bankası Öğrenci Kredisi
 • Yapı Kredi Bankası Öğrenci Kredisi
 • Vakıfbank Öğrenci Kredisi


Ziraat Bankası Cazip Koşullarda Öğrenci Kredisi (Yüksek Limitli)

Ziraat Bankası öğrenci kredisi 50.000 TL'ye kadar limit sağlayabilmektedir. 36 aya kadar varan taksit imkanı sağlayan Ziraat Bankası, krediyi vermek için ise sunduğu şart kullanım alanının belirtilmesi üzerinedir. Bu kredi türü faiz oranları genelde oldukça düşük şekilde uygulanır.Öğrencinin kullanım yerini belge ile ispatından sonra kredi öğrenci için tanımlanabilir.Denizbank Öğrenci Kredi Desteği (Uzun Vadeli)

Denizbank öğrenci kredisinde ise ilk şart 18 yaşını doldurmuş öğrenciler içindir. Denizbank hesabı bulunan öğrenciler kefil veya evrak vermeden kredi başvurusunda bulunabilir. Ortalama 60 aya kadar vade imkanı sağlayan Denizbank'ın herhangi bir üst limit bulunmamaktadır.İş Bankası Dar Gelirli Öğrenci Kredi Desteği (Özel Okullar İçin)

İş Bankasının tanımladığı öğrenci kredisinde ise maddi durumu okul ihtiyacını karşılamakta zorlanan öğrenciler üzerinedir. Sadece özel okulda okuyan öğrencilere sağlanan bu kredi türü ailelerin okul taksiti üzerindedir. %3 faiz ile birlikte okul taksit ödeme tutarını geri almaktadır.Yapı Kredi Öğrenci Kredisi (48 Ay Vade)

Yapı Kredi bankası öğrenciye en yüksek limiti sağlayan krediyi veren bankalardan biridir. Ortalama 50.000 TL'ye kadar öğrenciye kredi tutarı sağlamaktadır. Durum ve koşullara göre evrak taleplerinde değişiklik gösterebilir ve 48 aya kadar taksit imkanı sağlayabilmektedirler.Vakıfbank Öğrenci Kredisi Şartları (Sigorta Beyanlı)

Vakıfbank'ın verdiği öğrenci kredi ise 40.000 TL üst limitli olarak tasarlanmıştır. Bankanın şartı ise gelir belgesi ve sigorta beyanı istemektir. Aynı zamanda banka 18 yaş altı öğrencilere kredi vermemektedir. Öğrencinin durumu ve krediyi kullanım şekline göre kredi şartlarında farklılık veya ekstra evrak istenebilir. ERTELEMELİ KREDİ VEREN BANKALAR (GÜNCEL 10 BANKA)


Ertelemeli (ötelemeli) kredi veren bankalar şunlardır: • Vakıfbank,
 • ING Bank
 • QNB Finansbank
 • TEB


1) Ötelemeli kredi veren bankaların en başında Vakıfbank gelmektedir. Vakıfbank kamu çalışanlarına 120 aya kadar varan vadeler ile ertelemeli konut kredisi sağlamaktadır. Konut kredisinde ortalama 3 aya kadar erteleme hizmeti de vermektedir. 60 aya kadar kredilerinde vade tanımaktadır. %1,25 oranında faiz oranları sunan Vakıfbank kredi türüne bakmadan, 3 ay erteleme yapan bankalar arasındadır.2) Vakıfbank haricinde ING Bank'da 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi tanımlamaktadır. Eğer ING Bank mobil veya web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunursanız, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyorsunuz.3) Eğer ki ticari bir kredi başvurusunda bulunacak iseniz TEB ve QNB Finansbank da ertelemeli kredi veren bankalar arasında. TEB ortalama 12 aya kadar vade tanımı yapmaktadır, QNB Finansbank ise ilk 3 ay taksit talebinde bulunmamaktadır. QNB Finansbank ise ihtiyaç kredilerinde 3 ay gibi bir erteleme sağlamaktadır.NOT: Yukarıda sayılan tüm bankaların ortak özelliği ise internet ve mobil başvuru yolu ile hızlıca kredi imkanı sağlamalarıdır. Başvuru yapmak için web sitelerinden veya müşteri hizmetlerinden kolay ertelemeli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.ASGARİ ÜCRETLİLERE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERDİR? (10 BANKA)


Asgari ücrete (düşük gelirlilere) kredi veren bankalar şunlardır: • QNB Finansbank
 • CEBTETEB 
 • Türkiye İş Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Halk Bankası 
 • Yapı Kredi
 • Garanti Bankası
 • ING Bank
 • Vakıbank
 • Halkbank


NOT: Asgari ücretli bir bireyin kredi çekebilmesi için aldığı maaşın aylık taksit tutarının %50'sini karşılayabilmesi gerekmektedir.Asgari Ücretliler İçin Kredi Şartları Nelerdir?

Asgari ücretle çalışan birinin kolay kredi alabilmesi için bazı şartlara uyması gerekmektedir bu şartlar şunlardır: • 3 ay sigortalı çalışma.
 • Herhangi bir haciz takibinin olmaması.
 • Kredi notunun yüksek olması.
 • Kredi geçmişinin temiz olması, kara listede olmamak.


Banka Banka Asgari Ücretlilere Kredi Limitleri Nelerdir?

Bankalara göre asgari ücretlilere kredi limitleri şu şekildedir:1) Asgari ücretlilere kredi veren bankalardan biri olan Garanti Bankası 100.000 TL gibi bir kredi üst limiti tutmaktadır. Bu krediyi çekebilmesi için müşterinin en az 3 ay sigortalı çalışmış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra 36 aya kadar da taksit imkanı tanımaktadır.2) ING Bank ise asgari ücretli işçilere 50.000 TL gibi bir üst limitli kredi sağlamaktadır. Krediyi alabilmek için ise temel şart 6 ay sigortalı çalışmış olmaktır. Bu kredide ise 36 ay taksit imkanı tanınmıştır.3) Ziraat Bankası ise 36 ay taksit imkanı ile birlikte 50.000 TL üst limitli kredi vermektedir. ING Bank gibi 6 ay sigortalı çalışma şartı sunmuştur. Vakıfbank 36 ay taksitle, üst limiti 90.000 TL olacak şekilde bir kredi imkanı sağlamaktadır.4) Vakıfbank'ın krediyi vermek için ise aradığı en temel şart 6 ay boyunca sigorta priminin yatmış olmasıdır.5) Halkbank ise 36 aya, 60.000 TL gibi bir kredi vermektedir, aradığı tek şart ise 6 aylık prim yatmış olmasıdır.6) QNB Finansbank 36 ay taksitle, 50.000 TL'ye kadar kredi vermektedir aradığı şart ise 3 ay boyunca sigortalı çalışmış olmaktır.7) Yapı Kredi bankası 36 aya, 30.000 TL'ye kadar kredi vermektedir, aradığı şart ise 4 ay boyunca sigorta priminin yatmış olmasıdır. İş Bankası 36 aya 30.000 TL kredi vermektedir, aradığı şart ise 3 boyunca sigortalı olunmasıdır. 2020 YENİ YIL KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERDİR?


Yeni yıl kredisi veren bankalar şu şekildedir: • Garanti Bankası 
 • Denizbank
 • Vakıfbank
 • Finansbank
 • Akbank
 • Ziraat Bankası
 • İş Bankası


Garanti BBVA Yeni Yıl Kredisi

Garanti Bankası yeni yılda 100.000 TL'ye kadar kredi vermektedir. Krediyi verirken en büyük aradığı şart kredi notunun temiz olması ve sicilin temiz olması üzerinedir. Kişinin gelirine göre kredi tutarları değişiklik gösterebilmektedir aynı zamanda, 20.000 TL'ye kadar kendi internet sitesinden ihtiyaç kredisi de tanımlamaktadır.Denizbank 2020 Kredisi Desteği

Denizbak ise yeni yıl için 55.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlamakta, özellikle ev hanımı ve öğrencileri kapsayan bu kredide başvuru yapmak için şubeye gitme zorunluluğu bulunmamaktadır. Denizbank'ın mobil uygulamasından veya web sitesinden kolayca başvuru yapılabilir yada sms yolu üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.Vakıfbank Yüksek Limitli Yeni Yıl Kredisi

Vakıfbank'ın yeni yıl için verdiği kredi uygulaması ise 90.000 TL'ye kadar üst limit barındırmaktadır. Şartları ise sicilin ve kredi notunun çok iyi olması aynı zamanda da uzun vadeli bir sigorta geçmişinin bulunmasıdır. Ayrıca eğer maaş ödemesini Vakıfbank'dan alıyor iseniz internet sitesinden şubeye gitmeden başvuru yapabilme şansına erişebiliyorsunuz.QNB Finansbank'tan Şubeye Gitmeden Yeni Yıl Kredisi

QNB Finansbank ise yeni yıl için 30.000 TL'ye kadar kredi vermektedir. Kredi başvurusu için şubeye gitmeden sms yolu ile başvuruda bulunabilir veya internet sitesi üzerinden online başvuru yaparak kredi talebinizin onaylanıp, onaylanmadığını öğrenebilirsiniz.Akbank 2020 Direkt Kredi

Akbank'ın yeni yıl için sağladığı kredi kampanyasını sadece Akbank müşterileri yararlanabilmektedir. Eğer Akbank müşteri iseniz mobil uygulamasına girerek direkt kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.Ziraat Bankası 36 Ay Vadeli 2020 Kredisi

Ziraat Bankası ise 36 ay taksit ile 30.000 TL'ye kadar kredi vermektedir. Başvuruları sadece şubeden kabul eden Ziraat Bankası için en yakın şubeye uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.İş Bankası 2020 Yeni Yıl Kredisi (100 Bin TL)

İş Bankası ise yeni yıl kapsamında uyguladığı kredi imkanı 100.000 TL üst limite sahiptir. Eğer başvuruda bulunmak isterseniz, İş Bankası sitesinden veya sms yolu ile hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz. Ortalama 5 dakika gibi bir süre içerisinde size geri dönüş sağlamaktalar.NOT: Bu şartlara sahip iseniz bankaların internet sitelerinden veya sms yolu ile hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilir yada size en yakın şubeden gelir belgeniz ve kimlik kartınız ile birlikte başvuruda bulunabilirsiniz.BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR 2020 (6 BANKA)


En uygun borç kapatma kredisi veren banklar şunlardır: • Akbank
 • QNB Finansbank
 • Ziraat Bankası
 • Şekerbank
 • Vakıfbank
 • Denizbank


NOT: Bu bankalar müşterilerinin borçlarını kapatmak için en hızlı ve en kolay kredi veren bankalar arasındadır.Borç Kapatma Kredisi Şartları Nelerdir?

Borç kredisi kapatmak demek mevcut olan bütün borçları tek bir bankanın çatısının altında toplamak demektir.Bu konuda yararlanabilecek kişiler şu koşullara uygun olmalıdır: • Başka bankada mevcut olan ihtiyaç kredisi.
 • Birçok farklı bankada bulunan kredi kartı borcu.
 • Birçok farklı bankada bulunan araç kredisi.


Bu tarz borç türlerine sahip bireyler borç kapatma kredilerinden yararlanabilirler. Fakat başka bir bankada ek kart borcu veya farklı bankalara ait konut kredileri borç kapatma işlemine girmemektedir. Borç kapatma işlemi için başvurduğunuz takdir 60 aya kadar süren taksit imkanları ile borcunuzu taksit uygulayabilirsiniz.Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları Nasıl? (Ne Kadar?)

En düşük %1.16 faiz oranları ile başlayan borç kapatma kredileri kişinin özel durumu ve benzeri şekilde ki durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Krediye sahip olabilmeniz için kredi notunuz baz alınarak karar verilir. Şayet gelir düzeyiniz ve kredi notunuz kredi çekmeye elverişli ise kredi işlemi başlatılır.Kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında topladığınız takdirde, kredi taksiti bitimine kadar herhangi bir başka bankadan kredi talebinde bulunamaz, kredi çekimi yapmazsınız. Mevcut olan bütün kredi kartı borçlarınızı banka kapadıktan sonra sizden tek tek bankalara giderek elinizde olan kartları kapatmanızı talep edecektir. Şayet kredi kartı borçlarınızı komple kapatma kararı alırsanız, borç kapandıktan sonra herhangi bir harcamada bulunmayın.Bankalara giderek tek tek bütün, kredi kartlarınızın kapatma işlemini başlatın. Kredi kartınızı kapatırken herhangi bir borç zaten mevcut gözükmeyecektir. Daha sonrasında ise bankanın size çıkardığı aylık taksit oranlarını kesintisiz yatırmanız gerekmektedir. Eğer kredi kartlarınızı kapatmayıp aynı şekilde kullanmaya devam ederseniz, borç ödeme düzeyinizde bir artış olacaktır ve bankada ki kredi durumunuz tehlikeye girecektir. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.