SON DAKİKA
Hava Durumu

2020 Akbank kiralık kasa fiyatları! Akbank küçük, orta ve büyük boy kasa yıllık kiralama ve depozito ücretleri

Akbank kiralık kasa ücretleri 2020 tarifesi yayımlandı! Listeye göre küçük, orta ve büyük boy kasa kiralama fiyatları, yıllık bazda belirlendi. Banka tarafından belirlenen yıllık kiralama bedellerine ek olarak 1 yıllık kira bedeli olmak üzere depozito bedeli de tahsil ediliyor. Akbank’ta kasa kiralama ücretleri ne kadar? Akbank kasa kiralamada ne kadar depozito öderim, depozito iade edilir mi? Akbank kiralık kasa hizmeti güvenilir mi? İşte detaylar…

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2020 23:04
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
2020 Akbank kiralık kasa fiyatları! Akbank küçük, orta ve büyük boy kasa yıllık kiralama ve depozito ücretleri

Akbank üç farklı ebatta kiralık kasa seçeneği ile müşterilerinin değerli eşya ya da belgelerini muhafaza etme imkanı tanıyor. Banka güvenlik garantisi altında kasa kiralamak için belirlenen ücretler ise yıllık kiralama seçeneğine göre sunuluyor. Akbank’ta kiralık kasa ücretlerine ek olarak tek sefere mahsus ve iade edilen depozito ödemesi yapılması gerekiyor.2020 AKBANK GÜNCEL KİRALIK KASA ÜCRETLERİ (FİYATLARI) NEDİR?


Akbank’ta kasa kiralama bedelleri, yıllık bazda kasa ebadına göre belirlenir. Küçük, orta ve büyük boy olmak üzere Akbank toplam üç farklı kiralanabilir kasa seçeneğine sahiptir. Kiralık kasa ücretleri Akbank’ta bulunan hesaptan tahsil edilebildiği gibi Akbank kredi kartlarından ödeme gerçekleştirilebilir. Akbank’ın güncek kasa kiralama yıllık ücret bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz:Küçük Boy Yıllık Kasa Kira Ücreti: 515 TLOrta Boy Yıllık Kasa Kira Ücreti: 600 TLBüyük Boy Yıllık Kasa Kira Ücreti: 780 TL2020 AKBANK KASA KİRALAMA DEPOZİTO ÜCRETİ NE KADAR?


Akbank’ta kiralık kasa depozito ücretleri, 1 yıllık kasa kiralama bedeli kadardır. Kiralanabilecek kasa türlerine göre Akbank’ta kiralık kasa depozito fiyatları şöyledir:  • Küçük boy yıllık kasa kiralama depozito ücreti 515 TL,
  • Orta boy yıllık kasa kiralama depozito ücreti 600 TL,
  • Büyük boy yıllık kasa kiralama depozito ücreti 780 TL.


AKBANK KİRALIK KASA ÖDEMESİ NASIL HESAPLANIR?


Akbank’tan kiralanacak kasalar için yapılacak ödemelerin hesaplanması, yıllık kira bedeline depozito ücreti ilave edilmesi suretiyle yapılır. Depozito ücretinin bir yıllık kiraya eşit olması nedeniyle yıllık kiralama ücretini iki ile çarparak benzer sonuca ulaşılır. Aşağıda 1 yıllığına Akbank’tan kiralanacak küçük, orta ve büyük boy kasalar için toplam ödenecek kira bedeli bilgisine ulaşabilirsiniz:1 yıllık küçük boy kiralık kasa ödemesi 1030 TL,1 yıllık orta boy kiralık kasa ödemesi 1200 TL,1 yıllık büyük boy kiralık kasa ödemesi 1560 TL.AKBANK KİRALIK KASA DEPOZİTOSU İADE EDİLİR Mİ?


Akbank’ta kiralık kasa açılışında, 1 yıllık kiralama bedeli oranında depozito alınır. Alınan depozitolar ise kasa kapanışında iade edilir. İade edilecek tutardan vatsa ödenmeye kiralık kasa ücreti ve kasaya verilen zarar tutarları kesilerek, kesintilerden arda kalan tutarın iadesi gerçekleştirilir.AKBANK KİRALIK KASA GÜVENİLİR Mİ?


Akbank’ta kiralık kasaların güvenliği gizlilik ve yüksek güvenlik sistemleri ile sağlanır. Akbank tarafından gerekli güvenlik önlemleri ile korunan kasalar hırsızlığa karşı korunurken, kasa içeriği gizlilik ile korunmaktadır. Kasa içeriğinde yer alan eşya veya evraklar, kasayı kiralayan kişi dışında kalan hiç kimse tarafından bilinmez.AKBANK KİRALIK KASA SİGORTALANABİLİR Mİ?


Akbank’ta kiralık kasa içeriği sigortalanamaz. İçeriğin gizli olması nedeniyle değer biçilememesi nedeniyle, bahsi geçen evrak ya da değerli eşyaların sigortalanması mümkün olmamaktadır.Kuveyt Türk kiralık kasa 2020 ücret listesine göz atabilirsiniz: /bankacilik/2020-kuveyt-turk-kasa-kiralama-ucretleri-kucuk-orta-ve-buyuk-h5789.htmlVakıfbank 2020 kasa kiralama ve depozito ücretlerini inceleyebilirsiniz: /bankacilik/2020-vakifbank-kiralik-kasa-ucretleri-kucuk-orta-ve-buyuk-boy-h5788.html

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.