SON DAKİKA
Hava Durumu

Banka Kredi Faiz Oranları 2019 Düştü! Asgari Ücretlilere En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Merkez Bankası faiz indirimi ardından bankaların kredi faiz oranı düştü! Asgari ücretlilere en uygun kredi veren bankalar kredi çekme talebi olan asgari ücretle çalışanlara en uygun kredi ürünlerini sunuyor! 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar yanında asgari ücretlilere en uygun faiz oranı ile konut kredisi ve taşıt kredisi ürünleri sunuluyor. Asgari ücretlilere en uygun kredi veren bankalar güncel listesi yer aldığı haberimizde ipoteksiz kredi çekme, ihtiyaç kredisi veren bankalar, faiz oranları ve banka kredi hesaplama işlemi ayrıntılarına ulaşabilirsiniz…

Haber Giriş Tarihi: 14.12.2019 12:06
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Banka Kredi Faiz Oranları 2019 Düştü! Asgari Ücretlilere En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Asgari ücretlilere en uygun kredi veren bankalar listesi güncellendi! Merkez Bankası faiz indirimi kararı ardından banka faiz oranları aşağı çekildi. Asgari ücretlilere ihtiyaç kredisi veren bankalar kefilsiz ve ipoteksiz kredi ürünleri ile en uygun kredi seçeneklerini asgari ücretlilere sunuyor.ASGARİ ÜCRETLİLERE EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR FAİZ ORANLARI


Asgari ücretlilere en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaların faiz oranları %1 altına çekildi! Asgari ücretlilere en uygun kredi veren bankalar şunlardır: • Ziraat Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Halkbank En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Vakıfbank En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • TEB En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • ING Bank En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Garanti Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • QNB Finansbank En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • İş Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Enpara En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Yapı Kredi Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Burgan Bank En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Denizbank En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Şekerbank En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • Fibabanka En Uygun İhtiyaç Kredisi
 • ICBC Turkey En Uygun İhtiyaç Kredisi


Ziraat Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Ziraat Bankası’nın en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,17’dir. Asgari ücretli çalışanlar Ziraat Bankası’nın en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarından yararlanmak için Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi ürününe başvuruda bulunabilirler.Halkbank En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Halkbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,19’dur. Maaşını Halkbank’tan alan asgari ücretliler en uygun Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranından yararlanabilirler. Özel sektörde çalıştıkları halde maaşını Halkbank’tan almayan asgari ücretliler ise %1,25 faiz oranı ile Halkbank’tan ihtiyaç kredisi kullanabilirler.Vakıfbank En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Vakıfbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,17’dir. Maaşını Vakıfbank’tan alan kamu personelleri için bahsi geçen ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulanır. Asgari ücretlilere Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,25’tir.TEB En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

TEB en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %0,98’dir. Asgari ücretliler, kredi skorları 1.850 puan ve üzeri olması halinde en uygun TEB ihtiyaç kredisi faiz oranından yararlanarak kredi çekebilirler.ING Bank En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

ING Bank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %0,99’dur. Bahsi geçen en uygun ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranından yararlanmak isteyen asgari ücretliler, kredi skoru yüksek olma şartını sağlamalıdır. Aksi taktirde ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları farklılık gösterecektir.Garanti Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Garanti Bankası en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı 0,99’dur. Asgari ücretliler 60 ay vade ile en uygun Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabilirler.QNB Finansbank En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

QNB Finansbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,03’tür. Asgari ücretliler ihtiyaç kredisi maksimum limitleri içerisinde en uygun QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarından yararlanabilirler.İş Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

İş Bankası en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,09’dur. Asgari ücretliler İş Bankası’nda 1,09 kredi faiz oranları ile 60 aya varan vadelerle kredi çekme işlemi gerçekleştirebilirler.Enpara En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Enpara en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,25’tir. Asgari ücretliler, 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde %1,25 faiz oranından yararlanarak Enpara’dan kredi çekebilirler. Vade süresine göre Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları değişmektedir. 60 ay vadeli kredi veren bankalar arasında yer alan Enpara’da 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,35’tir.Yapı Kredi Bankası En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Yapı Kredi en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,19’dur. Asgari ücretliler 75.000 TL ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde %1,19 Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranından yararlanabilirler.Burgan Bank En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Burgan Bank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,29’dur. Burgan Bank en uygun ihtiyaç kredi faizi 12 ay vade için geçerlidir. Asgari ücretliler, 12 ay vade üzeri taksitlendirme seçeneğini tercih etmeleri halinde Burgan Bank’tan %1,32 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilirler.Denizbank En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Denizbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,09’dur. Denizbank 1,09 kredi faiz oranı, 12 ay vade ve 2.000 TL ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Asgari ücretliler daha fazla vade seçeneğinde Denizbank’tan %1,59 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilirler.Şekerbank En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Şekerbank en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,09’dur. 1,09 kredi kullanımı, Şekerbank’ta 12 ay vade için geçerlidir. Asgari ücretliler 12 ay vade süresini tercih etmemeleri halinde Şekerbank’tan %1,24 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebilirler.Fibabanka En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Fibabanka en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,05’tir. Asgari ücretliler 12 ay vadeli Fibabanka ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde 1,05 faiz oranından yararlanabilirler. 12 aydan uzun taksitli ihtiyaç kredilerinde Fibabanka faiz oranı %1,24 ve %1,39 olarak değişir.ICBC Turkey En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

ICBC en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,15’tir. Asgari ücretliler en uygun ICBC Turkey faiz oranından yararlanmak için 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabilirler.ASGARİ ÜCRETLİLERE EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?


Asgari ücretlilere en uygun ihtiyaç kredisi veren banka 0,98 faiz oranı ile TEB’tir. Kredi notu 1.850 ve üzeri olan asgari ücretliler en uygun ihtiyaç kredisi TEB’ten kullanabilirler.ASGARİ ÜCRETLİLERE EN UYGUN TAŞIT ARAÇ KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?


Asgari ücretlilere en uygun taşıt araç kredisi faizi veren banka %1,05 faiz oranı ile Vakıfbank’tır. Asgari ücretliler sıfır araç satın almak için Vakıfbank’tan %1,05 faiz oranı ile taşıt kredisi kullanabilirler.ASGARİ ÜCRETLİLERE EN UYGUN KONUT EV KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?


Asgari ücretlilere en uygun konut ev kredisi veren banka 0,98 faiz oranı ile ING Bank ve Alternatif Bank’tır. Her iki banka, asgari ücretlilere en uygun konut kredisi veren bankalar listesinin ilk sırasında yer alır.ASGARİ ÜCRETLİLERE EN UYGUN KREDİ HESAPLAMA


Asgari ücretlilere en uygun kredi hesaplamasında ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinin en düşük faiz oranları kullanıldı. Aşağıda yer alan başlıklar altında asgari ücretlilere en uygun kredi hesaplama ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.Asgari Ücretlilere En Uygun İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Asgari ücretlilere en uygun ihtiyaç kredisi hesaplama işleminde 0,98 faizle ihtiyaç kredisi veren TEB seçildi. 10.000 TL kredi tutarı için farklı vade sürelerine göre en uygun ihtiyaç kredisi hesaplama ayrıntıları şu şekildedir:* 12 ay vadeli en uygun ihtiyaç kredisi aylık taksiti 898,40 TL* 24 ay vadeli en uygun ihtiyaç kredisi aylık taksiti 480,66 TL* 36 ay vadeli en uygun ihtiyaç kredisi aylık taksiti 342,32 TL* 48 ay vadeli en uygun ihtiyaç kredisi aylık taksiti 273,83 TL* 60 ay vadeli en uygun ihtiyaç kredisi aylık taksiti 233,26 TLAsgari Ücretlilere En Uygun Taşıt Araç Kredisi Hesaplama

Asgari ücretlilere en uygun taşıt kredisi hesaplamasında 1,05 Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranı seçildi. 10.000 TL araç kredisi için en uygun taşıt kredisi faiz oranı hesaplama ayrıntıları şu şekilde:* 12 ay vadeli en uygun taşıt kredisi hesaplama aylık taksiti 903,15 TL* 24 ay vadeli en uygun taşıt kredisi hesaplama aylık taksiti 485,44 TL* 36 ay vadeli en uygun taşıt kredisi hesaplama aylık taksiti 347,24 TL* 48 ay vadeli en uygun taşıt kredisi hesaplama aylık taksiti 278,92 TLAsgari Ücretlilere En Uygun Konut Ev Kredisi Hesaplama

Asgari ücretlilere en uygun konut kredisi hesaplaması işleminde 0,98 faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren bankalar seçildi. 100.000 TL kredi tutarı için en uygun konut kredisi hesaplama ayrıntları şu şekildedir:* 60 ay vadeli en uygun konut ev kredisi hesaplama ayrıntıları 2.332,64 TL* 120 ay vadeli en uygun konut ev kredisi hesaplama ayrıntıları 1.420,87 TL* 180 ay vadeli en uygun konut ev kredisi hesaplama ayrıntıları 1.184,77 TLBankaların güncel kredi faiz oranlarını yakından takip etmek, en uygun kredi veren banka bilgisine ulaşmak ve farklı vade süreleri için ihtiyaç, konut ve taşıt kredi hesaplama işlemş ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olmak için /haberi/kredi linki üzerinden Kredi sayfamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca faizsiz kredi veren bankalar listemizi de inceleyebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.