SON DAKİKA
Hava Durumu

Düşük Faizli Kredi Kampanyasına Yapı Kredi de Katıldı! İhtiyaç ve Konut Kredisinde Uygun Faiz Teklifi Sunuluyor

Yapı Kredi, 2020 yılı için konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerinde uygun faizli kredi kampanyalarına devam ediyor. En uygun kredi seçeneklerini sunan bankanın kredi faiz oranları yüzde 0,99 faiz oranından başlıyor. Bankanın kredi seçenekleri, vadeleri, faiz oranları ve başvuru kanalları hakkında detaylar yazımızda.

Haber Giriş Tarihi: 16.12.2019 19:30
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Düşük Faizli Kredi Kampanyasına Yapı Kredi de Katıldı! İhtiyaç ve Konut Kredisinde Uygun Faiz Teklifi Sunuluyor

Yapı Kredi Kredileri ve faiz oraları, Merkez Bankası’nın faiz oranlarını indirmesiyle birlikte merak edilen konulardan birisi olmaya devem etmektedir. Yapı Kredi Türkiye’de kurulan ilk özel banka ünvanına sahiptir.Türkiye finans sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan Yapı Kredi, 220 milyarı aşan aktif sermayesi ile Türkiye’nin en büyük 4. Bankasıdır. Sağladığı bankacılık hizmetleriyle ve gelişmiş teknolojisiyle 10 milyon müşterinin tercih sebebidir.Yapı Kredi’yi tercih edecek olan vatandaşlar, Yapı Kredi kredilerini ve faiz oranlarını merak etmektedir. Yapı Kredi Hangi Kredileri Veriyor?


Yapı Kredi, müşterilerin kredi çekme amacın ve ihtiyacını baz alarak çeşitli kredileri, tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.Günlük yaşam harcamaları için nakit ihtiyacı bulunanlara ihtiyaç kredisi, yeni bir satın almak için gerekli finansmanı sağlayan konut kredisi ve 0 km ya da 2.el araç almak isteyenlere finansman desteği sağlayan Taşıt Kredisi olmak üzere 3 farklı kredi vermektedir.Yapı Kredi Kredileri Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi kredilerine başvurusu yapmak isteye müşteriler şubeye gitmeden İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil, Müşteri İletişim Merkezi, SMS ya da ATM kanallarından da başvuruda bulunabilir.Sms ile kredi talebinde bulunmak isteyenler "Kredi Türü, T.C. kimlik numarası, Aylık Gelir”i aralarında boşluk bırakarak 4411’e mesaj atmaları yeterlidir. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?


Yapı Kredi kredilerinden en çok tercih edilenlerden birisi de ihtiyaç kredileridir. İhtiyaç kredisi, uygun faiz oranlarıyla 60 aya varan vade imkânı sunar. Gelir durumuna göre ön onaylı kredi seçeneği de sunmaktadır.Müşterilerin taksit ödemesini ilk 3 ay erteletme imkânı vardır. Müşterinin zaten bankada açık olan başka kredileri de varsa tüm kredileri tek bir kredi altında birleştirebilir. İpotekle teminat gösterimi yapılabilir.Vade süresi minimum 1 ay ile 60 ay arasındadır. Çekilebilen minimum kredi tutarı 1000 TL, maksimum kredi tutarı ise 100.000 TL’dir.Yapı Kredi İhtiyaç kredisinin vadeleri ve faiz oranları şu şekildedir:  • 10.000 TL limitli 36 ay vadeli kredilerde 1,74% faiz oranı uygulanır.
  • 10.000 TL limitli 60 ay vadeli kredilerde 1,62% faiz oranı uygulanır.    
  • 50.000 TL limitli 36 ay vadeli kredilerde 1,36% faiz oranı uygulanır.    
  • 50.000 TL limitli 60 ay vadeli kredilerde 1,21% faiz oranı uygulanır.
  • 75.000 TL limitli 60 ay vadeli kredilerde 1,19% faiz oranı uygulanır.


Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranı ve Vade Seçenekleri


Konut kredisi almak için şubeye gitmeden 444 0 445 Yapı Kredi Mortgage Hattı'nı arayarak veya www.yapikredimortgage.com sitesinden başvuru yapılabilir.Müşterilerine 120 aya varan vade imkânı sunar. Satın alınacak evin değerinin %80’ine kadar konut kredisi verilebilir. Eğer kişi mevcut evi teminat göstererek konut kredisi alırsa, satışa konu olan evin %100’üne kadar kredi verilebilir.Minimum vade 3 ay, maksimum vade 120 aydır. Verilebilen minimum kredi 1.000 TL, maksimum kredi 1.000.000 TL’dir. Konut kredisi için %0,99 faiz oranı uygulanır.Yapı Kredi Taşıt Kredisi Üst Limiti ve Faiz Oranları


Verilen Yapı Kredi kredilerden birisi de Taşıt kredisidir. 0 km ya da 2.el araç almak isteyenler ve binek araç veya ticari/hafif ticari araç almak isteyenler için verilen en uygun kredidir.Eğer 0 km araç alınacaksa ve bu aracın değer 120.000 TL’nin altındaysa aracın değerinin %70’ine kadar kredi verilirken, 120.000 TL ‘nin üstünde olan kısmı için %50 sine kadar kredi verilebilir.  • 0 km taşıt için minimum vade 1 ay, maksimum vade 48 aydır. 1 - 48 Ay için %1,19 faiz oranı uygulanır.
  • 2.el taşıt için minimum vade 1 ay, maksimum vade 48 aydır. 1 - 48 Ay için %1,19 faiz oranı uygulanır.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.