SON DAKİKA
Hava Durumu

Albaraka İhtiyaçlarınızda Finansman Desteği Sunuyor! Faizsiz Kredi Anlayışındaki Katılım Bankalarından Albaraka'nın Finansmanları Neler?

Türkiye'deki 5 katılım bankasından biri olan Albaraka, sıfır faizli kredi anlayışıyla müşterilerine nakit desteği sunmaya devam ediyor. İslami bankacılık esaslarına uygun çalışan Albaraka'nın faizsiz finansman çeşitleri hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Haber Giriş Tarihi: 18.12.2019 18:36
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Albaraka İhtiyaçlarınızda Finansman Desteği Sunuyor! Faizsiz Kredi Anlayışındaki Katılım Bankalarından Albaraka'nın Finansmanları Neler?

Albaraka Türk kredileri, 2020 yılında da müşterilere kredi hizmeti sunmaya devam edecektir. 1985 yılından beri hizmet veren Albaraka Türk, Türkiye’nin faizsiz kredi veren en önemli katılım bankalarından biridir.Albaraka Türk müşterilerin kredi alma amacına göre çeşitli seçenekler sunar. Albaraka Türk kredileri, müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birçok kredi sunar.Albaraka Türk Kredileri Nelerdir?


Albaraka Türk, müşterilerine kredi alma amacına göre vadesi ödeme seçenekleri ve kredi limitinin çeşitlilik gösterdiği birçok kredi imkânı sunar.Albaraka Türk kredilerini 4 ana başlık altında incelemek mümkündür. Konut kredileri, araç kredileri, ihtiyaç kredileri ve diğer gayrimenkul kredileri şeklinde sayılabilir.Albaraka Faizsiz Konut Finansmanı 2020

Bir ev satın almak isteyen ya da ikinci evi satın almak isteyenlerin kullanabileceği kredi türüdür. Bu kredinin özellikleri;  • 120 aya kadar vade seçeneği vardır.
  • Konut değerinin %80’inine kadar finansman desteği sağlanabilir.
  • Kişinin ödeme koşullarına göre ödeme planı 2 ayda bir ya da 3 ayda bir şeklinde her ay farklı ödeme miktarları ile yapılabilir.


Albaraka Faizsiz Taşıt Kredisi 2020

Albaraka Türk Kredileri arasında bir araç satın almak isteyen müşteri, 0 km ya da 2.el araç almak için araç kredisi çekebilir ve gerekli finansal desteği alabilir.  • En fazla 5 yaşında olan 2.el araçlar için finansman desteği verilir.
  • 120 bin TL ve altında olan araç değerinin %70'ine kadar olan kısmı için kredi verilir ancak 120 bin TL'yi aşan araçlarda 120 bin TL'ye kadar olan kısmı için %70'i, 120 bin TL üstünde olan kısım için %50'si oranında kredi desteği verilir. Örnek; 50.000 TL olan bir aracın %70’i 35 bin TL’dir. 35 bin TL için kredi desteği verilir.


Albaraka Türk taşıt kredileri arasında Deniz Araçları kredisi de vardır. Tekne, kayık, jet ski, yelkenli gibi araçların alımı için finansman desteğini sağlar. 60 aya kadar vade seçeneği vardır ve geri ödemeler eşit taksitler şeklinde ödenir.Albaraka Türk Sıfır Faizli İhtiyaç Kredileri 2020

Albaraka Türk ihtiyaç kredisi, eşyalarını yenilemek isteyen vatandaşlara, bütçeye uygun geri ödeme planlarıyla finansal destek imkânı sunar. 60 aya varan vade seçeneği vardır. Geri ödemelerinizi aylık eşit taksitler hâlinde yapılabilir ancak ödemelerin 2 ayda bir ya da 3 ayda bir yapılması seçeneği de mevcuttur.Albaraka Türk ihtiyaç kredisi başlığı altında sunulan farklı birçok kredi seçeneği de vardır. Bunlar; Eğitim kredisi, Hac ve Umre kredisi, Sağlık kredisi, Devre Mülk kredisi, Eşya kredisi, Diş Sağlığı Finansmanı Araç Kiralama Hizmeti Kredisi, Tadilat Kredisi, Taşınma Ücreti ve Emlak Kredisi, Doğal Enerji Sistemi Kredisi, Engelsiz Hayat Kredisi, Bebek İhtiyaçları Kredisi, Servis Taşımacılığı Kredisi, Doğalgaz Dönüşüm Kredisi, Bina Tamamlama Finansmanı Diğer Taşıt Kredisi olarak sıralanabilir. Bu kredilere 60 aylık vade imkânı sunulmaktadır.Müşterilerin seyahat masrafları için seyahat kredisi de verilir. Bu kredi, 12 aylık vade seçeneği sunar. 12 aylık vade seçeneği sunan bir diğer kredi de Konut Kira kredisidir.Yıllık peşin konut kira bedelinin, kiracı adına ev sahibine tek seferde ödenmesi amacıyla verilen kredidir.Bir de 10 aylık vade seçeneği sunan ve ödemelerin aylık eşit taksitler hâlinde yapıldığı kredi olan Yurt Hizmeti kredisi vardır. Öğrencilere yönelik yurt hizmetinin sunulması amacıyla satın alınan hizmet bedelini ödemek için bu kredi verilir.Albaraka Faizsiz Gayrimenkul Finansmanları 2020

Albaraka Türk kredileri arasında gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen müşteriler için sunulan birçok kredi mevcuttur. Bu krediler Arsa Kredisi, İşyeri Kredisi’dir.Arsa Kredisi, gayrimenkul yatırımını arsa üzerine yapmak isteyenlerin, Türkiye sınırları içinde satın alacağı imarlı arsalar için verilen finansal destektir. 60 ay vadeyle %100'e kadar finansal destek verilebilir.İşyeri kredisi, işyerini büyütmek isteyen ya da yeni işyeri satın almak isteyenler için sunulan kredidir. Büro, dükkân, mağaza, lojman, depo gibi gayrimenkuller için finansal destek sağlanır. Türkiye sınırları içinde satın alacağı imarlı arsalar için verilen finansal destektir. 60 ay vadeyle işyerinin değerinin %100'ne kadar kredi verilebilir.Faizsiz kredi yazı ve haberlerimize /haberi/faizsiz-kredi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.