SON DAKİKA
Hava Durumu

2020 kefilsiz, şartsız, maaş bordrosuz, gelir belgesiz kolay kredi veren bankalar güncel listesi

2020 yılında kefilsiz kredi veren bankalar nakit desteğini sürdürüyor. Maaş bordrosuz, kefil istemeden kredi sunan bankalardan uygun faizlerde kredi alabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızda kredi kullanabileceğiniz 3 bankanın kredi detaylarını yazımızda hazırladık. Gelir belgesiz ve kefilsiz kredi şartlarını ve nasıl kullanılacağını inceleyebilirsiniz. Kefil aramadan kredi kullanmak isteyenler için kredi özellikleri ve diğer tüm detaylar yazı içerisinde yer almaktadır. Kefilsiz kredi veren bankalar ve şartları 2020 güncel bilgileriyle...

Haber Giriş Tarihi: 07.03.2020 18:04
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
2020 kefilsiz, şartsız, maaş bordrosuz, gelir belgesiz kolay kredi veren bankalar güncel listesi

Kefil şartı istemeden kredi veren bankalar tüketicinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılayarak hızlı ve kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır. Başvuru süreci ve evrak temini ile uğraşmak istemeyen tüketici, kefil şartı bulunmayan bankalar ile anında ve kolay kredi olanaklarından yararlanabilir.



Kredi veren bankalar başvuru sırasında önemle üzerinde durduğu kredi başvuru sahibinin kredi notu, geliri, sigortalılık süresi gibi bilgiler önce detaylı incelemeye alınıp kredi almak isteyen tüketiciye geri dönüş sağlayarak kredi imkanı sunmaktadır. Bu süreç acil nakit ihtiyacı olan tüketici için zaman alacağından anında kredi veren kefilsiz, şartsız bankalar tercih edilmektedir.



Kefilsiz kredi veren ilk üç banka şöyledir:



  • N Kolay kefilsiz kredi
  • İş Bankası kefilsiz kredi
  • Yapı Kredi kefil olmadan kredi


Ayrıca faizsiz kredi veren bankalar listemizi de inceleyebilirsiniz.



Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin Yapılması Gerekenler


Kefilsiz kredi başvurusunda tüketici kredilerinde özellikle gelir belgesi bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun sebebi bankadan alacağınız kredinin düzenli ödemesinin yapılıp yapılmayacağının bilinmesi için bir teminat olarak istenmektedir. Bu durum tüketiciyi zor durumda bıraktığı için acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması adına bankalar kefilsiz, evraksız, gelir belgesiz kredi olanakları sunmaktadırlar. Bankalar tüketiciden kefil, evrak veya gelir belgesi şartı aramadan sadece tüketicinin kredi notuna bakarak kredi verirler. KKB notu uygun olan müşteriler bankaya gitmenden internet bankacılığından yapacakları başvurular ile belgesiz 40.000 TL’ye kadar kredi imkanlarından yararlanabilmektedirler.



Kefilsiz krediyi en kolay ve hızlı alacağınız bankalar şubesiz bankacılık hizmeti sunan bankalardır. Şubesiz bankacılıkta KKB notunu kredi kayıt bürosundan, SGK dökümününden ise e-Devlet aracılığı ile ulaşır.



Kefilsiz kredi başvurusu yapacak tüketiciler bankada sıra beklemeden, şubeye gitmeden anında kredi alabilme imkanlarına sahiptirler. Kefilsiz kredi veren bankaların internet adreslerinden online yapacakları başvuru ile kolayca kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Bu başvuru formunda istenen bilgiler şu şekilde sıralanabilir;



  • Kişisel Bilgiler
  • Kredi Bilgileri
  • Gelir bilgileri
  • Adres Bilgileri
  • Ürün bilgileri
  • Kimlik Bilgileri


Başvurusunu online dolduran tüketici, uygun olduğu zamanı belirterek banka danışmanından onay süreci için haber beklemektedir. Böylece kefilsiz kredi için başvurusunu tamamlamış olur.



N Kolay Kefilsiz Kredi 2020

Kefilsiz N kolay kredi banka müşterisi olmayanlar için öncelikle müşteri olarak anında ve kolay kredi imkanı sunmaktadır.Başvuru sürecini kolay ve hızlı olup internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir.İhtiyaç tutarı ve taksit tutarı başvuru yapılıp tüketicinin nakit ihtiyacı anında karşılanmaktadır.Hesaba geçen nakit 7/24 ücretsiz transfer yapılabilmektedir.Türkiye’deki tüm ATM’ lerden hesaba geçen para çekilebilmektedir. Örneğin 2.000 TL’ lik bir kredi 60 ay vade ile %1.08 faiz oranıyla aylık 48,16 TL geri ödemeli olarak kullanılabilir.



İş Bankası Kefilsiz Kredi 2020

İş bankası kredi imkanlarından faydalanmak isteyen tüketiciler internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya şubeden hızlı ve kolay bilgi alabilmektedir. Kefilsiz kredi ile İş bankasından 40.000 TL’ ye kadar tüm nakit ihtiyaçları anında karşılanabilmektedir. Kişiye özel faiz olanaklarından yararlanarak 60 aya varan vade imkanlarından yararlanabilinmektedir. İş bankası anında kredi için internet şubesi veya ATM’lerden anında kredi başvurusu yapılabilir. Başvuru onaylandıktan sonra vadesiz hesabınıza aktarılmaktadır. Anında kredi başvuru için izlenecek yol;



•    İşcep = Krediler = Anında Kredi Başvuru
•    İnternet Şubesi = Kredilerim = Anında Kredi Başvuru
•    Bankamatik = Daha Fazlası = Anında Kredi ve Anında Ek Hesap adımları ile kredi başvurusunda bulunulabilir.



Yapı Kredi Bankası Kefilsiz Kredi 2020

Yapı Kredi kefilsiz kredi için Yapı Kredi Mobil ya da İnternet Şubesi kanallarından kefilsiz kredi başvuru yapılabilmektedir. Müşterileri için kolaylık sağlayan Yapı Kredi bankası müşterisi olmayan tüketiciler için nasıl banka müşterisi olabileceklerini internet sitelerinde belirtmektedirler. İnternet bankacılığından yapılacak kolay Yapı Kredi koşulsuz kredi için;



•    Kişisel Bilgiler
•    Kredi Talebi
•    Onay Süreci



Aşamalarını takip ederek 5 dakika içinde cep telefonuna gelen SMS ile sonuçlandırılır. Banka gerekli gördüğü durumlarda ek belge talebinde bulunabilir. Bu belgeler bankaya iletildikten sonraki iş gününde sonuçlandırılır.



Kefilsiz Kolay Kredi Başvurusu Sonuç Süreci


Kefilsiz kredi sonucu için tüketiciler ilgili bankalardan başvurularını tamamladıklarında o gün içerisinde başvuruları sonuçlanır. Bu durum bankadan bankaya farklılık gösterebilir. Başvuru değerlendirme süreçlerinde banka isterse ek belge talep edebilmektedir. Kefilsiz kredi başvuru sonucu belgelerin bankaya ulaşmasından sonra ilk iş gününü takiben sonuçlandırılır.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.