SON DAKİKA
Hava Durumu

Cep Telefonu Alacaklara Kredi Kampanyası! 2019 Taksitle Mobil Cihaz Kampanyaları

Cep telefonu kredisi kullanarak mobil cihaz almak isteyenlere bankaların kredi kampanyaları devam ediyor. Teknoloji mağazalarıyla yapılan anlaşmalar neticesinde taksitle cep telefonu satışları ihtiyaç kredisi kullanımıyla devam ediyor. İşte bankaların en güncel cep telefonu kredisi kampanyaları....

Haber Giriş Tarihi: 09.11.2019 11:30
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Cep Telefonu Alacaklara Kredi Kampanyası! 2019 Taksitle Mobil Cihaz Kampanyaları

Günümüzde sıkça kullanılan teknolojik aletlerin başında telefon geldiği için yapılan başvurular çoğunlukla bankalardan telefon alma kredisi özelinde olmaktadır. Bazı bankalar da bu ihtiyaca yönelik telefon alma kredisi seçeneklerini çeşitlendirerek müşterilerine sunmaktadırlar. Hemen hemen her bankanın ihtiyaç kredisi kapsamında finansman sağlanmasının yanı sıra bazı bankalar özelinde telefona özel kampanyalar da bulunabilmektedir. Telefon alma noktasında kredi kartına sınırlama getirilmesi sebebiyle başvurulan bu kredi seçeneğini sunan bankalar şu şekildedir: • Aktifbank
 • ING Bank
 • Odeabank
 • Garanti Bankası
 • İş Bankası
 • Vakıfbank
 • Halkbank
 • Finansbank


Her banka için farklılaşan kredi olanakları içerisinde farklı vade seçenekleri ve farklı faiz oranları bulunmaktadır. Örneğin bazı bankalar farklı markalar veya şirketler ile yapmış oldukları anlaşmalar ile bu kredileri sağlarken bazı bankalar genel ihtiyaç kredileri kapsamında hizmet sunmaya devam etmektedirler.Telefon Alma Kredisi Şartları Neledir?

Diğer kredi olanaklarından farklı olarak telefon için kredi şartları çok daha az evrak gerektirmektedir. Bankaların çoğu, telefon almak isteyen müşterilerinden yalnızca nüfus cüzdanı talep etmekte ve talepte bulunan birçok kişiye kredi verebilmektedir.Telefon kredisi almak isteyenlerin de gelir belgesiz kredi isteyen müşteriler gibi kredi puanı ölçütüyle karşılaşmaları mümkündür. Daha önceden kullanılan kredilerin ödemesi hususunda problem yaşayan müşteriler telefon kredisi alırken de reddedilme gibi bir durumla karşı karşıya kalabilmektedirler.Aktifbank ile Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Bildiğimiz bankalardan farklı olarak Aktifbank telefon kredisi, bankanın belirttiği mağazalar aracılığı ile kredi kullanımının yapılması gibi geri ödemelerinin PTT üzerinden de yapılabiliyor olmasıdır. İhtiyaç kredisi kapsamıda PTT şubelerine gidildiğinde, krediye yönelik bir başvuru formu verilmekte ve kefil ihtiyacı olmadan kredi kullanılabilmektedir. Ortalama faiz oranını %2,69 olarak belirlemekte olan banka, seçilen vade seçeneğine uygun olarak bir ödeme planı oluşturmaktadır.500 TL - 30.000 TL aralığında 48 aya kadar taksitlendirmeler ile kredi çekmenin mümkün olduğu bu banka aracılığıyla yalnızca telefon değil pek çok ürünün alımını yapmak da mümkün olmaktadır.Aktifbank üzerinden kredi kullanmak isteyen müşteriler, başvurularını mesaj yoluyla yaptıktan sonra olumlu bir görüşme yapılırsa kredi kullanmak bu yolla oldukça kolay bir şekilde mümkün olmaktadır.Aktifbank kredi başvurularını yapmak üzere açılan hat 3050 olarak belirlenmiştir. Bu numaraya mesaj yoluyla kimlik numaranızı yazarak başvuru yapabilmektesiniz. Büyük harflerle taksit yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı bu hatta mesaj yoluyla ulaştırdığınız takdirde banka tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.ING Bank Telefon Kredisi Şartları Nelerdir?

Teknoloji ile yakın temas halinde olan ING Bank, müşterilerine teknokredi kapsamında ING Bank telefon kredisi vermektedir. Bu kredi olanakları, 500 TL - 15.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Teknosa ile iş birliği halinde çalışmakta olan banka, 60 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.Yalnızca Teknosa üzerinde işlemekte olan kampanya, Teknosa mağazalarının mesai süresi içerisinde yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Bu kampanya ile kredi kullandığınızda örneğin 500 TL tutarında 6 ay vade ile %1,41 faiz oranı uygulanarak aylık ödemeleriniz 88 TL olarak belirlenecektir. Teknokredi seçeneği içerisinde telefon için kredi kullanmak isteyenlere özel yapılan bilgilendirme içeriği ise 3.500 TL fiyatının altında kalan telefonlara 12 ay taksitlendirme yapılırken bu fiyatın üzerindeki telefonlara 6 aya varan taksitlendirme olanakları sunulacağı belirtilmektedir.Odeabank Cep Telefonu Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar şirketi ile anlaşmalı hizmet vermekte ve müşterilerine Odeabank telefon kredisi yanında farklı teknolojik aletlerin de satışına olanak tanıyan banka farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır.Odeabank, telefon kredisi almak isteyen müşterilerine 12 aya varan taksit imkanlarını Vata Bilgisayar üzerinden sunmaktadır. Mağazan telefon seçmenin ardından kısa mesaj ile başvurular alan banka; gerekli evrakların tamamlanmasının ardından müşterilerin kimlikleri ile giderek diledikleri telefonu almalarına olanak sunmaktadır. Odeabank ve Vatan Bilgisayar iş birliği ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için mesaj hattı 8444 olarak belirlenmiştir. Bu hatta büyük harfler ile vatan yazıp ardından TC kimlik numarası ve ardından tercih edilen telefon modelinin tutarı aralarında boşluk bırakarak mesaj olarak gönderilmesi halinde, müşteri ile banka tarafından iletişime geçilmektedir.  Garanti BBVA Cep Telefonu Kredisine Nasıl Başvurulur?

Garanti Bankası’nın online alışveriş kredisi paketi ile sunulan olanaklar içerisinde Garanti Bankası telefon kredisi de bulunmaktadır. Bu paket içerisinde diğer kredi seçenekleri gibi tamamlanması gereken evraklar bulunmamakla birlikte 750 TL - 15.000 TL aralığında finansman sağlanabilmektedir.Alışveriş kredisi kullanımı, 60 aya varan vade seçenekleri ile birlikte kullanılan kredi miktarına göre faiz oranlarını da belirlemektedir. Teknolojik aletlerin başında gelen telefon, tablet ve bilgisayar alışverişlerinde bu vade oranları yalnızca 6 aya kadar uzanabilmektedir. Garanti Bankası kredisi kullanarak telefon alma kredisi kullanmak isteyenler; • Genpa.com.tr
 • Gittigidiyor.com
 • Incehesap.com
 • N11.com
 • Mediamarkt.com.tr
 • Generalmobile.com
 • Shop.samsung.com


gibi internet siteleri üzerinden alışverişlerini sağlayabilmektedirler. İş Bankası ile Telefon Alma Kredisi

Bireysel ihtiyaçlar için kullanılan krediler başlığında yer almakta olan İş Bankası telefon kredisi, alışverişin yapıldığı anda kredi kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu kapsamda genpa.com ve n11.com adresleri ile anlaşması bulunan İş Bankası, internet üzerinden yapılan alışveriş esnasında kredi seçeneğinizi belirleyebileceğiniz bir sistem sunmaktadır. İş Bankası alışverişlerinde kullanılan kredi aralığı 750 TL - 15.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu aralık içerisinde farklı taksitlendirme imkanları kullanılabildiği gibi taksit seçenekleri 6 aya kadar uzanabilmektedir. Vakıfbank Cep Telefonu Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

İhtiyaç kredileri içerisinde değerlendirilmekte olan Vakıfbank telefon kredisi, pek çok farklı ihtiyaçlar için de talep edildiği için 60 aya varan vade seçenekleri ile hizmet vermektedir. Ödeme şekilleri ise her ay düzenli yapılan ödemelere ek olarak değişkenlik gösteren taksitlendirme olanakları da sunmaktadır.3 aydan 60 aya kadar vade kullanmak isteyen banka müşterileri için %1,85 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır. Bu faiz oranları kullanılan kredi türüne göre değişkenlik gösterebildiği gibi faiz dışında kredi kullanımına göre uygulanacak farklı oranları da olabilmektedir.Halkbank ile Telefon Alma Kredisi Şartları Neler?

Hızlı Kredi paketi içerisinde yer almakta olan Halkbank telefon kredisi, 15.000 TL tutarınca finansmanı içeren bir pakettir. Yalnızca telefon için değil farklı ihtiyaçla için de kullanılan hızlı kredi paketi, 60 aya varan taksit seçeneklerini içermektedir. Örneğin; 15.000 TL tutarında kredi kullanmak isteyen bir müşteri için, kredi başvurusu kabul edildikten sonra 60 ay vade üzerinden %1,39 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır. Dolayısıyla aylık taksitlendirmeleri ise 397,54 TL olarak oluşmaktadır. QNB Finansbank ile Telefon Alma Kredisi

Genel ihtiyaç kredileri kapsamında değerlendirilmekte olan Finansbank telefon kredisi, ortalama %1,60 oranında faiz içeren bir kredi seçeneğidir. Telefon kredisini Finansbank ile kullanmak isteyenler için özel bir oran ve ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Hazır kredi başlığı altında kullanımı olan bu kredi seçeneği için gelir belgesi olmaksızın telefon alma kredisi kullanımı ile telefon satın almak isteyenlerin çok sık tercih ettikleri bir pakettir. Hazır kredi olanağından faydalanmak isteyenler için 2 aydan 60 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. QNB Finansbank kredi kullanıcıları için ödeme planlarını örneklendirecek olursak; 1.000 TL tutarında kredi kullanmak ve bunu 20 ay vadeli şekilde ödemek isteyenler için %1,6 tutarında faiz uygulanarak geri ödemesi aylık 60,69 olarak belirlenmektedir. 
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.