SON DAKİKA
Hava Durumu

Emekliye En Uygun Kredi Müjdesi! 2019 2020 Emeklilere Kredi Veren Bankalar, Banka Faiz Oranları ve En Uygun Kredi Hesaplaması

Emeklilere en uygun kredi müjdesi kamu bankaları ve özel bankalar tarafından verildi. Emeklilere en uygun kredi veren bankalar düşük faiz oranları ile emeklilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürüyor. Diğer taraftan katılım bankaları,  emeklilere faizsiz kredi 2019 kampanyaları ile düşük finansman oranında kredi kullandırmaya devam ediyor. Emeklilere en uygun kredi veren bankalar güncel listesi, en uygun kredi faiz oranı ve emekliye verilen kredi limitleri içerisinde en uygun kredi hesaplama ayrıntıları haberimizde…

Haber Giriş Tarihi: 12.12.2019 15:24
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Emekliye En Uygun Kredi Müjdesi! 2019 2020 Emeklilere Kredi Veren Bankalar, Banka Faiz Oranları ve En Uygun Kredi Hesaplaması

Emekliler en uygun kredi veren bankalar ile nakit ihtiyaçları için düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Merkez Bankası faiz indirimleri ile birlikte 2019 yılında düşüş trendine giren ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde emekliler, en uygun kredi faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaçları için emekli kredi 2019 kampanyalarından yararlanmayı sürdürüyor.EMEKLİLERE EN UYGUN KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?


Emeklilere en uygun kredi veren bankalar şu şekilde sıralanıyor:•    TEB
•    ING Bank
•    Ziraat Bankası
•    Vakıfbank
•    Halkbank
•    Denizbank
•    İş Bankası
•    Akbank
•    Enpara
•    QNB Finansbank
•    Şekerbank
•    Yapı Kredi Bankası
•    Burgan Bank
•    Fibabanka
•    ICBC TurkeyEMEKLİLERE EN UYGUN KREDİ (İHTİYAÇ) FAİZ ORANLARI NEDİR?


Emeklilere en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaların faiz oranı başlangıç seviyesi %0,98’dir. Özel bankaların emeklilere en uygun kredi veren bankalar listesine öncülük ettiği ihtiyaç kredisi ürününde, kamu bankaları da %1,20 faiz oranının altında en uygun kredi faiz oranlarını emekli müşterilerine sunar.TEB Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

TEB emekli kredisi faiz oranı 0,98’den başlar. En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı sahibi TEB’de verilmekte olup emekliler, 1.850 ve üzeri kredi skoruna sahip olmaları halinde 0,98 faiz oranı ihtiyaç kredisi kullanımı gerçekleştirebilirler.Emekliye Kredi Halkbank Faiz Oranı Nedir?

Halkbank emekli kredisi faiz oranı %1,19’dur. Mutlu emekli ihtiyaç kredisi adıyla uygulanan Halkbank emekli kredi kampanyası, 60 ay vadeye kadar taksitlendirilir.Emekliye Kredi Vakıfbank Faiz Oranı Nedir?

Vakıfbank emekli kredisi faiz oranı %1,17’dir. Maaşını Vakıfbank’tan almayan emekliler için faiz oranı %1,25’tir.Ziraat Bankası Emekliye Kredi Faiz Oranı Nedir?

Ziraat Bankası emekli kredisi faiz oranı %1,17’dir. Memurlara en uygun kredi veren kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, 60 aya kadar vade ile en uygun emekli kredisi ürününü sunar.Emekli Kredisi Denizbank Faiz Oranı Nedir?

Denizbank emekli kredisi faiz oranı %1,09’dur. Emekliler, 12 ay boyunca en uygun Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranından yararlanabilirler.İş Bankası Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

İş Bankası emekli kredisi faiz oranı %1,09’dur. Emekliler, İş Bankası’nın hayat sigortalı en uygun ihtiyaç kredisi emeklilere düşük faizle kullandırılır.Şekerbank Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

Şekerbank’ta emekli kredisi faiz oranı %1,09’dur. En uygun Şekerbank ihtiyaç kredisi 24 ay vade ile sınırlıdır.Enpara Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

Enpara emekli kredisi faiz oranı %1,25’ten başlar. 12 ay vade sonrası Enpara emekli ihtiyaç kredisi faiz oranları artar.QNB Finansbank Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

QNB Finansbank emekli kredisi faiz oranı %1,03’tür. QNB Finansbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı emeklilere 60 ay vadeye kadar hesaplı kredi kullanımı şansı tanır.Burgan Bank Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

Burgan Bank’ta emekli kredisi faiz oranı %1,29’dur. Burgan Bank en uygun emekli kredisi faiz oranı 3 – 60 ay vade ile hesaplı kredi kullanım fırsatı sunar.Fibabanka Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

Fibabanka emekli kredisi faiz oranı %1,05’tir. Emeklilere en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka, 60 aya varan vade ile düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kullandırır.ICBC Turkey Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

ICBC emekli kredisi faiz oranı %1,15’tir. Emekliler en uygun ICBC Turkey ihtiyaç kredisi faiz oranlarını 60 aya kadar diledikleri vade seçeneği için kullanabilirler.Yapı Kredi Bankası Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

Yapı Kredi emekli kredisi faiz oranı %1,19’dan başlar. 50.000 TL ve 60 ay vade için geçerli olan Yapı Kredi en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları, vade sayısı veya kredi tutarı değişimine göre artar.Akbank Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

Akbank emekli kredisi faiz oranı %1,15’tir. Akbank emekli kredisi limiti 50.000 TL olup vade süresi 60 aya kadar sunulur.ING Bank Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

ING Bank emekli kredisi faiz oranı 0,99’dur. En uygun emekli kredisi veren bankalar listesinde TEB sonrasında gelen ING Bank, kredi puanına göre faiz oranında değişiklik yapabilir.EN UYGUN EMEKLİ KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?


Emeklilere en uygun kredi veren banka 0,98 faiz oranı ile TEB’tir. TEB sonrasında ise ING Bank, 0,99 faizle emeklilere en uygun kredi veren ikinci banka olarak listede yer alır. Her iki banka da kredi skoruna göre faiz oranında değişiklik yapabilir.EMEKLİLERE EN UYGUN KREDİ HESAPLAMASI


Emeklilere en uygun kredi hesaplamasında 0,98 faiz oranı ve 30.000 TL kredi tutarı kullanılarak, farklı vade süreleri için aşağıdaki aylık taksit tutarlarına ulaşılır:* 12 ay vadeli en uygun emekli kredisi aylık taksit tutarı 2.695,19 TL* 24 ay vadeli en uygun emekli kredisi aylık taksit tutarı 1.441,97 TL* 36 ay vadeli en uygun emekli kredisi aylık taksit tutarı 1.026,96 TL* 48 ay vadeli en uygun emekli kredisi aylık taksit tutarı 821,48 TL* 60 ay vadeli en uygun emekli kredisi aylık taksit tutarı 699,79 TLEMEKLİLERE FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR 2019 2020 GÜNCEL LİSTESİ


Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar katılım bankalarıdır. Katılım bankaları, İslami usullere uygun çalışarak, faizden uzak kalmak isteyen emeklilere faizsiz ihtiyaç finansmanı ürünü sunarlar. Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar güncel listesi şöyledir:•    Ziraat Katılım Bankası
•    Vakıf Katılım
•    Türkiye Finans Katılım Bankası
•    Kuveyt Türk Katılım Bankası
•    Albaraka Türk Katılım Bankası
•    Emlak Katılım Bankası (Sadece konut finansmanı)Güncel kredi kampanyalarını yakından takip ederek en uygun kredi faiz oranlarına ulaşmak, en uygun kredi veren bankaların güncel listesini incelemek ve hesaplama işlemi ayrıntılarına öğrenmek için /haberi/kredi linki üzerinden Kredi sayfamızı takip edebilirsiniz. Ayrıca faizsiz kredi veren bankalar listemizi de inceleyebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.