SON DAKİKA
Hava Durumu

2020 SMS ile Kredi Veren 5 Banka ve Şartları Neler? Şubeye Gitmeden Cep Telefonundan Anında Kısa Mesajla Başvuru

Sms ile kredi veren bankalar 2020 yılında şubeye gitmeden kısa mesaj yoluyla kredi vermeye devam edecek. Cep telefonundan anında kredi başvurusu yapabileceğiniz 5 banka bulunmaktadır. İş Bankası, ING Bank, Akbank, Vakıfbank ve Denizbank üzerinden sms ile kredi başvurusu yapabilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Şubeye uğramadan kefilsiz hızlı kredi alabileceğiniz bu bankaların kredi özellikleri ve şartları hakkında bilgilere yazımızdan erişebilirsiniz.

Haber Giriş Tarihi: 15.12.2019 13:28
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
2020 SMS ile Kredi Veren 5 Banka ve Şartları Neler? Şubeye Gitmeden Cep Telefonundan Anında Kısa Mesajla Başvuru

Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan sms ile kredi veren bankalardan kredi almak artık mümkün. Teknolojinin gelişmesiyle, parayla ilgili birçok işlem kolay ve güvenilir bir şekilde halledebilir.Banka şubelerine giderek sıra beklemek istemeyenler için sms ile kredi başvurusunda bulunma alternatifi sunuldu. Böylece vatandaşlara hiç zaman kaybetmeden, anında, kolayca ve güvenilir bir şekilde kredi alma imkânı verildi.Banka şubelerine giderek kredi almak isteyenlerden birçok şartı yerine getirilmesi istenmektedir. Ancak zaman kaybetmek istemeyen ve kefilsiz şartsız kredi çekmek isteyen vatandaşlar, belge işleriyle hiç uğraşmadan, sms ile kredi veren bankalardan kredi çekebilir.2020 SMS İLE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERDİR?


Bankalar, müşterilerin en iyi hizmeti alabilmesi ve zamanından tasarruf etmesi için en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.Bir müşteri acil olarak krediye ihtiyaç duyabilir fakat bankaların istediği koşulları sağlamak müşteriler için hem zor hem de zaman kaybedicidir. Bu yüzden birçok banka kefilsiz, şartsız ve belgesiz, ihtiyaç duyulan miktara göre kredi vermektedir. Bunun için ilgili bankaya sms atmak yeterli olacaktır.SMS ile cep telefonundan anında kredi başvurusu yapma imkânı veren bankalar şunlardır:  • İş Bankası
  • İNG Bank
  • Akbank
  • Vakıfbank
  • Denizbank


Yukarıda sayılan bankalar güncel olarak 2020’de sms ile kredi veren bankalar arasındadır.BANKALARI SMS İLE KREDİ VERME ŞARTLARI NELERDİR?


Bankalar kefilsiz ve belgesiz kredi vermeden önce müşterilerin bazı şartları sağlayıp sağlamadığına bakmaktadır. Sms ile kredi alabilmek için müşterinin kredi notunun iyi olması gerekir. Sms ile kredi talebinde bulununca bankalar, önce kişinin kredi notunu inceler.Kredi notu iyi olan müşterilerin kredi talebi olumlu sonuçlanırsa, aynı gün içinde kredi talebi onaylanacaktır. Kredi notu sınırda olan müşteriler için bazı şartları sağlamaları istenir.Kredi notunu merak eden vatandaşlar, e-devlet üzerinden kredi notunu öğrenebilir. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nin son yaptığı açıklamalara göre, Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi Raporu e-devlet üzerinden takip edilebilir. Önceden ücretli verilen bu hizmet, e-devlet üzerinde ücretsiz ve kolayca ulaşılabilir hale gelmiştir.E-devlet şifresi ve T.C. kimlik numarası ile e-devlet sistemine giriş yapılır. Daha sonra “Risk Merkezi Raporu Başvurusu” hizmeti seçilerek "Kredi Limit ve Borç Bilgileri” raporuna kolaca ulaşılabilir. Böylece müşteri, sms ile kredi veren bankalara talepte bulunabilme durumunu öğrenebilir.İş Bankası Sms ile Kredi (4402 Kısa Mesaj Hattı)

İş Bankası’ndan sms ile kredi talebi bulunma isteyen müşteriler, telefonlarının mesaj bölümünü açmalıdır. Kredi talebinde bulunan kişinin TC kimlik numarası ve kredi miktarı mesaj bölümüne yazılmalıdır. Mesaj 4402 numaraya atıldığında İş Bankasından sms ile kredi talebi yapılmış olur.İNG Bank Sms ile Kredi (2205 Kısa Mesaj Hattı)

İNG Bank’tan istenen kefilsiz kredi faiz oranı %0,99’dan başlar. Sms ile anında kredi talebinde bulunmak için önce telefonun mesaj kutusu açılmalıdır.Mesaj kutusuna TC Kimlik No, Kredi yazarak 2205’e sms gönderilmesi yeterlidir. Bu mesajın ardından İNG Bank aynı gün içinde sms ile kredi talebinin onaylanıp onaylanmadığıyla ilgili bilgi verecektir. Kredi talebi onaylandığında İNG müşteri hizmetleri kişiyi arayarak İNG Bank şubesine çağıracaktır.Akbank Sms ile Kredi (4425 Kısa Mesaj Hattı)

Akbank sms ile kredi veren ve en çok tercih edilen bankaların başında gelir. Sms ile kredi başvurusu yapıldığında Akbank bu krediyi ihtiyaç kredisi altında verir. Sms ile kredi almak için telefonun mesaj kutusuna TC Kimlik No, Kredi yazarak 4425’e sms gönderilmesi yeterlidir.Vakıfbank Sms ile Kredi (5724 Kısa Mesaj Hattı)

Şubeye gitmeden Vakıf Bank’tan sms ile kredi talebinde bulunmak için telefonun mesaj kısmı açılmalıdır. Mesaj bölümüne TC Kimlik No yazıp 5724’e sms atılmalıdır. Aynı dakika içinde kişiye sms gönderilecektir.Denizbank Sms İile Kredi (3280 Kısa Mesaj Hattı)

Şubeye gitmeden Denizbank’dan sms ile kredi talebinden bulunmak için telefonun mesaj kısmına TC Kimlik No, Kredi yazarak 3280’e yazarak sms göndermek yeterli olacaktır.Sms ile kredi veren bankalar aracılığıyla müşteriler kolay, hızlı ve güvenilir şekilde kredi talebinde bulunabilir ve acil ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.