SON DAKİKA
Hava Durumu

Anında Kredi Veren Bankalar 2019

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2019 08:55
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Anında Kredi Veren Bankalar 2019

Hemen kredi veren banka arayışında mısınız? Aşağıda ismi geçen banka aracılığı ile anında kredi kullanarak hızlı bir şekilde nakit ihtiyacınızı gidermeniz mümkün. Hemen kredi kullanma fırsatından yararlanmak için bazı koşulların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu koşulların başında kişilerin 18 yaş ve üzeri olması bekleniyor. Başvuru yapmak isteyen kişiler eğer 18 yaşın altında ise mutlaka 18 yaşından büyük bir kefil göstermeleri gerekiyor. Her banka bu durumu kabul etmiyor. Bankaların bazıları doğrudan başvuru yapan kişilerin 18 yaşından büyük olmasını zorunlu kılıyor. Bankadan bankaya başvuru koşulları değişiklik gösteriyor. Uygun faizle kredi kullanmak istiyorsanız en uygun kredi veren bankalar 2019 yılı listemizi inceleyebilirsiniz.

Aktif Bank Acil Kredi

Aktif Bank kredi kullanmak ister misiniz? Aktif bank sayesinde farklı ihtiyaçlarınız içi kredi kullanarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Araç satın almak, yeni evlenenler için yuva kurma kredisi, elektronik eşya satın almak isteyenler için ihtiyaç kredileri ve çocukların okul masrafları için eğitim kredisi gibi farklı ihtiyaçlara yönelik özel kredi paketleri bulunuyor. Bu paketler müşterilere sunulan esnek ödeme şekilleri sayesinde kişiler zorda kalmadan ödemelerini yapmış oluyorlar. Siz de paraya sıkışık olduğunuz bir dönemde iseniz, farkı ihtiyaçlarınız için bankaya başvuruda bulunarak kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası KrediFırsatları

Ziraat Bankası kredi kullanmak isteyen kişiler,bankanın öne sunmuş olduğu koşulları yerine getirmeleri halinde kredikullanımını onaylatabiliyorlar. Kredi kullanmak isteyen ve başvuruda bulunankişilerin;

 • 18 yaşından büyük olması
 • TC vatandaşı olması
 • Kredi notunun yeterli olması gerekiyor.

Durumunuza göre, banka sizden daha fazla belge isteyebilir. Özelliklekredi notu riskli aralıkta yer alan kişilerin bankaya kefil ya da teminatgöstermeleri gerekebilir.

Finansbank Hızlı Kredi

Finansbank Kredikullanarak farklı ihtiyaçlarınız için lazom olan kredi ihtiyaçlarınızıgiderebilirsiniz. Bankadan kredi kullanmak isteyen kişilerin yapması gerekenilk şey, kredi kullanmak için başvuruda bulunmak. Başvuruda bulunmak içinbankanın resmi web adresini ziyaret edin. Bankanın kredi başvurusu sekmesinitıkladıktan sonra bilgisayarınıza başvuru formunu indirin. Formda yer alan;

 • Ad soyad
 • TC kimlik no
 • Kredi türü
 • Kredi tutarı
 • Vade süresi

Bilgilerini eksiksiz olarakdoldurtuktan sonra, formu bankaya gönderin. Banka size olumlu ya da olumsuzolsa da dönüş yaparak başvuru sonucunu size bildirecektir. Başvurunuzun onayalması halinde, bankaya farklı belgeler sunmanız gerekecektir. Örnek vermekgerekirse, Tc kimliğiniz, gelirinizi gösteren belge ve buna benzer belgeler. Bubelgelerin eksik olması halinde banka başvuruları değerlendirmeyealmayacağından dikkatli olmakta fayda var.

Akbank Anında Kredi

Akbank hemen kredi kullanımı yapmak ister misiniz? Ohalde bankanın sitesini ziyaret ederek, SMS göndererek ya da bankanın size enyakın olan şubesinden başvuru yapmanız mümkün. Başvuru yaparken yanınızdamutlaka TC kimliğinizin olmasına özen gösterin. Banka sizden TC kimlik noisteyerek kredi notu sorgulaması yapacaktır. Bu sorgulamayı yapmak isteyenkişiler cüzi bir bir ücret ödeyerek bankaya gitmeden kendi sorgulamalarınıyapabileceklerdir.

Bankaya gitmeden kredi notu sorgulaması yapmak akıllıcadır.Çünkü eğer kredi için başvuru yaptığınız zaman başvurunuz reddedilirse, kredinotunuz düşürülecektir. Önerimiz kredi notunu önceden sorgulayarak düşük yaniriskli aralıkta yer alması halinde, kredi notunu ykseltmek adına girişimdebulunmaktır. Bu sayede başvurunun reddedilme olasılığı düşmüş olur.

Denizbank KrediAvantajları

Denizbank’tan kredikullanmak isteyenlere fırsatlar sayesinde yüksek meblağlı kredimiktarlarını uzun vade süreleri ile ödeme ayrıcalığınız bulunacak. Buayrıcalıklardan faydalanmak için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Bankakendi müşterilerine kolaylık sağlıyor. Zaten bankanın müşterisi olan kişiler,gelir belgesi, kefil ya da teminat gibi ek belgeler ile uğraştırılmıyor. Kredinotunun yeterli olması halinde, kişilere kredi anında çıkıyor. Eğer siz dekredi kullanmak istiyorsanız, bankanın internet sitesi üzerinde yer alan kredihesaplama aracını kullanabilirsiniz. Bu sayede kredi tutarı, kredi taksitleriniödeme günü ve faiz miktarı gibi detaylı bilgilere ulaşmış olursunuz. Ödemeplanlarınızı bu hesaplamaya göre ayarlayarak sıkıntı çekmeden ödemeleriniziyönetirsiniz.

TEB ile Anında Kredi

TEB Bankası’ndan anında kredi kullanmak isteyenkişilerin bir çok bankadan talep edildiği gibi kredi notunun riskli aralıktayer almaması gerekiyor. Kredi notu oluşturulurken kişilerin önceden yapmışoldukları ödemeler, hesapta bulunan para ve varlık miktarı, faturalar, bütünhesap hareketleri ve mevcut borçlar önem taşıyor. Kredi notu hesaplanırken enyüksek not 1900’e kadar çıkmış oluyor. Notun yüksek olması demek, kişinin kredikullanma ihtimalinin artması anlamına geliyor. Kredi kullanmak isteyen kişilerinnotu eğer düşükse, bir çok banka kişinin kredi kullanması için ekstra belgetalebinde bulunuyor. TEB Bankası, kredi notu düşü olan kişilerin de kredikullanması için kefil gösterenlerin talebini olumlu olarak değerlendiriyor.Kefil olan kişinin çalışan ve kredi notunun yüksek olması bekleniyor.

Garanti Bankası Çabuk Kredi

Garanti Bankası krediile ister elektronik, ister eğitim ya da tatil ihtiyaçlarınız için nakitpara kullanabilirsiniz. Kredi kullanarak, nakit sıkıntısından kurtulmak kolay.Yapmanız gereken şey ise oldukça basit! İlk olarak izlemeniz gereken adım,bankanın resmi web sitesini iyaret etmek. Bu aşamada banka sizden temelbilgilerinizi talep edecek ve ekonomik geçmişiniz hakkında araştırma yapacaktır.Koşulların uygun olması halinde banka sizden başvurunun tamamlanması içinçeşitli belgeler isteyecektir. Bu belgeler arasında;

 • Gelir belgesi
 • TC kimlik
 • Başvuran kişinin adına gelmiş son 3 aya aitfatura gibi temel belgeler yer alıyor.

Bu belgelerinizi tamamladıktan sonra başvurunuz işlemealınıyor. Bankanın size en yakın şubesine giderek, ya da dilersenizbankamatikten hesabınıza yatan parayı çekerek patayı kullanmayabaşlayabilirsiniz.

N Kolay Kredi

N Kolay Kredi adından da anlaşılacağı üzeremüşterilerine kolay kredi kullandırması ile bilinen bir banka. Banka kredikullanım koşullarını esnek bıraktığı için çalışmayan ev hanımlarından, okuyanve sabit bir geliri olmayan öğrenciler dahi kredi kullanabiliyor. Bunun içinbanka elbette kendisini ve ödemeleri güvence altına almak için kişilerden ekstrabelge talebinde bulunuyor. Eğer kredi notunuz düşük ise, öğrenci iseniz ya daçalışmayan statüde iseniz;

 • Bankaya kefil göstererek
 • Bankaya teminat vererek

Bankadan kefil kullanabilirsiniz. Bu şekilde başvuru yapmakisteyen kişilerin başvuruları internet ya da SMS üzerinden değerlendirmeyealınmadığı için bu kişilerin kendilerine en yakın banka şubelerini ziyaretetmeleri gerekmektedir.

ING BANK Kredi ile Acil Kredi

ING Bank’ın Kredikullanımı oldukça kolay! Bankadan kredi kullanmak için ilk olarak gelirbelgesi göstermeniz gerekiyor. Gelir belgesini gösteren kişi eğer özel sektörçalışanı ise maaş yazısı ya da maaş bordosu göstermesi gerekiyor. İmzasirküleri de aynı işlemi görüyor. Başvuru yaparken mutlaka yanınızda ya nüfuscüzdanı ya da bunun yerine geçen pasaport ve ehliyet bulunmalı. Son olarakfaturanızı unutmayın. Fatura son 3 aya ait olmalı.

Vakıfbank Hızlı Kredi

Vakıfbank kredi fırsatları ile kredi kullanarak nakitihtiyacınızı gidermek istemez misiniz? Ödeme planı hakkında bilgi almak için,bankanın resmi web sitesini ziyaret edin ve kendinize ödeme planını çıkarın. Busayede rahat ödeme yaparsınız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.