SON DAKİKA
Hava Durumu

Bankalar arası rekabet kızıştı mevduat faizi alev aldı: Yüzde 20'ye varan faiz oranları ile yatırım fırsatı! Banka banka TL, Dolar, Euro faizleri...

Mevduat faiz oranları gün geçtikçe daha da yükseliyor. En yüksek faizi veren banka hangisi? Birikimlerini değerlendirmek isteyenlere bankaların güncel mevduat faizlerinde sürpriz teklifler yer alıyor. TL, Dolar ve Euro cinsinden birikimlerinizi mevduat faizi ile değerlendirip yatırım yapabilirsiniz. TL'ye en yüksek faizi veren banka hangisi? Döviz cinsinden yatırımlarınız için de bankaların oldukça cazip teklifleri bulunuyor. Dolar ve Euro'ya en yüksek faizi veren bankalar ve faiz oranları hakkında detayları haberimizden hazırladık. İşte banka banka güncel faiz oranları listesi...

Haber Giriş Tarihi: 15.07.2021 07:43
Haber Güncellenme Tarihi: 15.07.2021 07:43
https://gazetebanka.com/
Bankalar arası rekabet kızıştı mevduat faizi alev aldı: Yüzde 20'ye varan faiz oranları ile yatırım fırsatı! Banka banka TL, Dolar, Euro faizleri...

Mevduat faiz oranlarında bankaların rekabeti iyice kızıştı. TL, Euro ve Dolar cinsinden birikimlerinizi banka mevduatlarında değerlendirebilirsiniz. Bankaların TL'de uyguladıkları faiz oranı %20'yi buluyor. Döviz cinsinden birikimlerinizde de bankaların cazip teklifleri yer alıyor.en yüksek faizi veren banka mevduatTL, Dolar ve Euro birikimleri ile yatırım yapmak isteyenler için bankalar tarafından sunulan güncel mevduat faizleri haberimizde yer alıyor. En yüksek faizi veren banka hangisi? En yüksek mevduat faizi hangi bankada? TL, Dolar ve Euro için en yüksek mevduat faiz oranları ne kadar? Yatırım yapmak için mevduat faizlerini değerlendirmek istiyorsanız banka banka listeyi inceleyebilirsiniz.en yüksek faizi veren banka mevduatTL için en yüksek faiz oranı hangi bankada?

TL mevduat faiz oranlarında bankaların yüzde 19,6'ya varan faiz teklifleri bulunuyor. TL cinsinden mevduatlarda en yüksek faiz oranı Burgan Bank'ta. Alternatif Bank ve Anadolubank da oldukça yüksek faiz oranları sunuyor.Bankaların güncel mevduat faiz oranları şöyle:Alternatif Bank:%19,5Anadolubank: %19,25Burgan Bank: %19,6Cepteteb: %19Enpara: %18,4Fibabanka: %19,5Garanti BBVA: %18Odeabank: %19,25Akbank: %18Denizbank: %17,5Halkbank: %18,25HSBC: %19ING Bank: %18,5İş Bankası: %17,7QNB Finansbank: %17,65Şekerbank: %18,5Yapı Kredi: 17,75en yüksek faizi veren banka mevduatDolar mevduat faizi en yüksek banka hangisi?

Dolar cinsinden mevduat faizleri de oldukça cazip oranlara sahip. Birikimlerinizi Dolar olarak değerlendiriyorsanız ve Dolar mevduat faizleri ile daha da büyümesini istiyorsanız birçok bankanın özel teklifi bulunuyor. Yüzde 2,15'e varan faiz oranlarıyla Dolar cinisinden yatırımlarınızı faize yatırabilirsiniz.Dolar mevduat faizleri şu şekilde:Alternatif Bank: %1Anadolubank: %1,5Burgan Bank: %1,5Cepteteb: %0,2Enpara: %1Fibabanka: %1,15Odeabank: %2,15Akbank: %0,1ING Bank: %0,15İş Bankası: %0,1Yapı Kredi: %0,1en yüksek faizi veren banka mevduatEuro için en yüksek faiz oranı hangi bankada?

Euro mevduat faiz oranları için de birçok bankada yüksek faiz teklifleri yer alıyor. Euro mevduat faiz oranları ile elinizdeki birkiminizi banka hesaplarında değerlendirebilirsiniz. Euro'ya en yüksek faizi veren bankalar içerisinde Odeabank ve Anadolubank bir adım öne çıkıyor.Euro mevduat faiz oranları ise şu şekilde:Alternatif Bank: %0,45Anadolubank: %0,75Burgan Bank: %0,3Cepteteb: %0,1Enpara: %0,05Fibabanka: %0,5Odeabank: %1,1Akbank: %0,01ING Bank: %0,15İş Bankası: %0,2Yapı Kredi: %0,1en yüksek faizi veren banka mevduatEn yüksek faizleri ile siz de birikimlerinizi büyütün!

En yüksek faizi veren banka TL, Euro ve Dolar cinsine göre değişiklik göstermekle birlikte Odeabank, Anadolubank, Alternatif Bank ve Fibabanka oldukça yüksek oranlar sunuyor. Bu bankaların sundukları faiz oranları işe TL ya da döviz cinsinden birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.